F 800 R

40,100 PLN*
410 PLN netto/m-c w BMW 3asy Ride**

* Wyposażenie seryjne standardowe, zalecana cena producenta, fabryczna bez kosztów transportu, z 23% podatku VAT.
**Rata miesięczna netto w ofercie BMW Leasing 3asy Ride z opłatą wstępną 33%, okres leasingu 36 miesięcy, wartość końcowa 33%. Szczegóły oferty u Dealerów BMW. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. BMW Leasing 3asy Ride jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o.

Wszystkie motocykle dostarczane są wyłącznie z wyposażeniem wymaganym przepisami prawa (np. reflektory są zgodne z normą E4). Ilustracje na stronie mogą się różnić od stanu faktycznego.

Wszystkie motocykle dostarczane są wyłącznie z wyposażeniem wymaganym przepisami prawa (np. reflektory są zgodne z normą E4). Ilustracje na stronie mogą się różnić od stanu faktycznego.

BMW F 800 R.

Nowoczesna wszechstronność.

Z tym aktywnym roadsterem możesz zrobić wszystko, od przejażdżek po mieście, przez turystykę do ambitnej sportowej jazdy po krętych drogach poza miastem. BMW F 800 R łączy zwinność, codzienną praktyczność oraz dynamiczne osiągi w zwartej, sportowej całości. Dzięki zrywnemu silnikowi rozwijającemu 66 kW (90 KM) mocy poczujesz to, do czego został stworzony, za każdym razem, gdy przekręcisz manetkę gazu: najlepsze prowadzenie i całkowitą kontrolę drogi. F 800 R dostarcza jednak więcej niż tylko sportowe osiągi i łatwe prowadzenie. Zastosowano w nim również najnowocześniejsze technologie: system Ride-by-Wire, tryby jazdy do wyboru, układ ABS w standardzie oraz opcjonalne układy takie jak ASC czy Dynamic ESA, które zapewnią, że cała moc zostanie bezpiecznie przeniesiona na powierzchnię drogi.

Design F 800 R

Wybierz swój styl.

Trzy nowe kolory uwydatniają dynamiczny design motocykla. F 800 R wygląda szczególnie sportowo i dynamicznie w kolorystyce BMW motorsport. Posiada czerwone wykończenia kół jako wyraz uznania dla S 1000 RR - kultowego motocykla klasy superbike.

*/-->

Light white uni / Lupin blue metallic / Racing red uni

W klasycznej kolorystyce BMW motorsport F 800 R wygląda lekko i zwinnie.

*/-->

Racing Red non-metallic

W tej przyciągającej wzrok kombinacji kolorów F 800 R sprawia szczególnie sportowe wrażenie.

*/-->

Black storm metallic

Czarne malowanie nadaje F 800 R szczególnie zadziorny i dynamiczny wygląd.

Design, który cieszy.

Widać na pierwszy rzut oka: F 800 R to idealny motocykl, na który wystarczy wsiąść i cieszyć się jazdą. Precyzyjne linie i minimalistyczne elementy wykończenia nadają wrażenie lekkiej zwinności, podczas gdy widelec teleskopowy typu upside-down przywodzi na myśl potężne przyspieszenie, nawet gdy motocykl pozostaje w bezruchu. Wysokiej klasy kokpit posiada nowo zaprojektowane wskaźniki i wyraźny wyświetlacz wielofunkcyjny, który teraz przekaże Ci jeszcze więcej informacji. Inną cechą wartą podkreślenia jest nowy tłumik, który nie tylko wygląda tak samo dobrze jak brzmi, ale jeszcze spełnia normę EU-4.
+ Dowiedz się więcej

Dwucylindrowy silnik rzędowy

86
Nm maksymalnego momentu obrotowego przy 5800 obr/min
203
kg masy bez obciążenia, z pełnym zbiornikiem paliwa
798
cm3 pojemności skokowej
790
mm wysokości siedzenia
Chłodzony wodą dwucylindrowy silnik czterosuwowy

Potężny dwucylindrowiec zapewnia dynamiczny napęd.

Potężny dwucylindrowiec zapewnia dynamiczny napęd.

Potężny, chłodzony wodą, dwucylindrowy silnik rzędowy o pojemności 798 cm3 zapewnia dynamiczny napęd. Z 66 kW (90 KM) mocy przy 8000 obr/min cechuje się szybką reakcją, imponującą werwą oraz doskonałą wydajnością paliwową, a także spełnia wymogi nowej normy EU-4. Dla nowych kierowców poniżej 25 roku życia dostępna jest wersja o osiągach ograniczonych do 35 kW (48 KM).

+ Dowiedz się więcej

Posłuchaj, jak brzmi F 800 R

Najważniejsze informacje o F 800 R

Poruszaj się bezpiecznie.

Poruszaj się bezpiecznie.

F 800 R został zaprojektowany do łatwej i czystej radości z jazdy, ale bezpieczeństwo jest również traktowane priorytetowo. Wszystkie modele posiadają układ BMW Motorrad ABS oraz stabilne, zrównoważone zawieszenie dla najlepszych osiągów i absolutnej kontroli drogi. Pozostałe opcje obejmują układ ASC (Automatyczna Kontrola Stabilności) oraz Dynamic ESA (elektroniczna regulacja zawieszenia) dla jeszcze większego bezpieczeństwa, osiągów i wygody. System Ride-by-Wire zapewnia znacznie dokładniejszą kontrolę nad przepustnicą. Dzięki standardowym trybom jazdy Deszcz oraz Droga oraz opcjonalnemu trybowi Dynamic F 800 R może zostać jeszcze lepiej dostosowany do każdej nawierzchni drogi i stylu jazdy.

+ Dowiedz się więcej

Bezgraniczna personalizacja.

Bezgraniczna personalizacja.

Możesz dostosować swój motocykl do Twoich konkretnych potrzeb ergonomicznych dzięki standardowym, regulowanym dźwigniom sprzęgła i hamulca oraz szerokiemu wyborowi wariantów siedzeń. BMW Motorrad oferuje również szeroki wybór wyposażenia opcjonalnego i akcesoriów pozwalających na personalizację F 800 R. Możesz na przykład wybrać nową podniesioną kierownicę. W połączeniu z obniżonym siedzeniem ta opcja jest idealna dla bardziej zrelaksowanej pozycji jazdy, w szczególności dla motocyklistów o mniejszej posturze.

+ Dowiedz się więcej

Więcej indywidualności.

Wyposażenie specjalne i akcesoria.

Dzięki szerokiej gamie wyposażenia specjalnego i oryginalnych akcesoriów BMW Motorrad możesz dostosować swojego F 800 R, aby idealnie pasował do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej

Zdjęcie Chrisa Pfeiffera

Od nauczyciela do kaskaderskiej legendy.

Chris Pfeiffer i rewolucja w jeździe kaskaderskiej.

Akcesoria do F 800 R

Twój roadster, Twoja odzież

Więcej modeli roadsterów