* Wyposażenie seryjne standardowe, cena zalecana niewiążąca, fabryczna bez kosztów transportu, z 23% podatku VAT.
**Rata miesięczna netto w ofercie BMW Leasing 3asy Ride z opłatą wstępną 33%, okres leasingu 36 miesięcy, wartość końcowa 33%. Szczegóły oferty u Dealerów BMW. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. BMW Leasing 3asy Ride jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o.

Wszystkie motocykle dostarczane są wyłącznie z wyposażeniem wymaganym przepisami prawa (np. reflektory są zgodne z normą E4). Ilustracje na stronie mogą się różnić od stanu faktycznego.

Wszystkie motocykle dostarczane są wyłącznie z wyposażeniem wymaganym przepisami prawa (np. reflektory są zgodne z normą E4). Ilustracje na stronie mogą się różnić od stanu faktycznego.

BMW R nine T Racer.

O silnym charakterze. Dynamiczny. Chłodzony powietrzem.

BMW R nineT Racer umożliwia ponowne przeżycie epoki legendarnych supermotorów. Daleki od obsesyjnego romantyzmu retro, jest raczej motorem z możliwościami customizacji, wyposażonym w innowacyjną technologię, reprezentującym tradycyjną jakość BMW Motorrad. Schylony za robiącą wrażenie półowiewką, z obiema rękami zaciśniętymi na nisko położonych uchwytach kierownicy, możesz poczuć pracę mocnego silnika bokser, słyszysz jego niedający się z niczym pomylić ryk. I już wiesz: tylko silny charakter utrzyma linię przejazdu. Na drodze, jak i w życiu.

Design R nineT Racera

Wybierz swój styl.

Obłędny motocykl wymaga obłędnego malowania: R nineT Racer występuje w kolorze Lightwhite z przyciągającymi spojrzenia taśmami w barwach Motorsport. Dodatkowo w ofercie personalizacyjnej BMW Motorrad Spezial dostępne jest malowanie Option 719 Blackstorm metallic / Aurum.

*/-->

Light white

Kolor ten podkreśla sportowy charakter modelu R nineT Racer.

*/-->

Opt. 719 Black storm metallic / Aurum

Elegancka gra kolorów za sprawą kombinacji głębokiej czerni z lśniącym złotem

Styl na pasie szybkiego ruchu.

Design R nineT Racera w niedający się pomylić sposób czerpie inspirację ze sportów motorowych lat 70-tych. Całość konstrukcji cechuje się wydłużeniem proporcji, które są obietnicą czystego przyspieszenia. Charakterystyczna półowiewka, zbiornik i siedzenie składają się na smukłą sylwetkę. Duży rozstaw kół i nisko położone uchwyty kierownicy przesunięte daleko do przodu dopełniają niską, sportową pozycję siedzącą. Do tego dochodzą wysoko ustawione, przesunięte daleko w tył podnóżki: kierowca dosłownie leży na motorze. Otacza go biała konstrukcja korpusu, która wyraźnie odcina się od ciemnych części napędu i elementów technicznych. Nawet taśma w barwach BMW Motorsport biegnąca od przodu do tyłu wydaje się wciąż zachęcać do kolejnego przyspieszenia.
+ Dowiedz się więcej

Dwucylindrowy silnik bokser

116
Nm maksymalnego momentu obrotowego przy 6000 obr/min
220
kg masy bez obciążenia, gotowość do jazdy, pełny zbiornik paliwa
1.170
cm3 pojemności skokowej
805
mm wysokości siedzenia
Chłodzony powietrzem/olejem czterosuwowy dwucylindrowy silnik boxer

Mocny bokser do ścigania linii przejazdu wyścigu.

Mocny bokser do ścigania linii przejazdu wyścigu.

Technologia R nineT Racera jest równie pewna i silna, jak jego design: napęd i instalacja elektryczna pojazdu zachwycają od wprowadzenia BMW R nineT. R nineT Racer również spełnia aktualne wymogi normy EU-4 dzięki swojej najnowocześniejszej technologii. Jego mocny dwucylindrowy silnik w układzie bokser chłodzony powietrzem posiada pojemność 1170 cm3. Dostarcza 81 kW (110 KM) mocy, aby zapewnić bardzo dynamiczne dostarczanie mocy nawet przy małych prędkościach. Po prostu typowy bokser.

Dzięki półowiewce i niskiej pozycji siedzącej możesz cieszyć się nawet ciągłą jazdą z dużą prędkością. Standardowy ABS i opcjonalny ASC gwarantują Ci ciągłe bezpieczeństwo, gdy korzystasz z pełni mocy na drodze. Dodatkowo układ wydechowy typu 2 w 1 o typowym wzornictwie café racera pokazuje, że pod względem technologii też nie musi się niczego wstydzić.

+ Dowiedz się więcej

Najważniejsze informacje o R nine T Racerze

Jeździsz tak, jak siedzisz.

Jeździsz tak, jak siedzisz.

