Wszystkie motocykle dostarczane są wyłącznie z wyposażeniem wymaganym przepisami prawa (np. reflektory są zgodne z normą E4). Ilustracje na stronie mogą się różnić od stanu faktycznego.
Wszystkie motocykle dostarczane są wyłącznie z wyposażeniem wymaganym przepisami prawa (np. reflektory są zgodne z normą E4). Ilustracje na stronie mogą się różnić od stanu faktycznego.
* Wyposażenie seryjne standardowe, cena zalecana niewiążąca, fabryczna bez kosztów transportu, z 23% podatku VAT.
**Rata miesięczna netto w ofercie BMW Leasing 3asy Ride z opłatą wstępną 33%, okres leasingu 36 miesięcy, wartość końcowa 33%. Szczegóły oferty u Dealerów BMW. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. BMW Leasing 3asy Ride jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o.

BMW R nineT.

Nie do pomylenia. Oryginalny. Chłodzony powietrzem.

Motocyklizm jako oznaka czystej wolności: krajobrazy, zakręty, proste. Każdy metr się liczy. To jest dokładnie Twoja droga. R nineT jest idealnym kompanem i praktycznie nie zna granic, gdy chodzi o spełnianie Twoich potrzeb - również dzięki jego niezliczonym możliwościom personalizacji. Charakter jego chłodzonego powietrzem silnika w układzie bokser nieodparcie napędza Cię w sposób, który może być wyraźnie odczuwany, dzięki jego obfitej krzywej momentu obrotowego oraz najnowszej technologii. Od samego początku R nineT fascynował entuzjastów motocykli na całym świecie. Stymuluje, inspiruje i zaraża pasją.

Design R nine T

Wybierz swój styl.

Oprócz malowania Black storm metallic w ofercie indywidualizacji BMW Motorrad Spezial są jeszcze trzy rodzaje malowania.

Black storm metallic

Smukły i klasyczny: w tej kolorystyce R nineT również prezentuje się w nieskażony i kuszący sposób.

Opt. 719 Black storm metallic / Vintage

Jednolity żółty motyw z numerem startowym „21” został ręcznie wyszczotkowany, tak samo jak zabezpieczone crashpadami boki: konsekwentnie utrzymany styl vintage.

Opt. 719 Pollux metallic / Aluminium

Option 719 Pollux metallic / aluminium tworzą udaną grę świateł i cieni na zbiorniku Twojej maszyny.

Opt. 719 Mars red metallic matt / Cosmic blue metallic matt

Wykończenie Spezial Option 719 Mars red matt / Cosmic blue metallic matt prezentuje doskonale dobraną grę matowych kolorów wykończoną logo 719.

Niewątpliwie R nineT.

R nineT charakteryzuje się uproszczonym stylem, a jednocześnie prezencją, której absolutnie nie da się pomylić z niczym innym. Uosabia pasję i innowacje ponad 90 lat konstruowania motocykli -  naturalnie razem z klasycznymi proporcjami BMW Motorrad: wyrazistym silnikiem bokser, zwartym zbiornikiem paliwa oraz wąską częścią tylną. Wszystkie materiały są konsekwentnie najwyższej jakości, a powierzchnie dokładnie dopracowane. Dodatkowo ogromną wagę przyłożono do szczegółów i prawdziwego rzemiosła. Na przykład błotnik został przykręcony do mocowania przedniego koła za pomocą dwóch kutych obejm. Uchwyt przedniego reflektora wykonany jest z aluminium.
+ Dowiedz się więcej

Zrodzony do personalizacji.

Zrodzony do personalizacji.

Od samego początku podczas projektowania R nineT postawiono na jego modularność, aby umożliwić najwyższy stopień personalizacji. Niezliczone profesjonalne i prywatne modyfikacje udowadniają jak wielki potencjał posiada R nineT. Otwarty interfejs elektroniczny umożliwia i ułatwia instalację komponentów elektrycznych. Dodatkowo dobrze przemyślano oddzielaną ramę. Końcową część tylnej ramy można w łatwy sposób zdemontować, dla uzyskania czystej i stylowej konfiguracji do jazdy w pojedynkę lub montażu alternatywnych opcji siedzeń. 

+ Dowiedz się więcej

Dwucylindrowy silnik bokser

116
Nm maksymalnego momentu obrotowego przy 6000 obr/min
1.170
cm3 pojemności skokowej
222
Masa bez obciążenia, gotowość do jazdy, pełny zbiornik paliwa
805
mm wysokości siedzenia
Chłodzony powietrzem/olejem czterosuwowy dwucylindrowy silnik boxer

Klasyczny bokser.

Klasyczny bokser.

