Odkrywca

Przygotowany na każdy teren

Uwielbiasz odkrywać nowe tereny i chcesz wydobyć ze swojego motocykla wszystko, co najlepsze? R 1250 GS w wersji GS Trophy jest stworzony specjalnie dla Ciebie. Już sam lakier Gravity blue metallic magicznie przyciąga fanów International GS Trophy. Aby zapewnić wytrzymałość Twojej maszynie, wyposażono ją w siedzenie rajdowe przeznaczone do trudnych zastosowań w stylu enduro. Koła z wysokopołyskowymi szprychami „cross-spoke” ze stali szlachetnej nadają motocyklowi niepowtarzalny offroadowy wygląd. Podnóżki enduro zapewniają większą stabilność i antypoślizgowość podczas jazdy terenowej w pozycji stojącej. Widać to na pierwszy rzut oka: Od tej maszyny możesz wymagać wszystkiego.

+ Dowiedz się więcej
Konfiguruj external-link-arrow-slim
Siedzenie Rallye

Siedzenie Rallye podkreśla charakterystyczny offroadowy wygląd maszyny, a dzięki twardszemu obiciu i krótszemu łukowi krokowemu zapewnia większą swobodę ruchów – idealne do ambitnej jazdy terenowej.

Koła szprychowe typu „cross-spoke”

Odpowiednie do jazdy terenowej koła z wysokopołyskowymi szprychami „cross-spoke” ze stali szlachetnej dopełniają perfekcyjny offroadowy wygląd. 

Aluminiowa osłona silnika enduro

Wytrzymała aluminiowa osłona silnika enduro zaprojektowana specjalnie do użytku w terenie skutecznie chroni dolną część silnika przed uszkodzeniem.

Podnóżki enduro

Podnóżki enduro dzięki szerszej i dłuższej powierzchni zapewniają większą stabilność podczas jazdy w terenie. Są antypoślizgowe, co zwiększa bezpieczeństwo podczas jazdy w pozycji stojącej. Ogólnie rzecz biorąc, zyskujesz lepszą kontrolę nad pojazdem bez utraty kontroli nad dźwigniami zmiany biegów i hamulca nożnego.

Długodystansowiec

Komfort na każdym kilometrze

Droga jest Twoim celem, każdy obrót manetki gazu to czysta radość przed następnymi kilometrami. R 1250 GS z pakietami Touring i Komfort to może być Twoja maszyna. Bogata technologia oświetlenia LED rozjaśnia każdą ciemność, a ogrzewanie fotela zapewnia przyjemne ciepło podczas długich wypraw. Topcase Vario i walizki Vario po obu stronach oferują dużo miejsca do przechowywania – Twój bagaż z pewnością się zmieści. A dzięki niezawodnej nawigacji, Twoje wycieczki po nieznanych trasach będą jeszcze łatwiejsze, bezpieczniejsze i bardziej relaksujące.

+ Dowiedz się więcej
Konfiguruj external-link-arrow-slim
Pakiet Komfort

Pakiet Komfort obejmuje system Keyless Ride, komfortowe podgrzewane uchwyty i chromowany układ wydechowy.

Pakiet Touring

Pakiet Touring zawiera tempomat, przygotowanie nawigacji i ochronę rąk oraz uchwyty na walizki.

Światła w technologii LED

Adaptacyjne oświetlenie zakrętu

Adaptacyjne oświetlenie zakrętu zapewnia znacznie lepsze oświetlenie drogi podczas pokonywania łuków w trakcie jazdy.

Wielofunkcyjne kierunkowskazy

Diody LED wielofunkcyjnych kierunkowskazów mogą jednocześnie emitować żółte migające światło oraz czerwone światło hamowania lub tylne.

Dodatkowe reflektory diodowe

Mocne dodatkowe reflektory LED poprawiają widoczność motocykla w gorszych warunkach jazdy.

Ogrzewanie siedzenia

Ogrzewanie fotela, które może być regulowane oddzielnie dla kierowcy i pasażera, oferuje dodatkowy komfort i nieograniczoną przyjemność z jazdy nawet w chłodniejszych porach roku.

Części frezowane pakietu Option 719 Storm II

Pakiet części frezowanych Storm II ekskluzywnego zestawu Option 719 akcentuje wysokiej jakości komponenty o srebrzysto-szarej szorstkiej optyce.

Przestrzeń bagażowa

Walizka Vario Topcase z uchwytem na walizkę i podkładką na plecy

Wodoodporna walizka Vario-Topcase z opatentowanym dwustopniowym mechanizmem regulacji oferuje zmienną pojemność od 25 do 35 litrów. Uchwyt Topcase służy do bezpiecznego mocowania Vario-Topcase, a tapicerka w podpórce pod plecy daje pasażerowi większy komfort zarówno na krótkich, jak i długich trasach.

Walizki systemu Vario

Kufer Vario po lewej stronie, z opatentowanym mechanizmem regulacji, oferuje zmienną pojemność od 30 do 39 l po lewej i od 20 do 29 litrów po prawej stronie.