Sportowo i dynamicznie: uchwyty kierownicy R nineT Racera są ustawione nisko na górnej półce zawieszenia. Umiarkowane przesunięcie chroni nadgarstki. Natomiast podnóżki przesunięto w tył i do góry, aby wzmocnić sportową pozycję siedzącą. Ponadto opcjonalne siedzenie kierowcy Custom obniża wysokość siedzenia z 805 mm do 795 mm.

Poduszka na siedzeniu kierowcy jest lekko podniesiona w tylnej części. Zapewnia to wyczuwalną ulgę dla pleców podczas długiej jazdy. Podobnie jak dynamiczny kształt półowiewki, w szczególności przy prędkości powyżej 90 km/h.

+ Dowiedz się więcej
  • R nineT Racer łączy wygląd z czasu dawnych wyścigów z najnowszą technologią. Dlatego jest standardowo wyposażony w układ ABS BMW Motorrad. A opcjonalny układ ASC (automatyczna kontrola stabilności) zapobiega obracaniu się tylnego koła i zapewnia bardziej skuteczne przenoszenie napędu, dla większego aktywnego bezpieczeństwa w ekstremalnych sytuacjach. Można nawet włączyć go podczas jazdy na życzenie.
  • R nineT Racer czerpie inspirację z dawnych czasów sportów motorowych. Dlatego w standardzie jest tylko miejsce dla Ciebie – zupełnie w pojedynkę, czysto. Jest skoncentrowany. I to widać. Montowana dodatkowo rama pasażera szybko uczyni z niego motor dwuosobowy. To tylko jedna z wielu możliwości, by Twój motor wyglądał tak, jak zechcesz.

Stylowa customizacja.

W szerokiej gamie ekskluzywnego wyposażenia opcjonalnego BMW Motorrad Spezial znajdziesz więcej możliwości personalizacji, m.in zestaw frezowanych części Option 719 o klasycznym wzornictwie. Za pomocą części z serii HP Parts poprawisz jego osiągi. Wszystko inne znajdziesz w asortymencie oryginalnych akcesoriów BMW Motorrad.

Dowiedz się więcej

BMW Motorrad Spezial.

Wyraź swoją osobowość na drodze.
Bez majstrowania, bez niespodzianek, bez kompromisów. Z usługą BMW Motorrad Spezial uzyskujesz spersonalizowany motocykl, który spełnia najsurowsze normy jakościowe

W usłudze BMW Motorrad Spezial znajdziesz wysokiej jakości wyposażenie opcjonalne o atrakcyjnym wzornictwie, m.in. zestaw frezowanych części Option 719, kolory Spezial, czy wyposażenie poprawiające osiągi z gamy HP Parts.

umiejętności rozwojowe BMW Motorrad oraz skomplikowane procesy produkcyjne połączone z tradycyjnym rzemiosłem pozwalają osiągnąć nowy poziom prestiżu i wyjątkowości.

Dowiedz się więcej

R nineT Racer w Japonii.

Radość z jazdy.

R nineT Racer w Japonii.

W wyścigach nie zawsze chodzi o prędkość i osiągi. Ważne są też zabawa i styl, przyjaźń i wolność. Miłośnicy wyścigów vintage w Japonii celebrują właśnie tego rodzaju ducha wyścigów. W metropolii Tokio Joy Lewis spotyka mistrza customizacji Daisuke Mukasa i jego Curry Speed Club. Przejeżdża na swoim R nineT Racer przez wielkie miasto i kieruje ku samotnym górskim drogom w pobliżu góry Fuji i miejscu wyścigów motocykli vintage – Fuji Speedway.  

Dowiedz się więcej

Akcesoria do R nineT Racera

Styl: atrakcyjny, czysty i prosty

Inne klasyczne modele

Festiwal Pure&Crafted 2017.

Nowa lokalizacja, starzy znajomi: po dwóch latach w Postbahnhof w Berlinie następny festiwal Pure&Crafted odbędzie się w historycznej elektrowni Rummelsburg w dniach 26 i 27 sierpnia 2017 r. Biorąc pod uwagę cały industrialny urok tak typowy dla Berlina, historyczne miejsce nad Sprewą jest doskonałą lokalizacją dla dwudniowego festiwalu poświęconego kulturze vintage, muzyce i customowym motocyklom. Po edycji festiwalu Pure&Crafted w 2015 r. nie ma już wątpliwości: muzyka i motocykle po prostu są sobie pisane. Nazwa wyjaśnia wszystko: miłośnicy czystych, prostych gitarowych brzmień bez zbędnych fajerwerków odnajdą to, czego szukają na trzeciej edycji festiwalu, który może pochwalić się międzynarodową listą uznanych wykonawców. Tym razem w niedzielę podczas festiwalu w centrum zainteresowania znajdą się motocykle i nowa klasyka. Celebrowany będzie styl życia motocyklistów dzięki niezliczonym mistrzom customizacji, przejażdżkom motocyklowym i programowi dla dzieci. Jedno jest pewne: w niedzielę również czeka Was mnóstwo muzyki. Brzmi nieźle? Więc udaj się tam!

Do wydarzenia
  • Katalog R nineT Racer
    PDF   |   2.84 MB