Niewiążąca cena sugerowana przez producenta, zawierająca 23% podatku VAT, bez transportu i opakowania. Ilustracje mogą zawierać opcje wyposażenia i akcesoria dostępne za dodatkową dopłatą. Zastrzega się prawo do pomyłek i zmian.

BMW R nineT 100 Years

Model z limitowanej edycji

Wyjątkowa historia sukcesu rozpoczęła się 100 lat temu od modelu R 32. Dziś świętujemy naszą dynamiczną historię nową ikoną - BMW R nineT 100 Years.

Limitowany do 1923 egzemplarzy model BMW R nineT 100 Years jest modelem kolekcjonerskim z prawdziwego zdarzenia wyzwalającym uczucie nostalgii. Wyposażony w liczne ekskluzywne części frezowane Option 719 i oczywiście w niepowtarzalny silnik typu boxer, reprezentuje #SoulFuel w najbardziej ekskluzywnej formie. Cechą szczególną edycji jest lakier w kolorze Black storm metallic na chromowanym zbiorniku. Ta tradycyjna technika Paint-on-Chrome stanowi wyraz hołdu dla modelu R 75/5 z 1969 roku.

„ 

100 lat pasji w czystym wydaniu

 ”
Kolaż zdjęć modelu R nineT 100 Years marki BMW Motorrad

Jeden z 1923 egzemplarzy

Glamour z dziesięciu dekad może uchodzić za ponadczasowy i nowoczesny. Ten motocykl był, jest i pozostanie ikoną designu. Mocny akcent. Dbałość o historyczne detale czyni z tej limitowanej edycji obiekt kolekcjonerski. Robi wrażenie i przykuwa uwagę. Dołączone części frezowane Option 719 w kolorze czarnym nadają mu dominujący, wysokiej jakości wygląd. Prawdziwe arcydzieło. Plakietka jubileuszu 100-lecia czyni go oficjalnie „1 of 1923”, jak głosi napis. Co oznacza, że to nie jest motocykl dla każdego, ale dla prawdziwych fanów.

+ Dowiedz się więcej

Motocykl 100 Years w szczegółach

Ekskluzywny i wyrazisty

Elegancki wygląd. Model 100 Years jest dostarczany wraz z wysokiej jakości pakietami części frezowanych Option 719 Shadow i Shadow II. Zawierają one na przykład lusterko końcowe kierownicy, system podnóżków i wiele innych części. Do tego dochodzi pakiet Komfort obejmujący przydatne funkcje, w tym adaptacyjne światła doświetlające zakręty.

Classic chrom

Wykończenie w kolorze Classic chrom przyciąga wzrok. Technika Paint-on-Chrome nadaje wysokiej jakości wygląd. Historyczne pochodzenie zostało podkreślone białym liniowaniem.

Galeria zdjęć i filmów przedstawiających R nineT 100 Years marki BMW Motorrad.

Bardziej ekskluzywnie niż kiedykolwiek

Jako twórca świata Heritage model R nineT zawiera w sobie kawałek przeszłości BMW, a mimo to pozostaje współczesny. BMW R nineT 100 Years prezentuje kultowe komponenty w jeszcze bardziej przyciągający uwagę sposób. Option 719 Shadow i Shadow II Parts nadają mu charakterystyczny, bardzo ekskluzywny wygląd. Dzięki wielu czarnym akcentom powstaje ekscytujący kontrast z kanapą jednoosobową w kolorze Oxblood, a ten ekskluzywny wygląd zostaje dopełniony kierownicą Option 719 Classic.

+ Dowiedz się więcej

Akcesoria w stylu 100 Years

Akcesoria we wzornictwie 100 Years dopełniają Twój styl. Podróżuj w dobrym stylu z torbą z kolekcji Edition 100 Years. A mata motocyklowa z logo 100 Years zamieni garaż w miejsce ekspozycji Twojego R nineT 100 Years.

+ Dowiedz się więcej

Więcej na temat jubileuszu

spinner