Jego mocny dwucylindrowy silnik w układzie bokser chłodzony powietrzem posiada pojemność 1170 cm3. Dostarcza 81 kW (110 KM) mocy, aby zapewnić bardzo dynamiczne dostarczanie mocy nawet przy małych prędkościach. Rezultat: każda podróż to wyjątkowe doświadczenie. Zarówno w mieście, jak i na wiejskich drogach. Jednocześnie R nineT spełnia wymogi mającej zastosowanie normy EU-4. Znajdujący się na wyposażeniu standardowym układ BMW Motorrad ABS oraz opcjonalny układ ASC pozwala za każdym razem w bezpieczny sposób cieszyć się charakterystyczną dynamiką na drodze. Widelec teleskopowy w układzie upside down może być ręcznie regulowany, aby osiągnąć indywidualne ustawienia pasujące do Twojego stylu jazdy: napięcie wstępne sprężyny, tłumienie kompresji odbicia. Nowo zaprojektowany podwójny panel przyrządów z prędkościomierzem i obrotomierzem rzetelnie informuje o wszystkim, o czym powinieneś wiedzieć poza radością z jazdy.

+ Dowiedz się więcej

Poznaj brzmienie R nine T

Najważniejsze informacje o R nine T

Dwucylindrowy silnik bokser.
Silnik bokser R nine T
Tłumiki drgań kierownicy.
Tłumiki drgań kierownicy.
Tabliczka znamionowa
Tabliczka znamionowa
Zmienny tył.
Zmienny tył
Wsporniki siedzenia
Wsporniki siedzenia
Czyste aluminium.
Czyste aluminium
ABS
ABS
Mocowanie błotnika.
Mocowanie błotnika

Zrelaksowana pozycja siedząca, jazda wolna od stresu.

Zrelaksowana pozycja siedząca, jazda wolna od stresu.

Nawet ergonomia R nineT jest w pełni dostosowana do jego całościowego „zwyczajnego” wyglądu i dynamicznej charakterystyki jazdy. To brzmi niemal jak paradoks, ale pomimo jego osiągów celem tutaj jest zrelaksowane wytracanie prędkości - z największą przyjemnością. Zrównoważony trójkąt ergonomiczny i nieco mniejszy kąt główki ramy pozwala na odkrywanie nowych tras, podczas gdy Ty siedzisz wyprostowany, a jednocześnie pozostajesz rozluźniony. Oznacza to, że ergonomia i wyjątkowa charakterystyka jazdy dosłownie idą ręka w rękę z R nineT.

+ Dowiedz się więcej

Więcej indywidualności

Cały R nineT. Cały Ty.

Każdy motocyklista jest niepowtarzalny. Więc czemu nie każdy motocykl? R nineT oferuje wiele możliwości personalizacji, między innymi za pomocą zestawu frezowanych części premium BMW Motorrad Spezial lub oryginalnych akcesoriów BMW Motorrad.

Dowiedz się więcej

BMW Motorrad Spezial.

Wyraź swoją osobowość na drodze.
Bez majstrowania, bez niespodzianek, bez kompromisów. Z usługą BMW Motorrad Spezial uzyskujesz spersonalizowany motocykl, który spełnia najsurowsze normy jakościowe.

W usłudze BMW Motorrad Spezial znajdziesz wysokiej jakości wyposażenie opcjonalne o atrakcyjnym wzornictwie, m.in. zestaw frezowanych części Option 719, kolory Spezial, czy wyposażenie poprawiające osiągi z gamy HP Parts.

umiejętności rozwojowe BMW Motorrad oraz skomplikowane procesy produkcyjne połączone z tradycyjnym rzemiosłem pozwalają osiągnąć nowy poziom prestiżu i wyjątkowości.

Dowiedz się więcej

Styl: atrakcyjny, czysty i prosty

Więcej klasycznych modeli

Ciekawe wydarzenia

Festiwal Pure&Crafted 2017.

Nowa lokalizacja, starzy znajomi: po dwóch latach w Postbahnhof w Berlinie następny festiwal Pure&Crafted odbędzie się w historycznej elektrowni Rummelsburg w dniach 26 i 27 sierpnia 2017 r. Biorąc pod uwagę cały industrialny urok tak typowy dla Berlina, historyczne miejsce nad Sprewą jest doskonałą lokalizacją dla dwudniowego festiwalu poświęconego kulturze vintage, muzyce i customowym motocyklom. Po edycji festiwalu Pure&Crafted w 2015 r. nie ma już wątpliwości: muzyka i motocykle po prostu są sobie pisane. Nazwa mówi wszystko – na miłośników czystej, bezpośredniej muzyki gitarowej bez zbędnych ozdobników czeka prawdziwa gratka na trzecim festiwalu, który może się poszczycić jeszcze jedną obstawą o międzynarodowym uznaniu. Tym razem w niedzielę podczas festiwalu w centrum zainteresowania znajdą się motocykle i nowa klasyka. Celebrowany będzie styl życia motocyklistów dzięki niezliczonym mistrzom customizacji, przejażdżkom motocyklowym i programowi dla dzieci. But one thing is certain too: There will be plenty of music on Sunday as well. Brzmi nieźle? Więc udaj się tam!

Do wydarzenia
Katalog R nineT
PDF   |   2.90 MB
This is disclaimer text for gpx download files.
spinner