Niewiążąca cena sugerowana przez producenta, zawierająca 23% podatku VAT, bez transportu i opakowania. Ilustracje mogą zawierać opcje wyposażenia i akcesoria dostępne za dodatkową dopłatą. Zastrzega się prawo do pomyłek i zmian.

BMW R 18 100 Years

Model z limitowanej edycji

Wyjątkowa historia sukcesu rozpoczęła się 100 lat temu od modelu R 32. Dziś świętujemy naszą dynamiczną historię nową ikoną BMW R 18 100 Years. Limitowany do 1923 egzemplarzy model BMW R nineT 100 Years jest modelem kolekcjonerskim z prawdziwego zdarzenia wyzwalającym uczucie nostalgii.

W modelu edycyjnym podkreślono historyczne cechy dzięki zastosowaniu dużej ilości chromu. Na przykład zbiornik w kształcie kropli z białym liniowaniem, który już w 1936 roku zapewnił modelowi R 5 dużą rozpoznawalność. No i oczywiście jedyny w swoim rodzaju silnik typu bokser. #SoulFuel w najbardziej ekskluzywnej formie.

„ 

100 Years of Soul w jednym motocyklu

 ”

Jeden z 1923 egzemplarzy

Glamour z dziesięciu dekad może uchodzić za ponadczasowy i nowoczesny. Ten motocykl był, jest i pozostanie ikoną designu. Mocny akcent. Dbałość o historyczne detale czyni z tej limitowanej edycji obiekt kultowy. Nie emanuje skromnością. Ogromna ilość zastosowanego chromu nadaje mu blasku. Prawdziwe arcydzieło. Plakietka jubileuszu 100-lecia czyni go oficjalnie „1 of 1923”, co oznacza, że to nie jest motocykl dla każdego. Ale dla prawdziwych fanów.

+ Dowiedz się więcej

Motocykl 100 Years w szczegółach

Za wszystkie błyszczące elementy odpowiada chrom

Wspaniałe wykonanie. Model 100 Years jest dostępny w wersji chromowanej zawierającej wiele eleganckich chromowanych elementów, takich jak dźwignie ręczne i nożne, zacisk kierownicy, przednia pokrywa silnika czy lusterka.

Classic chrom

Wykończenie w kolorze Classic chrom przyciąga wzrok. Technika Paint-on-Chrome nadaje wysokiej jakości wygląd. Historyczne pochodzenie zostało podkreślone białym liniowaniem.

Legenda ciągle żywa

Model edycyjny wywołuje nostalgiczne skojarzenia, a mimo to pozostaje współczesny. R 18 rozpoczął swoją podróż jako nowoczesna interpretacja naszych historycznych motocykli. BMW R 18 100 Years prezentuje kultowe komponenty w jeszcze bardziej przyciągający uwagę sposób. Niezliczone chromowane elementy odbijają promienie słoneczne, gdy suniesz na nim w stronę horyzontu. Prosty, chromowany tłumik końcowy Akrapovic ze zintegrowanym logo BMW Motorrad oraz pikowane siedzenie w kolorze Oxblood red nadają mu niepowtarzalny charakter.

+ Dowiedz się więcej

Akcesoria w stylu 100 Years

Akcesoria we wzornictwie 100 Years dopełniają Twój styl. Podróżuj w dobrym stylu z torbą z kolekcji Edition 100 Years. A mata motocyklowa z logo 100 Years zamieni garaż w miejsce ekspozycji Twojego R 18 100 Years.

+ Dowiedz się więcej

Więcej na temat jubileuszu

spinner