* Wyposażenie seryjne standardowe, cena zalecana niewiążąca, fabryczna bez kosztów transportu, z 23% podatku VAT.
**Rata miesięczna netto w ofercie BMW Leasing 3asy Ride z opłatą wstępną 33%, okres leasingu 36 miesięcy, wartość końcowa 33%. Szczegóły oferty u Dealerów BMW. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. BMW Leasing 3asy Ride jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o.

Wszystkie motocykle dostarczane są wyłącznie z wyposażeniem wymaganym przepisami prawa (np. reflektory są zgodne z normą E4). Ilustracje na stronie mogą się różnić od stanu faktycznego.

Wszystkie motocykle dostarczane są wyłącznie z wyposażeniem wymaganym przepisami prawa (np. reflektory są zgodne z normą E4). Ilustracje na stronie mogą się różnić od stanu faktycznego.

Kalkulator rat C 650 Sport

WSZYSTKIE MODELE
ZNAJDŹ SWÓJ MOTOCYKL
BMW MOTORRAD.

Oblicz ratę miesięczną, wybierz okres umowy.
Uzyskaj ofertę.

+ Dowiedz się więcej

C 650 Sport

WIĘCEJ MOCY KAŻDEGO DNIA.

Nowy BMW C 650 Sport jest doskonały do użytku w codziennym życiu i zamienia nawet zwyczajną podróż w prawdziwe przeżycie. Rzędowy, dwucylindrowy silnik dostarcza 44 kW (60 KM) mocy, dający prędkość maksymalną 180 km/h, co pozwala na szybkie i wygodne przemieszczanie się. Nowoczesny wygląd, wyraźnie skupiony na dynamice, podkreśla sportowe aspiracje skutera. Nowy układ wydechowy ze stali nierdzewnej nie tylko wygląda atrakcyjniej, ale produkuje również jeszcze potężniejszy dźwięk. Delikatne i zwinne zawieszenie pozwala na swobodne pokonywanie zakrętów i przedostawanie się przez wąskie luki w gęstym ruchu miejskim.

Design C 650 Sport

Wybierz swój styl.

Masz wybór – C 650 Sport dostępny jest w trzech atrakcyjnych wariantach kolorystycznych: Austin yellow metallic, Black storm metallic oraz Style HP w kombinacji z Light white / Racing blue metallic / Racing red (Styl HP).

Austin Yellow metallic

Nadaje C 650 Sport dynamiczny i nowoczesny wygląd dzięki kontrastującym powierzchniom.

Black storm metallic

Połączenie kontrastujących tonów barw tworzy harmonijne zestawienie kolorystyczne.

Styl HP

W pakiecie stylistycznym HP w kolorze Light white / Racing blue metallic / Racing red do C 650 Sport dodano akcenty w sportowych barwach.

Współczesny wygląd.

Design C 650 Sport wyraźnie podkreśla dynamiczny, współczesny wygląd. Przeprojektowany przód nadaje makiskuterowi szczególnie sportowego wyglądu. Nowa osłona kierownicy z wykończoną na wysoki połysk sekcją środkową oraz elementami chromowanymi czynią maksiskuter niezwykle atrakcyjnym wizualnie. Detale, takie jak zatrzask schowka z powierzchnią wykonaną z wysokiej jakości chromu, nowe szwy na siedzeniu oraz nowe oznaczenie modelu C 650 Sport dodatkowo wzbogacają wygląd. Absolutnie wszystko w sylwetce C 650 Sport wyraża jego zwinność i dynamikę.
+ Dowiedz się więcej

Dwucylindrowy silnik rzędowy

44
kW (60 KM) przy 7750 obr/min
180
km/h maksymalnej prędkości
647
cm3 pojemności skokowej
4,6
litrów na 100 km zużycia paliwa wg WMTC
Chłodzony wodą dwucylindrowy silnik czterosuwowy

Mocno zbudowany.

Mocno zbudowany.

Dynamiczny i potężny, chłodzony wodą rzędowy silnik cylindrowy o 63 Nm momentu obrotowego, 44 kW (60 KM) mocy oraz prędkości maksymalnej 180 km/h oznacza, że C 650 Sport niezawodnie zabierze Cię, gdziekolwiek będziesz chciał się udać.

Dzięki przeprojektowanemu sprzęgłu oraz przekładni CVT skuter przyspiesza teraz szybciej przy niższych prędkościach obrotowych silnika, np. ruszając ze świateł.

Wersja o zmniejszonej mocy 35 kW (48 KM) umożliwia cieszenie się jazdą C 650 Sport również posiadaczom europejskich praw jazdy poniżej 25 roku życia.

+ Dowiedz się więcej

Nowy wygląd. Mocne brzmienie.

Nowy wygląd. Mocne brzmienie.

