Wyzywający

W pełni przycięte do jazdy w terenie

Lubisz schodzić z utartych szlaków? W takim razie wybierz F 850 ​​GS w sportowym stylu rajdowym. Pokonuj szutrowe i gruntowe tory dzięki oponom terenowym, aluminiowej osłonie silnika enduro i osłonie reflektora. Jazda terenowa na stojąco nie stanowi problemu dzięki wysokiej kierownicy i podnóżkom enduro, a regulowana dźwignia zmiany biegów i regulowana dźwignia hamulca nożnego zapewniają zawsze kontrolę nad maszyną. Tryby jazdy Pro i Dynamic ESA oznaczają, że bez wysiłku poradzisz sobie w każdym terenie – a dzięki asystentowi zmiany biegów Pro możesz szybko zmieniać biegi bez konieczności używania sprzęgła.

+ Dowiedz się więcej
Do konfiguratora external-link-arrow-slim
Podstawy jazdy w terenie

Opony terenowe

Potencjał terenowy motocykla można w pełni wykorzystać dzięki opcji darmowej opony terenowej.

 

Aluminiowa osłona silnika Enduro

Ta wytrzymała aluminiowa osłona silnika Enduro została specjalnie skonstruowana do użytku w terenie i zapewnia optymalną ochronę dolnej części silnika.

 

Osłona reflektora

Osłona reflektora, która została zatwierdzona do użytku w terenie, jest po prostu podłączana i skutecznie chroni reflektor przed uszkodzeniem w warunkach terenowych.

Dynamiczny ESA

Dynamic ESA (Elektroniczna Regulacja Zawieszenia) automatycznie dostosowuje amortyzację kolumny resorowej w zależności od warunków jazdy.

Profesjonalne tryby jazdy

Dzięki trybom jazdy Pro, reakcję przepustnicy i systemy sterowania maszyny można łatwo dostosować do różnych sytuacji drogowych.

Profesjonalny asystent zmiany biegów

Asystent zmiany biegów Pro umożliwia wygodną zmianę biegów bez użycia sprzęgła.

Wysoka kierownica

Wyższa o 14 mm kierownica zapewnia wygodę zarówno w pozycji siedzącej, jak i stojącej, zapewniając zauważalnie bezpieczniejsze prowadzenie roweru w terenie.

Podnóżki enduro

Szersze i dłuższe podnóżki enduro zapewniają lepsze trzymanie i ułatwiają sterowanie pojazdem w trudnym terenie.

Ergonomiczna regulacja

Regulowana dźwignia hamulca nożnego

Dźwignia hamulca nożnego z regulacją wysokości ma szerszy pedał i opatentowany mechanizm klap.  

 

Regulowana dźwignia zmiany biegów

Dźwignia zmiany biegów z regulowanym pedałem zapewnia jeszcze lepszą obsługę, szczególnie podczas jazdy w terenie w pozycji stojącej.

Ekspresyjny

Pokaż #SpiritOfGS

Cenisz zarówno wyrafinowaną technologię, jak i charakterystyczny design? W takim razie BMW F 850 ​​GS w stylu Triple Black będzie dla Ciebie idealnym wyborem. W czarnym aluminiowym kufrze znajduje się miejsce do przechowywania wszystkiego, czego potrzebujesz do podróży w nieznane. Kultowe reflektory LED ze światłami do jazdy dziennej LED zapewniają doskonałą widoczność przez cały czas, nawet podczas jazdy w terenie. Czarny sportowy tłumik nie tylko nadaje bardziej stylowy wygląd, ale także generuje imponujący dźwięk. A Keyless Ride oznacza, że ​​klucz można wygodnie schować w kieszeni kurtki.

+ Dowiedz się więcej
Do konfiguratora external-link-arrow-slim
System bezkluczykowy

Dzięki systemowi bezkluczykowemu - Keyless Ride, kluczyk od teraz pozostaje w Twojej kieszeni. Po prostu usiądź i odjedź - to takie proste.

Reflektory LED ze światłami do jazdy dziennej LED

 

Ikoniczne, stylowe reflektory sprawiają, że Twój motocykl się wyróżnia; zintegrowane światła do jazdy dziennej zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo.