Offroadowiec

Pakiet Enduro

Pakiet Enduro z oponami terenowymi, sportowym zawieszeniem, podwyższeniem kierownicy i osłoną silnika zwiększa przydatność motocykla do jazdy terenowej.

Pakiet Dynamik

Pakiet Dynamik obejmuje Dynamic ESA (elektroniczna regulacja zawieszenia), tryby jazdy Pro oraz asystenta zmiany biegów Pro.

Styl Rallye

Style Rallye podkreśla sportowy potencjał turystycznego enduro.

Sportowy tłumik

Tytanowy sportowy tłumik z węglową nasadką końcową zapewnia potężne brzmienie i sprawia, że każda jazda staje się wizualnym i akustycznym przeżyciem.

Osłona silnika

Aluminiowa osłona silnika Enduro

Wytrzymała aluminiowa osłona silnika enduro zaprojektowana specjalnie do użytku w terenie skutecznie chroni dolną część silnika przed uszkodzeniem.

 

Osłona osłony głowicy cylindra 

Wykonana z anodyzowanego aluminium chroni głowicę cylindra przed uszkodzeniem i poprawia wygląd maszyny.

Przestrzeń bagażowa

Aluminiowy topcase

Wytrzymała aluminiowa walizka topcase o pojemności 32 litrów oferuje miejsce na kask i sprawdza się nawet w ekstremalnych warunkach.

 

Kufer aluminiowy z uchwytem

Wytrzymała aluminiowa walizka oferuje 36 litrów miejsca do przechowywania po prawej stronie i 44 litry po lewej. Wiele praktycznych detali sprawdza się nawet w ekstremalnych warunkach. Aluminiowa walizka może być łatwo i bezpiecznie przymocowana do stabilnego uchwytu z polerowanej stali nierdzewnej po prawej i lewej stronie.

 

Kufer aluminiowy z rozszerzeniem pojemności, wersja limitowana Edition 40 Years GS

Zestaw zwiększający pojemność aluminiowych kufrów o 13,5 l z każdej strony, do 27 litrów.

Deflektor w wersji wyścigowej, przyciemniony

Przyciemniana owiewka Rallye uszlachetnia wygląd maszyny.

Elegant

Różne aspekty czerni

Model R 1250 GS w stylistyce Style Triple posiada błyszczące i matowe detale, dzięki czemu kolor czarny eksponuje niepowtarzalny wygląd. Technologia oświetlenia LED nie tylko sprawia, że sylwetka jest rozświetlona, ale także zapewnia pełną widoczność w każdych warunkach oświetleniowych. Czarne felgi ze szprychami typu „cross-spoke”, przyciemniany deflektor oraz wysokiej jakości frezowane elementy aluminiowe z pakietu Option 719, w kolorze czarnym i srebrnym, zapewniają efektowny wygląd i szlachetne wykończenie.

+ Dowiedz się więcej
Konfigurator external-link-arrow-slim
Style Triple

W Stylu Triple Black turystyczny enduro ma stonowany elegancki wygląd.

Pakiet oświetleniowy

Pakiet oświetleniowy obejmuje Reflektor Pro z funkcją światła do jazdy dziennej i adaptacyjnego światła doświetlającego zakręty, a także Cruising Light z przodu i wielofunkcyjne światła kierunkowskazów z tyłu.

Czarne koła z krzyżującymi się szprychami typu „cross-spoke”

Wytrzymałe koła ze szprychami „cross-spoke” są w pełni przystosowane do jazdy terenowej i dopełniają perfekcyjnie offroadowy wygląd motocykla.

Pakiet części frezowanych Option 719

Pakiet części frezowanych Option 719°Shadow podkreśla sportowy charakter motocykla z wysokiej jakości czarno-srebrnymi komponentami z aluminium.

Aluminiowa osłona silnika Enduro, czarna

Wytrzymała i lekka osłona silnika enduro, wykonana z aluminium pokrytego czarną powłoką, chroni przed odłamkami kamieni i uszkodzeniami, szczególnie w warunkach terenowych.

Przyciemniana owiewka

Przyciemniany deflektor podkreśla sportowy wygląd motocykla. Ponadto specjalna powłoka trwale zapobiega zarysowaniom.

Czarne osłony chłodnicy „Style”

Osłony chłodnicy "Style" wykonane ze stali nierdzewnej są lakierowane na czarno i podkreślają dynamiczny charakter maszyny.

Oryginalne akcesoria BMW Motorrad

Chcesz, aby Twój motocykl był jeszcze bardziej wyjątkowy? W naszym katalogu akcesoriów znajdziesz mnóstwo inspiracji i pomysłów.

+ Dowiedz się więcej

Katalog oryginalnych akcesoriów

Pobierz katalog akcesoriów BMW Motorrad
PDF   |   4.40 MB   |   PL
This is disclaimer text for gpx download files.

Stwórz swoją własną wersję R 1250 GS

Od lakieru po oryginalne elementy wyposażenia BMW Motorrad – w konfiguratorze możesz indywidualnie spersonalizować motocykl.

Konfigurator
spinner