**Rata miesięczna netto w ofercie BMW Leasing 3asy Ride z opłatą wstępną 33%, okres leasingu 36 miesięcy, wartość końcowa 33%. Szczegóły oferty u Dealerów BMW. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. BMW Leasing 3asy Ride jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o.

Wszystkie motocykle dostarczane są wyłącznie z wyposażeniem wymaganym przepisami prawa (np. reflektory są zgodne z normą E4). Ilustracje na stronie mogą się różnić od stanu faktycznego.

Wszystkie motocykle dostarczane są wyłącznie z wyposażeniem wymaganym przepisami prawa (np. reflektory są zgodne z normą E4). Ilustracje na stronie mogą się różnić od stanu faktycznego.

Kalkulator rat G 310 R

WSZYSTKIE MODELE
ZNAJDŹ SWÓJ MOTOCYKL
BMW MOTORRAD.

Oblicz ratę miesięczną, wybierz okres umowy.
Uzyskaj ofertę.

+ Dowiedz się więcej

BMW G 310 R.

INTENSYWNA PRZYJEMNOŚĆ Z JAZDY.

BMW G 310 R to esencja przyjemności z jazdy. Zbudowano go do jazdy po tętniących życiem miastach i dla wszystkich, którzy po prostu kochają jazdę na motocyklu. Jest on bardzo zwrotny i łatwo się prowadzi, a jednocześnie wykazuje sportowy charakter. Zarówno niscy, jak i wysocy kierowcy poczują się na BMW G 310 R jak w domu! Mimo że jest lekki, dzięki silnikowi o pojemności 313 cm3 jest naprawdę zwinny. Ten nowy model zabierze Cię bezpiecznie i sprawnie do pracy, na miejsce spotkania lub pozwoli wyrwać się z miasta. G 310 R to prawdziwy motocykl marki BMW, wyposażony w silnik o zmniejszonej pojemności. Najwyższa jakość, perfekcyjne wykonanie i nadzwyczajna technologia - to wszystko składa się na intensywne doznania z jazdy.

DESIGN G 310 R

Wybierz swój styl.

BMW G 310 R jest dostępny w trzech ekscytujących wariantach kolorystycznych: racing red, cosmic black i – naprawdę wyjątkowym – pearl white metallic.

Styl HP

Rzucające się w oczy akcenty graficzne w kolorach BMW Motorsport: białym, niebieskim i czerwonym zapewniają sportowy wygląd w pakiecie stylistycznym HP.

Cosmic black one

Białe powierzchnie akcentowe na bazowej czerni podkreślają dynamicznie nowoczesny design.

Racing red

G 310 R w kolorze czerwonym z ciemnymi kontrastującymi powierzchniami wygląda nowocześnie i sportowo.

Dobre geny. Świetny wygląd.

Dobry wygląd jest nieodzownie związany z rodziną, a G 310 R w widoczny sposób nosi w sobie geny S 1000 R. Sportowa owiewka przednia ze światłem przednim o dużej mocy, zbiornik paliwa z dynamicznymi elementami wykończenia i typowe proporcje roadstera sprawiają, że motocykl na ulicy łatwo zwróci na siebie uwagę. Dzięki dynamicznej formie przodu motocykla i wyróżniającemu się tyłowi G 310 R sprawia wrażenie lekkości, a jednocześnie nie kryje drzemiącej w nim mocy. Krótkie siedzenie podkreśla w tylnej części dynamikę roadstera i nadaje motocyklowi sportowy wygląd, zwłaszcza gdy wybierzemy biały lakier. Widelec z goleniami anodowanymi na złoto i zaciski hamulcowe akcentują wysoką jakość wykonania pojazdu.
Jeszcze jednym interesującym detalem jest precyzyjnie wykonany aluminiowy wahacz. Wycięcia zapewniają lekkość, a prętowe wsporniki zapewniają stabilność. Dzięki szerokim oponom motocykl właściwie przylega do drogi i gwarantuje przyjemność z jazdy.
+ Dowiedz się więcej

Jednocylindrowy silnik czterosuwowy

25
kW (34 KM) przy 9500 obr/min
28
Nm maksymalnego momentu obrotowego przy 7500 obr/min
313
cm3 pojemności skokowej
3,3
litrów na 100 zużycia paliwa wg WMTC
Chłodzony wodą jednocylindrowy silnik czterosuwowy

Lekki, mocny i zwrotny.

Lekki, mocny i zwrotny.

