* Wyposażenie seryjne standardowe, cena zalecana niewiążąca, fabryczna bez kosztów transportu, z 23% podatku VAT.
**Rata miesięczna netto w ofercie BMW Leasing 3asy Ride z opłatą wstępną 33%, okres leasingu 36 miesięcy, wartość końcowa 33%. Szczegóły oferty u Dealerów BMW. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. BMW Leasing 3asy Ride jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o.

Wszystkie motocykle dostarczane są wyłącznie z wyposażeniem wymaganym przepisami prawa (np. reflektory są zgodne z normą E4). Ilustracje na stronie mogą się różnić od stanu faktycznego.

Wszystkie motocykle dostarczane są wyłącznie z wyposażeniem wymaganym przepisami prawa (np. reflektory są zgodne z normą E4). Ilustracje na stronie mogą się różnić od stanu faktycznego.

Kalkulator rat K 1600 B

WSZYSTKIE MODELE
ZNAJDŹ SWÓJ MOTOCYKL
BMW MOTORRAD.

Oblicz ratę miesięczną, wybierz okres umowy.
Uzyskaj ofertę.

+ Dowiedz się więcej

BMW K 1600 B.

Udaj się na spokojną przejażdżkę w dowolnej chwili.

Czujesz głód asfaltu. Na każdy kilometr Na nowe horyzonty. Bagger to motocykl na Twoją podróż. 6-cylindrowy silnik o niezrównanej kulturze pracy oraz imponującej rozwijanej mocy nie pozostawia wątpliwości - podróż zaczyna się już teraz Typowa sylwetka Baggera sprawia wrażenie, że Ty i Twój motocykl stapiacie się w jedność z drogą: przycięta przednia szyba i imponujący tył robią niewątpliwe wrażenie. Poza znakomitym wyglądem motocykl ten oferuje innowacyjną technologię i wysoki komfort. Jeżdżących baggerem potrafi ucieszyć wiatr, który powieje w twarz. Spokojna jazda to stanowi tu standardowe wyposażenie. Rusza zatem i ciesz się wiatrem wiejącym w twarz – z K 1600 B.    

Design K 1600 B

Wybierz swój styl.

Nowa powłoka lakiernicza Hockenheim Silver metallic podkreśla typowy charakter baggera w Twoim K1600 B. Do tego dochodzą znane i równie atrakcyjne kolory Black storm metallic oraz Mars red metallic.

Hockenheim Silver metallic

Nowy kolor Hockenheim Silver metallic pasuje do eleganckiego sportowego charakteru K1600 B.

Mars red metallic

Szlachetność i elegancja: Bagger w kolorze Mars red metallic przyciąga uwagę.

Black storm metallic

Aby osiągnąć imponujący i ekstrawagancki wygląd baggera.

Niewątpliwie Bagger. Niewątpliwie inny.

I jak przystało na Baggera: jest pełen wdzięku, stworzony by żeglować. Opadająca linia sylwetki sprawia, że K 1600 B jest niski i opływowy. Lakier "Blackstorm Metallic" w połączeniu z różnymi odcieniami czerni przydaje baggerowi kształtu i sprawia, że wygląda on pewnie i dostojnie. Przycięta szyba przednia oraz zachwycający tył z kierunkowskazami i światłami stopu LED wbudowanymi w kufry definiują jego styl. Czarny 6-cylindrowy silnik dopełnia jego wizerunku, świadcząc o silnym charakterze. Z seryjną kierownicą rurową Baggera można łatwo prowadzić w siną dal.
+ Dowiedz się więcej

Sześciocylindrowy silnik rzędowy

1,649
cm3 pojemności skokowej
750
mm wysokości siedzenia
175
Nm maksymalnego momentu obrotowego przy 5250 obr/min
125
Nm przy 1500 obr/min, co równa się 70% maksymalnego momentu obrotowego
Chłodzony wodą 6-cylindrowy rzędowy silnik czterosuwowy

Żadna odległość nie jest za daleka.

Żadna odległość nie jest za daleka.

Sześciocylindrowy rzędowy silnik o niezrównanej płynności pracy i imponującej rozwijanej mocy zapewnia pożądaną dynamikę. W trasie ze swoimi ludźmi pokonasz każdy zakręt lekko i dynamicznie. Silnik o mocy 118 kW/160 KM i maksymalnym momencie obrotowym 175 Nm daje nieporównywalną, generowaną bez wysiłku siłę napędową. 70% momentu obrotowego osiąga już przy 1500 obr/min. Nawet najmniejszy ruch nadgarstka sprawia, że poczujesz znakomite przyspieszenie K 1600 B . Kiedy dotrzesz do celu, asystent cofania zadba o bezproblemowe manewrowanie. Wybierając opcję Keyless Ride dołożysz kolejną innowację techniczną, która doskonale dopełnia całości.  

