* Wyposażenie seryjne standardowe, cena zalecana niewiążąca, fabryczna bez kosztów transportu, z 23% podatku VAT.
**Rata miesięczna netto w ofercie BMW Leasing 3asy Ride z opłatą wstępną 33%, okres leasingu 36 miesięcy, wartość końcowa 33%. Szczegóły oferty u Dealerów BMW. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. BMW Leasing 3asy Ride jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o.

Wszystkie motocykle dostarczane są wyłącznie z wyposażeniem wymaganym przepisami prawa (np. reflektory są zgodne z normą E4). Ilustracje na stronie mogą się różnić od stanu faktycznego.

Wszystkie motocykle dostarczane są wyłącznie z wyposażeniem wymaganym przepisami prawa (np. reflektory są zgodne z normą E4). Ilustracje na stronie mogą się różnić od stanu faktycznego.

Kalkulator rat S 1000 R

WSZYSTKIE MODELE
ZNAJDŹ SWÓJ MOTOCYKL
BMW MOTORRAD.

Oblicz ratę miesięczną, wybierz okres umowy.
Uzyskaj ofertę.

+ Dowiedz się więcej

BMW S 1000 R.

Bezkompromisowa dynamika.

Czy rytm Twojego serca jest bezpośrednio uzależniony od wskazań prędkościomierza? Jeśli tak, to S 1000 R jest idealnym roadsterem dla Ciebie – pozostawiono na nim tylko to, co niezbędne, ale daje on maksymalną, czystą przyjemność z jazdy. Jego agresywny silnik o mocy 165 KM/121 kW wywoła uśmiech na Twojej twarzy przy każdym wejściu na obroty. A bogaty dźwięk wydobywający się z nowego tytanowego tłumika HP nie pozostawia wątpliwości: tak brzmi życie na najszybszym pasie ruchu.

Design S 1000 R

Wybierz swój styl.

Kontrastowa kolorystyka podkreśla sportowy i dynamiczny design S 1000 R i nadaje mu oszałamiający wygląd. Dostępny jest w trzech różnych wariantach kolorystycznych: w stylu HP dodano sportowe akcenty, a kombinacje Racing red / Black storm metallic i Black storm metallic nadają S 1000 R nadzwyczajny wygląd.

Styl HP

W pakiecie stylistycznym HP w kolorze Light white / Racing blue metallic / Racing red dodano akcenty w sportowych kolorach.

Racing red / Black storm metallic

W tym ekscytującym połączeniu kolorystycznym S 1000 R wygląda szczególnie postępowo i nieskrępowanie.

Black storm metallic

To malowanie nadaje motocyklowi szykowny charakter

Adrenalina na dwóch kołach.

Niektórzy nazwą to nagim stylem, my po prostu nazywamy to skupianiem się tylko na tym, co istotne. Geny jego siostry, S 1000 RR, są dość wyraźnie widoczne: agresywna stylistyka z nisko schodzącym przodem i biegnącym wysoko tyłem, wyróżniająca się dzielona płaszczyzna przednia i charakterystyczne otwory w kształcie skrzeli. Znacznie ograniczony zestaw paneli owiewek i precyzyjna szata lakiernicza stawiają sprawę jasno: oferowana moc nie jest jedyną cechą, która w tym motocyklu jest surowa i bezkompromisowa. Trzy kolory podkreślają charakter motocykla: Light white/ Racing blue metallic/ Racing red, Black storm metallic i Racing red/Black storm metallic.
+ Dowiedz się więcej

Czterocylindrowy silnik rzędowy

121
kW (165 KM) przy 11 000 obr/min
205
kg masy bez obciążenia, gotowość do jazdy, pełny zbiornik paliwa
114
Nm maksymalnego momentu obrotowego przy 9250 obr/min
814
mm wysokości siedzenia
Chłodzony wodą/olejem 4-cylindrowy silnik rzędowy

Źródło całej dynamiki: silnik.

Źródło całej dynamiki: silnik.

Czterocylindrowy silnik rzędowy o wysokiej mocy, podobnie jak i tył motocykla, pochodzi z S 1000 RR. Jego moc zwiększono do 165 KM/121 kW. Daje to ekstremalnie liniowy przebieg krzywej momentu i stałą siłę napędzającą motocykl do przodu w całym zakresie prędkości obrotowej silnika. Elektroniczna manetka gazu E-Gas pozwala dawkować tę moc jeszcze bardziej precyzyjnie. Natomiast sprawdzony w wyścigach asystent zmiany biegów Pro pozwala zmieniać biegi bez konieczności używania sprzęgła: więcej dynamiki i krótsze czasy reakcji - witamy na kresach możliwości.

