Różnorodność z indywidualną klasą.

Różnorodność z indywidualną klasą.

Produkty ubezpieczeniowe oferują doskonałe rozwiązania zabezpieczenia osobistego i zabezpieczenia pojazdu. Specjalnie dostosowane do Twoich potrzeb, z możliwością rozszerzenia o wyjątkowe usługi dodatkowe. Od niezawodnej podstawowej ochrony w opcji Basic Cover, przez kompleksową ochronę z wieloma interesującymi dodatkami w przypadku Top Cover, aż po ubezpieczenie GAP, które pokrywa stratę związaną z całkowitą utratą wartości pojazdu. Możesz również dostosować swoje finansowanie za pomocą systemu ostrożnego zabezpieczenia: ubezpieczenia ochrony płatności. Poznaj asortyment produktów i usług o konkurencyjnych stawkach.

+ Dowiedz się więcej
Top Cover*

Wzmocnienie bezpieczeństwa.

Najnowocześniejsza technologia napędu, dynamiczna konstrukcja, nieograniczona radość z jazdy. Osoby, które wyznaczają wysokie standardy, jeśli chodzi o motocykle, powinny również mieć maksymalne oczekiwania wobec swojej ochrony ubezpieczeniowej. Oraz inteligentnych warunków przy niskich stawkach. Ubezpieczenie Top Cover zapewnia kompleksową ochronę z wieloma atrakcyjnymi dodatkami.

Zakres ochrony.

Top Cover obejmuje ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za każdą szkodę do łącznej kwoty ubezpieczenia €x mln za szkody w mieniu, od następstw nieszczęśliwych wydatków i strat finansowych, gdzie wysokość szkody w przypadku następstw nieszczęśliwych wypadków ogranicza się do €x mln na każdą poszkodowaną osobę.

Ubezpieczenie od awarii pojazdu.

W przypadku szkody ubezpieczenie od awarii zawarte w pakiecie Top Cover zapewnia pomoc, przykładowo w postaci odratowania i odholowania motocykla.

Ubezpieczenie w pełnym i częściowym zakresie.

Można wybrać ubezpieczenie o pełnym lub częściowym zakresie z różnymi opcjami dodatkowymi.

x miesięcy potrącenia od wartości ceny zakupu

Jeśli dojdzie do całkowitej utraty wartości Twojego motocykla BMW w wyniku wypadku lub kradzieży w ciągu pierwszych x miesięcy do daty rejestracji, w ramach Top Cover otrzymasz całkowity zwrot ceny zakupu, pod warunkiem wybrania nowego motocykla BMW.

Odzież motocyklowa i kask.

W ramach pełnego zakresu ubezpieczenia i ubezpieczenia od uszkodzeń spowodowanych przez zwierzynę łowną oryginalna odzież motocyklowa i kask BMW są ubezpieczone do kwoty €x (z VAT). Pod warunkiem, że na wymianę wybierze oryginalne wyposażenie BMW.

Ubezpieczenie za granicą.

W przypadku wypadku za granicą rozliczamy szkodę na Twoim własnym motocyklu, za którą odpowiada zagraniczny użytkownik drogi, zgodnie z krajowymi warunkami rozpatrywania roszczeń. Zagraniczni ubezpieczyciele często nie zwracają kosztów deprecjacji lub kosztów rzeczoznawców, radców prawnych i wynajmu pojazdów (tylko w przypadku pełnego zakresu ubezp.).

Gryzonie.

Szkody spowodowane przez gryzonie i dalsze uszkodzenia z nich wynikające są pokrywane do €x. *

 

 

* Obsługiwane przez nazwa zakładu ubezpieczeń. Szczegółowe informacje można znaleźć w aktualnych ogólnych warunkach ubezpieczenia pojazdów.

Basic Cover*

Skoncentruj się na tym, co ważne.

Basic Cover pozwala na opracowanie własnego pakietu ubezpieczeniowego w zależności od potrzeb i wymagań. Ciesz się niezawodną podstawową ochroną ze wszystkim ważnymi usługami klasycznego ubezpieczenia motocyklowego.

Łączna suma ubezpieczenia.

Basic Cover obejmuje ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za każdą szkodę do łącznej kwoty ubezpieczenia €x mln za szkody w mieniu, od następstw nieszczęśliwych wydatków i strat finansowych, gdzie wysokość szkody w przypadku następstw nieszczęśliwych wypadków ogranicza się do €x mln na każdą poszkodowaną osobę. Można wybrać ubezpieczenie o pełnym lub częściowym zakresie z różnymi opcjami nadwyżek.

