* Wyposażenie seryjne standardowe, cena zalecana niewiążąca, fabryczna bez kosztów transportu, z 23% podatku VAT.
**Rata miesięczna netto w ofercie BMW Leasing 3asy Ride z opłatą wstępną 33%, okres leasingu 36 miesięcy, wartość końcowa 33%. Szczegóły oferty u Dealerów BMW. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. BMW Leasing 3asy Ride jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o.

Wszystkie motocykle dostarczane są wyłącznie z wyposażeniem wymaganym przepisami prawa (np. reflektory są zgodne z normą E4). Ilustracje na stronie mogą się różnić od stanu faktycznego.

Wszystkie motocykle dostarczane są wyłącznie z wyposażeniem wymaganym przepisami prawa (np. reflektory są zgodne z normą E4). Ilustracje na stronie mogą się różnić od stanu faktycznego.

C 650 Sport

WIĘCEJ MOCY KAŻDEGO DNIA.

Nowy BMW C 650 Sport jest doskonały do użytku w codziennym życiu i zamienia nawet zwyczajną podróż w prawdziwe przeżycie. Rzędowy, dwucylindrowy silnik dostarcza 44 kW (60 KM) mocy, dający prędkość maksymalną 180 km/h, co pozwala na szybkie i wygodne przemieszczanie się. Nowoczesny wygląd, wyraźnie skupiony na dynamice, podkreśla sportowe aspiracje skutera. Nowy układ wydechowy ze stali nierdzewnej nie tylko wygląda atrakcyjniej, ale produkuje również jeszcze potężniejszy dźwięk. Delikatne i zwinne zawieszenie pozwala na swobodne pokonywanie zakrętów i przedostawanie się przez wąskie luki w gęstym ruchu miejskim.

Design C 650 Sport

Wybierz swój styl.

Masz wybór – C 650 Sport dostępny jest w trzech atrakcyjnych wariantach kolorystycznych: Austin yellow metallic, Black storm metallic oraz Style HP w kombinacji z Light white / Racing blue metallic / Racing red (Styl HP).

*/-->

Austin Yellow metallic

Nadaje C 650 Sport dynamiczny i nowoczesny wygląd dzięki kontrastującym powierzchniom.

*/-->

Black storm metallic

Połączenie kontrastujących tonów barw tworzy harmonijne zestawienie kolorystyczne.

*/-->

Styl HP

W pakiecie stylistycznym HP w kolorze Light white / Racing blue metallic / Racing red do C 650 Sport dodano akcenty w sportowych barwach.

Współczesny wygląd.

Design C 650 Sport wyraźnie podkreśla dynamiczny, współczesny wygląd. Przeprojektowany przód nadaje makiskuterowi szczególnie sportowego wyglądu. Nowa osłona kierownicy z wykończoną na wysoki połysk sekcją środkową oraz elementami chromowanymi czynią maksiskuter niezwykle atrakcyjnym wizualnie. Detale, takie jak zatrzask schowka z powierzchnią wykonaną z wysokiej jakości chromu, nowe szwy na siedzeniu oraz nowe oznaczenie modelu C 650 Sport dodatkowo wzbogacają wygląd. Absolutnie wszystko w sylwetce C 650 Sport wyraża jego zwinność i dynamikę.
+ Dowiedz się więcej

Dwucylindrowy silnik rzędowy

44
kW (60 KM) przy 7750 obr/min
180
km/h maksymalnej prędkości
647
cm3 pojemności skokowej
4,6
litrów na 100 km zużycia paliwa wg WMTC
Chłodzony wodą dwucylindrowy silnik czterosuwowy

Mocno zbudowany.

Mocno zbudowany.

Dynamiczny i potężny, chłodzony wodą rzędowy silnik cylindrowy o 63 Nm momentu obrotowego, 44 kW (60 KM) mocy oraz prędkości maksymalnej 180 km/h oznacza, że C 650 Sport niezawodnie zabierze Cię, gdziekolwiek będziesz chciał się udać.

Dzięki przeprojektowanemu sprzęgłu oraz przekładni CVT skuter przyspiesza teraz szybciej przy niższych prędkościach obrotowych silnika, np. ruszając ze świateł.