Również pod względem technicznym  G 310 R nie zostaje w tyle. Jest wręcz przeciwnie: wyrafinowane i niekonwencjonalne cechy techniczne sprawiają, że to inni podążają za Tobą. Pomoże w tym między innymi jednocylindrowy, czterosuwowy silnik o pojemności 313 cm3. Nietypowe pochylenie cylindra do tyłu oraz głowica przekręcona o 180° pozwoliły obniżyć i przesunąć środek ciężkości w kierunku przedniego koła. Z tego powodu G 310 R jest zwinniejszy i łatwiejszy do opanowania.

Specjalna koncepcja silnika pozwoliła na umieszczenie niżej mocno wydłużonego wahacza pomimo krótkiego rozstawu osi, co dodatkowo poprawia stabilność. Świetny wygląd, mocny napęd oraz masa po zatankowaniu poniżej 160 kg sprawiają, że dzięki G 310 R możesz po prostu cieszyć się jazdą motocyklem.

+ Dowiedz się więcej

Posłuchaj, jak brzmi G 310 R

Najważniejsze informacje o G 310 R

Odwrócony anodowany na złoto widelec.
Odwrócony anodowany na złoto widelec.
Złote zaciski hamulców.
Złote zaciski hamulców.
Wyświetlacz wielofunkcyjny.
Wyświetlacz wielofunkcyjny.
Wykończenie zbiornika Dynamic.
Wykończenie zbiornika Dynamic.
Układ wydechowy ze stali nierdzewnej.
Układ wydechowy ze stali nierdzewnej.
Koła z lanego aluminium.
Koła z lanego aluminium.
Wahacz aluminiowy.
Wahacz aluminiowy.
Innowacyjny silnik jednocylindrowy.
Innowacyjny silnik jednocylindrowy.

Każdy chce nim jeździć.

Każdy chce nim jeździć.

Na G 310 R możesz poruszać się ulicami bez zbędnego stresu. Nawet wśród codziennego zgiełku wielkiego miasta możesz poruszać się bez obaw, gdyż kokpit motocykla jest wyposażony w dobrze rozłożone przyciski sterujące. Niezwykle ergonomiczna konfiguracja pozycji kierownicy, podnóżków i elementów sterujących przyczyniają się do najlepszych doznań z jazdy. A niezależnie od nawierzchni geometria podwozia oraz odpowiednie dostrojenie twardości sprężyn i tłumienia amortyzatorów czynią z niego zwinną maszynę do przemieszczania się po mieście. Niezależnie od tego, czy przebijasz się przez gęsty ruch uliczny, dojeżdżasz do pracy czy chcesz się wydostać z miasta przed weekendem - będziesz chciał, aby właśnie G 310 R był Twoim środkiem transportu!

+ Dowiedz się więcej
Wysokość siedzenia dla każdego wzrostu.

G 310 R oferuje różne siedzenia dopasowane dla wszystkich kierowców, pozwalające zająć stabilną pozycję na motocyklu. Oprócz standardowej wysokości siedzenia 785 mm jako wyposażenie specjalne dostępne są dwie inne opcje: niższy wariant 770 mm oraz wyższe, szczególnie wygodne siedzenie o wysokości 880 mm.
Mocny układ hamulcowy i ABS w standardzie.

Żaden motocykl BMW od roku 2013 nie obył się bez tego układu: ABS montowany w standardzie. Wraz z mocnymi klockami hamulcowymi w G 310 R dba on o bezpieczeństwo hamowania na każdej przejażdżce, także na drogach złej jakości lub błotnistych.

Więcej indywidualności

Wyposażenie specjalne i akcesoria.

Miejsce do przechowywania na każdą okoliczność: czy podczas codziennych dojazdów, czy na krótkie wypady, dzięki wysokiej jakości rozwiązaniom bagażowym opracowanym przez BMW Motorrad zawsze jesteś idealnie wyposażony. Poznaj specjalnie dostosowane oryginalne akcesoria BMW Motorrad do G 310 R.

PRZEJDŹ DO KONFIGURATORA

Twoje miasto, Twoje terytorium

Akcesoria do Twojego G 310 R

Doskonały wygląd, optymalna ochrona

Odzież od BMW Motorrad.

Wygląda naprawdę świetnie i zapewnia skuteczną ochronę –  poznaj szeroki asortyment najwyższej klasy odzieży motocyklowej oraz wyposażenia w ofercie BMW Motorrad.

Znajdź dealera

Więcej modeli roadsterów

Katalog G 310 R
PDF   |   2.01 MB
spinner