+ Dowiedz się więcej

POSŁUCHAJ, JAK BRZMI K 1600 B

Najważniejsze cechy K 1600 B

Sześciocylindrowy silnik rzędowy.
K 1600 B
Chromowane detale
K 1600 B
Kierunkowskazy i światłami stopu LED wbudowane w kufry
K 1600 B
Rurowa kierownica.
K 1600 B
Asystent cofania
K 1600 B
Obniżone siedzenie dla poprawy komfortu.
K 1600 B
Podnóżki.
K 1600 B
Przycięta szyba przednia.
K 1600 B

Niekończąca się przyjemność z jazdy.

Niekończąca się przyjemność z jazdy.

Ktokolwiek go dosiada, Bagger chce jechać. Dzięki wysokiemu poziomowi oferowanego komfortu czas jazdy jest nieograniczony. Układ dynamic ESA w standardzie zapewnia optymalne prowadzenie i dynamikę jazdy. Ponadto tryb "DYNAMIC" sprawia, że motor miękko wybiera nierówności. Typowe dla baggera platformowe podnóżki zapewniają zrelaksowaną sylwetkę motocyklisty i czystą przyjemność z jazdy. Szeroka gama dodatkowych akcesoriów, m.in. przednie głośniki, układ wspomagania ruszania pod górę (HSC), asystent zmiany biegów pro czy dodatkowe schowki bagażowe dodatkowo zwiększy komfort, umożliwiając pełną personalizację. Dzięki zrelaksowanej sylwetce i nienagannej prezencji będziesz przyciągał spojrzenia innych.  

+ Dowiedz się więcej
System „inteligentnego połączenia alarmowego”: szybka reakcja w razie wypadku lub sytuacji awaryjnej dzięki systemowi ECALL od firmy BMW Motorrad.

Dobre samopoczucie zawsze towarzyszy Ci w drodze.

BMW Motorrad jest pierwszym producentem, który wyposaża fabrycznie motocykl w system "inteligentnego połączenia alarmowego": system jest pewnie zamocowany do kierownicy, a w razie sytuacji awaryjnej może samodzielnie i automatycznie uruchomić łańcuch ratunkowy, zapewniając szybszą pomoc służb ratunkowych. System "inteligentnego połączenia alarmowego" uruchamia się automatycznie w następstwie lekkiego lub ciężkiego wypadku. Jednak kierowca może również ręcznie wywołać połączenie alarmowe poprzez naciśnięcie przycisku, przykładowo jeśli był świadkiem wypadku. Po aktywacji systemu, automatycznie lub ręcznie, dane GPS lokalizacji motocykla i kierunku jazdy są przesyłane przez połączenie telefonu komórkowego do centrum obsługi telefonicznej BMW. W centrum aktywowany jest łańcuch ratunkowy. Dla szybkiej i precyzyjnej pomocy. Oraz dla świetnego samopoczucia podczas każdej podróży.

Dynamic ESA: nierówności rozprasowane na płasko.

Dla najlepszego kontaktu z drogą.

Znajdujący się na wyposażeniu standardowym układ Dynamic ESA znacząco zwiększa najwyższej klasy komfort jazdy na K 1600 GTL. Zapewnia najlepszą trakcję, bezpieczeństwo i najwyższy poziom wygody: Dynamic ESA steruje zawieszeniem w zależności od warunków jazdy i manewrów kierowcy, automatycznie dostosowując go do wykrytych warunków. W ten sposób zapewnia znacznie lepszy kontakt między drogą a oponą, nawet na pochyłościach. Zapewnia ciągłą stabilność charakterystyki jazdy oraz dodatkowy komfort i bezpieczeństwo, w szczególności podczas długich podróży.

Asystent cofania: manewrowanie i wyjeżdżanie z miejsc parkowania bez wysiłku.

Po prostu wrzuć wsteczny bieg.

Strome ścieżki i wąskie przestrzenie na miejscach do parkowania w popularnych punktach widokowych nie stanowią problemu z wygodnym systemem kontroli momentu obrotowego (TCA). Dzięki niemu parkujesz i manewrujesz z uśmiechem. Uruchom asystenta cofania, przestawiając bieg w położenie neutralne i aktywuj funkcję asystenta przyciskiem na lewym uchwycie kierownicy. Gdy na wyświetlaczu pojawi się litera R, należy ją nacisnąć i z łatwością wydostać się z miejsca parkingowego, by podążyć ku następnemu celowi z obfitym momentem.

Więcej indywidualności

Wyposażenie specjalne i akcesoria.

Dzięki szerokiemu asortymentowi wyposażenia specjalnego i oryginalnych akcesoriów BMW Motorrad K 1600 GT można idealnie dostosować do swoich indywidualnych preferencji.

Odkryj więcej

Concept 101

Elegancki mięśniak.

BMW Motorrad przedstawia motocykl turystyczny Concept 101.

Zainspirowany niekończącą się autostradą, poczuciem wolności i absolutnej niezależności zespół projektowy BMW Motorrad zastosował zupełnie nowe podejście do motocykli turystycznych, tworząc koncepcję motocykla Concept 101: eleganckiego, ekskluzywnego, ekstrawertycznego i pełnego czystej rejsowej mocy.

Dowiedz się więcej

Ubranie odpowiednie na jazdę turystyczną

Więcej modeli turystycznych

Katalog K 1600 B
PDF   |   2.36 MB
spinner