Aluminiowy czarny kufer

Kufer centralny z anodyzowanego na czarno aluminium o pojemności 32 litrów zapewnia miejsce na kask BMW i robi wrażenie nawet w ekstremalnych warunkach.

Frezowana dźwignia ręczna

Dźwignia sprzęgła

Ergonomicznie zoptymalizowana i regulowana dźwignia sprzęgła jest wykonana z anodowanego na czarno aluminium i podkreślającego wyjątkowość tej maszyny.

Dźwignia hamulca

Ergonomicznie zoptymalizowana i regulowana dźwignia hamulca postojowego wykonana jest z anodowanego na czarno aluminium podkreślającego wyjątkowość tej maszyny.

Czarny sportowy tłumik

 

 

Sportowy tłumik, wykonany z tytanu, z nasadką z włókna węglowego, zapewnia solidny dźwięk i zamienia każdą jazdę w wizualne i akustyczne wrażenia.

Regulowany podnóżek kierowcy

Sprężynowe podnóżki kierowcy są regulowane w trzech pozycjach i zapewniają maksymalny komfort na drodze i w terenie oraz pewność stąpania.

The explorer

Gotowy na nowe przygody

Czy zawsze chcesz odkrywać nowe rzeczy? W takim razie F 850 ​​GS w kolorze Racing Red z zestawem naklejek dekoracyjnych „New Ways” jest dla Ciebie idealny, bezbłędnie pokazując, że wkraczasz na nowe tereny. Przechowuj swój sprzęt w kufrach Vario, przypnij je do bagażnika i ruszaj. system Navigator zapewnia, że ​​zawsze wiesz, dokąd się udać, a wygodny tempomat pozwala cieszyć Ci się każdą chwilą podróży. Przejrzysta przednia szyba turystyczna i zamontowane dodatkowe reflektory LED zapewnią dobrą widoczność przy każdej pogodzie. Bez względu na to, dokąd zaprowadzi Cię podróż, „intelligent emergency call” jest uspokajającym towarzyszem.

+ Dowiedz się więcej
Do konfiguratora external-link-arrow-slim
ECALL

W razie wypadku Inteligentne połączenie alarmowe automatycznie kontaktuje się z centrum obsługi BMW, aby jak najszybciej uruchomić łańcuch ratunkowy.

Tempomat

Elektroniczny tempomat można aktywować przy prędkości powyżej 30 km/h i utrzymać stałą prędkość jazdy.

Ładowność

Bagażnik z uchwytem na walizki

Bagażnik z uchwytem na walizkę zastępuje standardowy bagażnik i umożliwia zamontowanie systemu bagażowego Vario.

 

Kufry Vario

Po lewej wodoszczelna walizka Vario z opatentowanym mechanizmem regulacji oferuje zmienną pojemność od 30 do 39 litrów. Po prawej oferuje zmienną pojemność od 20 do 29 litrów.

 

Kufer Centralny Vario

Wodoszczelny kufer centralny Vario z opatentowanym mechanizmem regulacji oferuje zmienną pojemność od 25 do 35 litrów.

 

Kolder kufra centralnego

You can mount the topcase or other large items of luggage reliably on the stable luggage carrier with its attractive design.

 

Nakładka na oparcie kufra centralnego Vario

Wyściółka oparcia kufra centralnego Vario zapewnia pasażerowi dodatkowy komfort zarówno na krótkich, jak i długich trasach.

Ochrona przed wiatrem

Clear touring windscreen

The touring windscreen has a scratch-resistant coating on both sides and its elevated design means that it offers maximum wind and weather protection for the rider and passenger.

Nawigacja

Navigation assembly

The navigation assembly includes the multi-controller, a holder and the mount cradle on the handlebar clamp.

 

Navigator VI

The Navigator VI is not just for touring fans. The system offers a wealth of additional functions in addition to providing perfect navigation.

Okleiny dekoracyjne “New Ways”

The “New Ways” decor sticker set is perfectly tailored to the machine and creates an attractive, unique look.

 

Dodatkowe reflektory LED

The powerful LED additional headlights provide even better visibility in poor lighting conditions.

Zaprojektuj swój własny F 850 GS

Skorzystaj z szerokiej gamy opcjonalnych dodatków i oryginalnych akcesoriów BMW Motorrad, aby zindywidualizować swój motocykl zgodnie z własnymi preferencjami.

Do konfiguratora
spinner