Koszty naprawy w warsztacie.

Basic Cover daje Ci również pewność, że Twój motocykl BMW zostanie poddany profesjonalnej naprawie z użyciem oryginalnych części BMW w zakładzie autoryzowanego partnera BMW Motorrad w przypadku szkody.

 

* Obsługiwane przez  nazwa zakładu ubezpieczeń. Szczegółowe informacje można znaleźć w aktualnych ogólnych warunkach ubezpieczenia nazwa ubezpieczenia.

Ubezpieczenie ochrony płatności*

Adrenalina podczas jazdy, spokój finansowania.

Przy zachowaniu bezpiecznej odległości od ryzyka finansowego można beztrosko cieszyć się przyjemnością z jazdy na motocyklu BMW. Właśnie dlatego BMW Financial Services we współpracy z doświadczonymi partnerami ubezpieczeniowymi oferuje kompaktowy pakiet bezpieczeństwa, w ramach którego miesięczne płatności zostają utrzymane w przypadku braku środków.

Bezpieczna konfrontacja z przyszłością.

Motocykle BMW łączą fenomenalną dynamikę jazdy z najnowocześniejszą technologią w dziedzinie bezpieczeństwa. Możesz skorzystać z dodatkowej funkcji bezpieczeństwa w ramach finansowania: ubezpieczenia ochrony płatności, na wypadek, gdyby sprawy potoczyły się niezgodnie z planem i Twoja płynność finansowa została zagrożona, przykładowo w przypadku niezdolności do pracy w wyniku choroby, wypadku lub niepełnosprawności. Ubezpieczenie ochrony płatności przejmuje płatność miesięcznych rat od x dnia po utracie zdolności do pracy (przepisowa ciągłość płatności wynagrodzenia trwa wyłącznie do dnia x). W przypadku zawarcia opcjonalnej umowy ubezpieczenia od utraty zatrudnienia ubezpieczenie ochrony płatności przejmuje płatność rat finansowych w przypadku niezamierzonej utraty zatrudnienia. Nie jest się zatrudnionym lub nie prowadzi samodzielnej działalności w chwili złożenia roszczenia i przez to posiada się ubezpieczenie od poważnych chorób, w przeciwieństwie do ubezpieczenia od utraty zatrudnienia.Twoje korzyści w skrócie:

  • Przejęcie bieżących miesięcznych rat w przypadku niezdolności do pracy i niezamierzonej utraty zatrudnienia.
  • Zwolnienie spadkobierców z odpowiedzialności finansowej w przypadku śmierci poprzez pokrycie wszystkich pozostałych rat.
  • Niska wysokość miesięcznych składek ubezpieczeniowych.
  • Okres obowiązywania ubezpieczenia dostosowany do umowy pożyczkowej
  • Ochrona osobistych oszczędności
  • Brak ubezpieczenia powyżej wartości
  • Nieskomplikowane rozliczanie roszczenia* Obsługiwane przez nazwa zakładu ubezpieczeń.. Zastosowanie mają odpowiednie warunki umowne.

Ubezpieczenie GAP*

Miękkie lądowanie na wypadek najgorszego.

Czujny partner finansowy pozwala Ci zachować kontrolę w każdej sytuacji. Nawet w przypadku najgorszego scenariusza: całkowitej utraty wartości Twojego motocykla BMW w wyniku kradzieży lub wypadku. W takich sytuacjach solidne ubezpieczenie GAP oszczędza Ci konieczności rozstrzygania o konieczności kupna nowego pojazdu.

Ubezpieczenie od straty finansowej GAP.

Całkowita utrata wartości ukochanej maszyny jest wystarczająco bolesna dla każdego pasjonata jazdy na motocyklu. Przynajmniej konsekwencje finansowe można złagodzić. Ubezpieczenie od straty finansowej GAP pokrywa różnicę między kosztem wymiany ubezpieczonego BMW a pozostałą wartością z umowy finansowej z dnia szkody, pod warunkiem, że ubezpieczony motocykl został ukradziony lub całkowicie utracił wartość zgodnie z warunkami ubezpieczenia, co stanowi uzasadnienie roszczenia w ramach ubezpieczenia AC i OC pojazdu.*Obsługiwane przez ubezpieczenie GAP.

* Obsługiwane przez nazwa zakładu ubezpieczeń. Mają zastosowanie warunki.
spinner