Zamów swój R 18 w przedsprzedaży.

BMW R 18.

BMW R 18.

BĄDŹ PIERWSZY - ZAMÓW SWÓJ R 18 W PRZEDSPRZEDAŻY.

Jest to światowa premiera, na którą z niecierpliwością czekaIi wszyscy fani motocykli klasycznych. „Concept R 18”, to nad wyraz elegancki motocykl, który wskazuje co BMW Motorrad przygotowało w segmencie motocykli criuser.

Ryk największego silnika boxer, jaki kiedykolwiek zbudowano. Jego 1800 cm3 to obietnica mocy i wyjątkowego charakteru. Zaledwie kilka kliknięć dzieli Cię od uzyskania pierwszej korzyści.  

+ Dowiedz się więcej

Zamów swój R 18 w przedsprzedaży i bądź jednym z pierwszych.

Zamów swój R 18 w przedsprzedaży i bądź jednym z pierwszych.

1. Zamów w przedsprzedaży, zostawiając depozyt w wysokości 4000 zł u swojego dealera i bądź jednym z pierwszych, którzy otrzymają motocykl.(masz możliwość wycofania się w dowolnym momencie).

2. Dostawaj z wyprzedzeniem wiele ciekawych informacji na temat rozwoju modelu oraz otrzymuj zaproszenia na zamknięte pokazy modelu. 

3. W chwili otwarcia zamówień na 2020 r., skonfiguruj swój motocykl, odwiedź dealera i bądź jednym z pierwszych szczęśliwców.

+ Dowiedz się więcej
Najczęsciej zadawane pytania
 • Wstępne zamówienie pozwoli Ci skorzystać z priorytetu dostawy (zgodnie z ostateczną konfiguracją twojego motocykla). Zamówienie w przedsprzedaży nie jest ostateczne i można je wycofać w dowolnym momencie.

 • Specyfikacje i zdjęcia BMW Motorrad R 18 Concept prezentowane w różnych mediach dotyczą motocykla koncepcyjnego. Model, który zostanie wprowadzony na rynek, może różnić się od motocykla koncepcyjnego pod względem właściwości estetycznych lub specyfikacji technicznych. Informacje o modelu, który zostanie wprowadzony do obrotu, zostaną dostarczone w momecie ich dostępności.

  Cena i specyfikacje modelu R 18 będą znane w momencie otwarcia zamówień, w 2020 r. W tym momencie dealer skontaktuje się z Tobą, aby pomóc Ci w ostatecznym skonfigurowaniu pojazdu i zamówieniu motocykla. W tym momencie będziesz mieć dostęp do wszystkich specyfikacji technicznych modelu, a także jego ceny, zgodnie z konfiguracją.

 • Twój dealer skontaktuje się z Tobą w momencie otwarcia zamówień. Od daty otwarcia zamówienia będziesz mieć 3 tygodnie aby podpisać umowę kupna nowego motocykla w celu utrzymania pozycji na liście oczekujących.   

 • Depozyt w wysokości 4000 zł powinien zostać wpłacony w momencie podpisania zamówienia przedsprzedażowego. Depozyt ten nie stanowi ostatecznego zobowiązania i masz możliwość wypłaty w dowolnym momencie. Przy otwarciu zamówienia BMW R 18 sprzedawca skontaktuje się z Tobą: będziesz mógł skonfigurować motocykl i podpisać formularz zamówienia. Kwota depozytu zostanie odjęta od ostatecznej ceny Twojego motocykla.

 • Nie, nie ma opłaty za anulowanie.

 • Po złożeniu zamówienia przedsprzedażowego i dołączeniu depozytu nie będzie można przenieść zamówienia z jednego dealera do drugiego. Rozwiązaniem będzie anulowanie zamówienia w przedsprzedaży i dokonanie kolejnego zamówienia u innego dealera. 

   

   

spinner