Wersja o zmniejszonej mocy 35 kW (48 KM) umożliwia cieszenie się jazdą C 650 Sport również posiadaczom europejskich praw jazdy poniżej 25 roku życia.

+ Dowiedz się więcej

Nowy wygląd. Mocne brzmienie.

Nowy wygląd. Mocne brzmienie.

C 650 Sport posiada nowy układ wydechowy wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Nie tylko wygląda teraz bardzo sportowo, ale jest również znacznie lżejszy oraz może poszczycić się niższym poziomem emisji spalin i hałasu niż jego poprzednik. Dodatkowo zapewnia pełniejsze i mocniejsze brzmienie.

+ Dowiedz się więcej

Poznaj brzmienie C 650 Sport

Najważniejsze informacje o C 650 Sport

Sportowy i wygodny w mieście.

Sportowy i wygodny w mieście.

C 650 Sport zyskał również pod względem wygody dzięki opcjonalnym akcesoriom, takim jak podgrzewane manetki czy podgrzewane siedzenie. Duża przestrzeń bagażowa, która z łatwością pomieści dwa kaski motocyklowe, zakupy czy torebki, to kolejny bonus.

+ Dowiedz się więcej
 • Największe możliwe bezpieczeństwo hamowania i przyspieszania.
  C 650 Sport już w tym momencie wyznacza standardy dzięki układowi BMW Motorrad ABS znajdującemu się na wyposażeniu standardowym. Teraz na wyposażeniu standardowym znajduje się również w pełni funkcjonalny układ kontroli trakcji ASC. ASC zwiększa bezpieczeństwo kierującego, w szczególności gdy warunki na drodze są nieprzewidywalne. Gdy trzeba działa aktywnie, interweniując za pomocą układu sterowania silnikiem.
 • Nowe, wygodniejsze ustawienia.
  Podwozie i ustawienia zawieszenia C 650 Sport zostały całkowicie przebudowane. Sztywność sprężyn w widelcu oraz w tylnym amortyzatorze została zmniejszona o 10%. Umożliwia to bardziej czułe prowadzenie bez zmniejszania stabilności.

 • Automatycznie zapewniają najlepsze oświetlenie.
  Światła do jazdy dziennej automatycznie dostosowują się do otoczenia. Na przykład podczas wjeżdżania lub opuszczania tunelu oświetlenie przełącza się automatycznie na światła mijania lub z powrotem na światła do jazdy dziennej. Nie ma już potrzeby ręcznego przełączania świateł. Ułatwia to skoncentrowanie się na prowadzeniu pojazdu.
 • Łatwiejszy do podniesienia.
  C 650 Sport jeszcze łatwiej postawić na nóżkę. Posiada on wydłużony wspornik o zoptymalizowanej pozycji. Zmniejsza to siłę wymaganą do podniesienia skutera o 30%.

Wyposażenie specjalne i akcesoria.

Szeroki asortyment specjalnego wyposażenia i oryginalnych akcesoriów BMW Motorrad stanowi uzupełnienie tego wyrazistego elektrycznego maksiskutera.

Dowiedz się więcej

Maksiskuterem przez Madryt

Miasto u Twoich stóp.

Concept Link BMW Motorrad wkracza na nowe ścieżki – połączone z siecią.

Wielkie miasto. Niezliczone miejskie kaniony, w których za każdym rogiem jest coś nowego do odkrycia. Ale to także pragnienie ruchu, wolności i możliwości szybkiego przemieszczania się z miejsca na miejsce. Dzięki idei Concept Link, którą BMW Motorrad zademonstruje podczas Concorso d’Eleganza Villa d’Este 2017, koncepcyjny pojazd połączy wyzwania miejskiej mobilności jutra z możliwościami, jakie daje zdigitalizowany świat.  

Dowiedz się więcej

Akcesoria C 650 Sport

Odzież od BMW Motorrad.

Odzież i wyposażenie idealnie dopasowane do maksiskutera, abyś był przygotowany zarówno pod względem stylu, jak i funkcjonalności.

Znajdź dealera

Więcej modeli do miasta

 • Katalog C 650 Sport
  PDF   |   2.10 MB