+ Dowiedz się więcej

Posłuchaj, jak brzmi S 1000 R

Najważniejsze informacje o S 1000 R

Charakterystyczny przód.
Charakterystyczny przód S 1000 R
Duże logo „R”.
Logo „R” S 1000 R
Wielofunkcyjna tablica przyrządów.
Wielofunkcyjna tablica przyrządów S 1000 R.
Lekki zbiornik aluminiowy.
Lekki zbiornik aluminiowy S 1000 R
Ograniczony zestaw paneli owiewek.
Ograniczony zestaw paneli owiewek S 1000 R
Hamulce o wysokiej skuteczności.
Hamulce S 1000 R o wysokiej skuteczności
Opcjonalny asystent zmiany biegów Pro (Pro Shift Assistant).
Asystent zmiany biegów Pro S 1000 R
Tytanowy tłumik HP w standardzie.
Tytanowy tłumik HP S 1000 R

Potencjał wprowadzania zmian.

Potencjał wprowadzania zmian.

Standardowo w S 1000 R dostępne są dwa tryby jazdy: „Deszcz” oraz „Droga”. Tryb „Deszcz” zapewnia delikatniejszą reakcję przepustnicy, a układy ABS i ASC działają w sposób dostosowany do mokrej nawierzchni drogi. Natomiast w trybie „Droga” reakcja przepustnicy oraz działanie układów ABS i ASC są zoptymalizowane pod kątem suchego asfaltu. Opcjonalnie dostępne są dwa dodatkowe tryby: Dynamic oraz Dynamic Pro. Układ ABS Pro zezwala na idealną zwłokę nawet przy pochyleniu oraz funkcje DTC, wspomaganie ruszania i ogranicznik prędkości na pasie pit lane.

Tryb Dynamic Pro jest za to najostrzejszym trybem jazdy: w tym trybie układy ABS i ABS nie są dostępne dla hamulca tylnego koła. Jednocześnie można samodzielnie skonfigurować tryb Dynamic Pro w trybie użytkownika do własnych ustawień. Wtedy istnieje tylko jedna granica: nasza własna.

+ Dowiedz się więcej
Wyścigowy ABS, ASC i dwa tryby jazdy w standardzie.

W celu optymalnego dostosowania do Twoich wymagań S 1000 R jest wyposażony w dwa tryby jazdy, „Deszcz” i „Droga”. Oprócz częściowo zintegrowanego wyścigowego ABS posiadasz również automatyczną kontrolę stabilności ASC w standardzie, dla wyraźnej poprawy bezpieczeństwa i osiągów. Funkcje te można włączać i wyłączać podczas jazdy.
Tryb jazdy Pro z ABS Pro, DTC, wspomaganiem ruszania i ogranicznikiem prędkości na pasie pit lane.

Za pomocą należących do wyposażenia specjalnego trybów jazdy Pro możesz rozszerzyć techniczne możliwości S 1000 R o układ ABS Pro oraz dwa tryby jazdy: „Dynamic” i „Dynamic Pro”. ABS w trybach jazdy „Deszcz”, „Droga” i „Dynamic” zastępuje układ ABS Pro. Inne cechy, które wchodzą w skład tej opcji wyposażenia, to wspomaganie ruszania dla idealnych startów w wyścigach oraz konfigurowany ogranicznik prędkości na pasie pit lane dla dokładnego przestrzegania prędkości na pasie pit lane. Ponadto standardowy układ ASC zastępuje dynamiczna kontrola trakcji DTC z czujnikiem położenia kątowego.
Asystent zmiany biegów Pro do celów dynamicznej zmiany przełożeń.

Opcjonalny asystent zmiany biegów Pro w S 1000 R jest znany z RR i S 1000 XR. Umożliwia zmiany biegów bez konieczności używania sprzęgła, a co za tym idzie właściwie bez konieczności przerywania siły trakcji napędu: dla bardziej sportowego charakteru i większej dynamiki.

Więcej indywidualności

Wyposażenie specjalne i akcesoria.

Dzięki szerokiej gamie wyposażenia specjalnego i oryginalnych akcesoriów BMW Motorrad możesz dostosować swojego S 1000 R, aby idealnie pasował do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej

Orlando Bloom i S 1000 R

BMW S 1000 R Custom

Przedstawiają BMW Motorrad i Orlando Bloom.

Monachium/Los Angeles: wiele osób zna Orlanda Blooma jako uznanego aktora. I oczekują całego blasku, jaki wiąże się z byciem gwiazdą Hollywoodu. Ale niewiele osób wie o jego drugiej wielkiej pasji: motocyklach. Jako wieloletni fan motocykli BMW Orlando Bloom posiada kilka modeli BMW i na nich jeździ, łącznie z kilkoma starymi klasykami.

Dowiedz się więcej

Akcesoria do S 1000 R

Twój roadster, Twoja odzież

Więcej modeli roadsterów

Katalog S 1000 R
PDF   |   2.67 MB
spinner