Niewiążąca cena sugerowana przez producenta, zawierająca 23% podatku VAT, bez transportu i opakowania. Ilustracje mogą zawierać opcje wyposażenia i akcesoria dostępne za dodatkową dopłatą. Zastrzega się prawo do pomyłek i zmian.

NOWE BMW S 1000 XR

Wyzwanie zakrętów i kilometrów

Nie idź na ustępstwa, żądaj wszystkiego. Od siebie, ale także od swojej maszyny. Zawsze walczą o linię wyścigową, każdy zakręt o kilka stopni głębszy, kilka milimetrów węższy. Kilometr po kilometrze. Dzięki nowemu S 1000 XR masz motocykl, który również nie idzie na żadne kompromisy. Łączy w doskonałej formie atletykę i osiągi na długich dystansach. Jego sportowa agresywność pochodzi z RR. Jego wyjątkowa ergonomia z wyprostowaną, zrelaksowaną pozycją siedzenia pozwala jednak walczyć o każdy zakręt i prostą przez cały dzień. Tor wyścigowy, który kończy się tylko wtedy, gdy chcesz. Tak powinno być. Tak postrzegamy XR. A ty? #NeverStopChallenging.

Na torze wyścigowym – nawet w designie

Przednia owiewka i system oświetlenia są zdefiniowane przez ostre krawędzie. To nie przypadek, że wizualnie krótki ogon przypomina rozwiązania charakterystyczne dla motocykli sportowych.

+ Dowiedz się więcej

Kolory z ekspresją

Dzięki wariantom lakieru S 1000 XR już tworzysz wyraźny wizerunek Zdefiniowane i precyzyjne kolory podkreślają sportowy, kanciasty charakter maszyny w każdym szczególe.

Light white/M Motorsport

Proponowane połączenie lakieru, jest zarówno obietnicą, jak i zobowiązaniem. Tutaj najlepiej wyraża się dziedzictwo S 1000 XR – bezpośrednio z toru wyścigowego na drogę. Wyłącznie w pakiecie M.

Triple Black

Żadnych kompromisów, żadnych ustępstw, żadnych dyskusji. S 1000 XR Triple Black w kolorze Black storm metallic 2 jest ucieleśnieniem energicznej zadziorności.

Racing red 2

Ta kombinacja lakieru nie jest stworzona do stania w miejscu. Każdy milimetr rezonuje z dynamiką jazdy, a każdy przebyty kilometr dziennie gwarantuje pełną przyjemność z jazdy.

3 lata ochrony


Jedź i jedź i jedź. Dajemy ci dodatkowy rok ochrony.


Teraz wszystkie motocykle objęte są 3-letnim pakieten ochronnym.

Dowiedz się więcej

Czterocylindrowy silnik rzędowy

228
Masa własna DIN w kg Lekki akumulator M, pakiet Touring & Dynamic
114
Nm maks. moment obrotowy przy 9250 obr/min
121
Moc wyjściowa kW/165 KM przy 11.000 obr/min
999
pojemność w cm3

Krzywa, która uzależnia, odkryj swój moment obrotowy

Krzywa, która uzależnia, odkryj swój moment obrotowy

Silnik S 1000 XR wzorowany na wysokowydajnym silniku nowego RR został zoptymalizowany zgodnie z XR pod kątem bezkompromisowych osiągów na długich dystansach. Specjalne profile wałków rozrządu i wyznaczone kolektory zapewniają imponujący moment obrotowy ze środka i najszerszy użyteczny zakres prędkości w swojej klasie. Dłuższa skrzynia biegów na wyższych biegach zapewnia płynną pracę – co można poczuć i usłyszeć.

+ Dowiedz się więcej

Większa dynamika dzięki niższej wadze

Większa dynamika dzięki niższej wadze

Dynamizm to także kwestia masy. Nawet w pełni wyposażony S 1000 XR waży o 10 kg mniej niż jego poprzednicy. W najlżejszej konfiguracji motocykl ten jest gotowy do jazdy przy wadze zaledwie 223 kg. Nie przegapisz ani jednego grama, ale poczujesz każdy z osobna – na każdym metrze. W postaci lepszego przyspieszenia, większej zwinności, krótszej drogi hamowania i łatwiejszego manewrowania.

+ Dowiedz się więcej

Poczuj dźwięk S 1000 XR

Najważniejsze cechy S 1000 XR

Silnik i osiągi
Widzimy zbliżenie silnika.
Dynamiczna ESA Pro
Widzimy obraz Dynamic ESA.
Uderzający przód z reflektorem Pro
Widzimy dynamiczny przód, w tym reflektor Pro.
Gama akcesoriów, takich jak osłona silnika z włókna węglowego
Widzimy element z gamy akcesoriów, skupiamy się na osłonie silnika Carbon.
Zoptymalizowana waga
Widzimy S 1000 XR w widoku w trzech czwartych z przodu.
Wyświetlacz TFT z łącznością BMW Motorrad
Widzimy 6,5-calowy wyświetlacz TFT.
System kufrów i kufer górny
Widzimy system bagażowy i kufer centralny.
Inteligentne rozwiązania, schowek na opłaty drogowe
Widzimy przedział na opłaty drogowe.

Szybka pomoc w dowolnym miejscu

Szybka pomoc w dowolnym miejscu

System „inteligentnego połączenia alarmowego” ECALL, opracowany przez BMW Motorrad, automatycznie nawiązuje kontakt z centrum obsługi BMW w razie wypadku. System jest przymocowany do kierownicy i jak najszybciej kontaktuje się ze służbami ratunkowymi. Udowodniono, że korzystanie z systemu ECALL pozwala szybciej i lepiej informować służby ratownicze na miejsce wypadku.

+ Dowiedz się więcej

Twój motocykl, nasze sugestie

S 1000 XR zapewnia bezkompromisową atletykę i osiągi na długich dystansach. Dzięki szerokiej gamie wyposażenia możesz zaprojektować swój motocykl dokładnie według własnych potrzeb. Przygotowalismy trzy sugestie, które rezonują z różnym typem kierowcy..

+ Dowiedz się więcej

#neverstopchallenging

#NeverStopChallenging – tutaj możesz spotkać motocyklistów ze społeczności, którzy myślą tak jak Ty. Ludzi, dla których rekordowy czas liczy się tylko na jeden dzień, bo dla nich każdy kilometr i każdy zakręt to nowe wyzwanie.

+ Dowiedz się więcej

Odzież do występów na długich dystansach

Inne modele

Należy pamiętać, że niektóre warianty lakieru pokazane na filmie nie są już dostępne dla najnowszej gamy modeli.

+ Dowiedz się więcej
spinner