C 650 Sport posiada nowy układ wydechowy wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Nie tylko wygląda teraz bardzo sportowo, ale jest również znacznie lżejszy oraz może poszczycić się niższym poziomem emisji spalin i hałasu niż jego poprzednik. Dodatkowo zapewnia pełniejsze i mocniejsze brzmienie.

+ Dowiedz się więcej

Poznaj brzmienie C 650 Sport

Najważniejsze informacje o C 650 Sport

Krótki przód.
Krótki przód C 650 Sport
Wysokiej jakości powierzchnie.
Wysokiej jakości powierzchnie C 650 Sport
Wielofunkcyjna tablica przyrządów
Tablica przyrządów C 650 Sport
Wiele atrakcyjnych detali.
Detale C 650 Sport
Zoptymalizowany podnóżek centralny.
Zoptymalizowany podnóżek centralny C 650 Sport
Nowy tłumik.
Tłumik C 650 Sport
Nowy design tylnej sekcji.
Tylna sekcja C 650 Sport
Stabilna konstrukcja nośna tylnej sekcji.
Stabilna konstrukcja nośna tylnej sekcji C 650 Sport

Sportowy i wygodny w mieście.

Sportowy i wygodny w mieście.

C 650 Sport zyskał również pod względem wygody dzięki opcjonalnym akcesoriom, takim jak podgrzewane manetki czy podgrzewane siedzenie. Duża przestrzeń bagażowa, która z łatwością pomieści dwa kaski motocyklowe, zakupy czy torebki, to kolejny bonus.

+ Dowiedz się więcej
ABS i ASC w standardzie.

Największe możliwe bezpieczeństwo hamowania i przyspieszania.
C 650 Sport już w tym momencie wyznacza standardy dzięki układowi BMW Motorrad ABS znajdującemu się na wyposażeniu standardowym. Teraz na wyposażeniu standardowym znajduje się również w pełni funkcjonalny układ kontroli trakcji ASC. ASC zwiększa bezpieczeństwo kierującego, w szczególności gdy warunki na drodze są nieprzewidywalne. Gdy trzeba działa aktywnie, interweniując za pomocą układu sterowania silnikiem.
Nowe ustawienia sprężyn i amortyzatorów.

Nowe, wygodniejsze ustawienia.
Podwozie i ustawienia zawieszenia C 650 Sport zostały całkowicie przebudowane. Sztywność sprężyn w widelcu oraz w tylnym amortyzatorze została zmniejszona o 10%. Umożliwia to bardziej czułe prowadzenie bez zmniejszania stabilności.

Adaptacyjne światła do jazdy dziennej.

Automatycznie zapewniają najlepsze oświetlenie.
Światła do jazdy dziennej automatycznie dostosowują się do otoczenia. Na przykład podczas wjeżdżania lub opuszczania tunelu oświetlenie przełącza się automatycznie na światła mijania lub z powrotem na światła do jazdy dziennej. Nie ma już potrzeby ręcznego przełączania świateł. Ułatwia to skoncentrowanie się na prowadzeniu pojazdu.
Zoptymalizowany podnóżek centralny.

Łatwiejszy do podniesienia.
C 650 Sport jeszcze łatwiej postawić na nóżkę. Posiada on wydłużony wspornik o zoptymalizowanej pozycji. Zmniejsza to siłę wymaganą do podniesienia skutera o 30%.

Więcej indywidualności

Wyposażenie specjalne i akcesoria.

Szeroki asortyment specjalnego wyposażenia i oryginalnych akcesoriów BMW Motorrad stanowi uzupełnienie tego wyrazistego elektrycznego maksiskutera.

Dowiedz się więcej

Maksiskuterem przez Madryt

Miasto u Twoich stóp.

Concept Link BMW Motorrad wkracza na nowe ścieżki – połączone z siecią.

Wielkie miasto. Niezliczone miejskie kaniony, w których za każdym rogiem jest coś nowego do odkrycia. Ale to także pragnienie ruchu, wolności i możliwości szybkiego przemieszczania się z miejsca na miejsce. Dzięki idei Concept Link, którą BMW Motorrad zademonstruje podczas Concorso d’Eleganza Villa d’Este 2017, koncepcyjny pojazd połączy wyzwania miejskiej mobilności jutra z możliwościami, jakie daje zdigitalizowany świat.  

Dowiedz się więcej

Akcesoria C 650 Sport

Odzież na maksiskuter

Odzież od BMW Motorrad.

Odzież i wyposażenie idealnie dopasowane do maksiskutera, abyś był przygotowany zarówno pod względem stylu, jak i funkcjonalności.

Znajdź dealera

Więcej modeli do miasta

Katalog C 650 Sport
PDF   |   2.10 MB
spinner