* Wyposażenie seryjne standardowe, zalecana cena producenta, fabryczna bez kosztów transportu, z 23% podatku VAT.
**Rata miesięczna netto w ofercie BMW Leasing 3asy Ride z opłatą wstępną 33%, okres leasingu 36 miesięcy, wartość końcowa 33%. Szczegóły oferty u Dealerów BMW. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. BMW Leasing 3asy Ride jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o.

Wszystkie motocykle dostarczane są wyłącznie z wyposażeniem wymaganym przepisami prawa (np. reflektory są zgodne z normą E4). Ilustracje na stronie mogą się różnić od stanu faktycznego.

Wszystkie motocykle dostarczane są wyłącznie z wyposażeniem wymaganym przepisami prawa (np. reflektory są zgodne z normą E4). Ilustracje na stronie mogą się różnić od stanu faktycznego.

BMW F 800 GT.

Po prostu wsiadaj i jedź. Zaczyna się podróż.

Po prostu wsiadaj i jedź, zostaw codzienną rutynę za sobą. Ciesz się czystą radością z jazdy: przeprojektowany BMW F 800 GT daje jeszcze więcej sportu i dynamiki w każdej trasie - nieważne czy będą to idylliczne szosy, kręte alpejskie przełęcze czy niekończące się autostrady. Dzięki zrywnemu dwucylindrowemu rzędowemu silnikowi o imponujących 66 kW (90 KM) mocy każda podróż rozkręci się szybko - spełniając jednocześnie nowe normy EU-4. Motocykl posiada również w standardzie technologię Ride-by-Wire, tryby jazdy do wyboru oraz układ ABS. Komfort zwiększają zabezpieczenia przed wiatrem i warunkami pogodowymi. Jakość podróży podnosi również silnik, który pracuje cicho, ale jednocześnie gładko i z mocą, co czyni go doskonałym towarzyszem Twojej podróży. Opcje obejmują układ ASC (automatyczna kontrola stabilności) oraz znany i sprawdzony układ Dynamic ESA (elektroniczna regulacja zawieszenia). W skrócie: Wszystko co musisz zrobić, aby rozpocząć podróż, to wsiąść na niego. Klasyczny GT. Niekończąca się podróż.

Design F 800 GT

Wybierz swój styl.

Dostępne są trzy opcje kolorystyczne dla wyróżnienia wyglądu. Każda nadaje F 800 GT inny charakter, od eleganckiego po supersportowy. Możesz zdecydować, która najlepiej pasuje do Ciebie i Twojego stylu jazdy.

*/-->

Gravity blue metallic matt

Dla bardziej eleganckiego wyglądu.

*/-->

Light white non-metallic

Szczególnie rzucający się w oczy i sportowy.

*/-->

Black storm metallic

Nadaje temu motocyklowi sportowo-turystycznemu jeszcze bardziej dynamiczny wygląd.

Potężnie lekki i elegancki.

Nadwozie posiada dynamiczny design i jest idealne do podróżowania w każdą pogodę. Wyraźne linie obiecują czystą radość z jazdy od samego początku - i obietnica ta zostaje spełniona. Kokpit posiada nowy design i dostarcza szeroki zakres informacji. Piękne szczegóły, takie jak nowa szyba z matowym logo GT, czy galwanizowany panel boczny z napisem F 800 GT podkreślają nowy design. Kolejnym elementem przykuwającym wzrok jest nowy tłumik, który nie tylko jest atrakcyjny, ale spełnia również EU-4.
+ Dowiedz się więcej

Dwucylindrowy silnik rzędowy

66
kW (90 KM) przy 8000 obr/min
86
Nm maksymalnego momentu obrotowego przy 5800 obr/min
206
ks obciążenia (z wyposażeniem opcjonalnym)
83
l przestrzeni od przechowywania
Chłodzony wodą dwucylindrowy silnik czterosuwowy

Potężny dwucylindrowiec zapewnia dynamiczny napęd.

Potężny dwucylindrowiec zapewnia dynamiczny napęd.

Obrót manetki i 90 koni mechanicznych (66 kW) zapewni, że codzienna rutyna nie dopadnie Cię zbyt szybko. Chłodzony wodą dwucylindrowy silnik rzędowy o pojemność 798 cm3 zapewnia niezwykłej siły napędowej w każdej wycieczce, dostarczając moc za pomocą wymagającego niewiele obsługi pasowi zębatemu. Długi tylny wahacz i sztywne zawieszenie zapewniają wysoki poziom stabilności jazdy gwarantując świetne doznania z jazdy.

+ Dowiedz się więcej

Posłuchaj, jak brzmi F 800 GT

Najważniejsze informacje o F 800 GS

Komfort i bezpieczeństwo to najlepsi towarzysze podróży.

Komfort i bezpieczeństwo to najlepsi towarzysze podróży.

Ten znakomity, przynoszący ogrom radości pojazd gwarantuje również doskonałą kontrolę i wygodę. Szeroki zakres wariantów siedzeń do wyboru, regulowane dźwignie sprzęgła i hamulca pozawalają Ci dostosować motocykl do indywidualnych potrzeb ergonomicznych. Układ Dynamic ESA (Elektroniczna Regulacja Zawieszenia) pozwala Ci regulować tłumienie odbicia i dobicia tylnego amortyzatora dla optymalnej pracy zawieszenia i wygody jazdy. Dzięki układowi Ride-by-Wire kontrola nad przepustnicą jest znacznie dokładniejsza. Dzięki standardowym trybom jazdy Deszcz oraz Droga oraz opcjonalnemu trybowi Dynamic F 800 GT może zostać doskonale dostosowany do każdej nawierzchni drogi i stylu jazdy.

Jako element wyposażenia standardowego występuje również układ BMW Motorrad ABS gotów pomóc Ci podczas każdego hamowania. Opcjonalny układ kontroli trakcji ASC jeszcze dodatkowo podnosi bezpieczeństwo - w szczególności na mokrych drogach.

+ Dowiedz się więcej

Więcej indywidualności: wyposażenie opcjonalne i akcesoria.

Więcej indywidualności: wyposażenie opcjonalne i akcesoria.

Już w standardzie F 800 GT prawie doskonale oddaje ideał Gran Turismo poprzez połączenie usportowienia i komfortu podróżowania. BMW Motorrad oferuje również szeroki zakres wyposażenia opcjonalnego i akcesoriów w celu personalizacji i dostosowania F 800 GT do indywidualnych potrzeb. Oferujemy na przykład szereg praktycznych rozwiązań do przewożenia bagażu. Za ich pomocą możesz zabrać ze sobą wszystko co zechcesz, zarówno na długie wycieczki, krótkie wypady czy codzienny dojazd do pracy.

+ Dowiedz się więcej

Widok zza kulis

Stworzyć uczucie.

Proces projektowania BMW Motorrad.

W zespole projektowym BMW Motorrad pracują ludzie o wyrazistych osobowościach. Każdy projektant ma własny styl i czuje się w świecie motocykli jak u siebie. Każdy z nich wnosi do pracy inspirację i pasję. Różne formy łączy się później w procesie projektowania: przejawiają się w każdym nowym dziele BMW Motorrad. Edgar Heinrich, główny projektant w BMW Motorrad, przedstawia zespół projektowy BMW Motorrad i proces projektowania.

Dowiedz się więcej

Akcesoria do Twojego F 800 GT

Odzież od BMW Motorrad.

Funkcjonalna odzież i wyposażenie motocyklowe na codzienne dojazdy lub kolejną wielką wyprawę.

Przejdź do dealera