* Wyposażenie seryjne standardowe, cena zalecana niewiążąca, fabryczna bez kosztów transportu, z 23% podatku VAT.
**Rata miesięczna netto w ofercie BMW Leasing 3asy Ride z opłatą wstępną 33%, okres leasingu 36 miesięcy, wartość końcowa 33%. Szczegóły oferty u Dealerów BMW. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. BMW Leasing 3asy Ride jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o.

Wszystkie motocykle dostarczane są wyłącznie z wyposażeniem wymaganym przepisami prawa (np. reflektory są zgodne z normą E4). Ilustracje na stronie mogą się różnić od stanu faktycznego.

Wszystkie motocykle dostarczane są wyłącznie z wyposażeniem wymaganym przepisami prawa (np. reflektory są zgodne z normą E4). Ilustracje na stronie mogą się różnić od stanu faktycznego.

BMW F 850 GS.

MASZ PRZYGODĘ WE KRWI.

Żyjesz, by podejmować wyzwania. Kiedy inni zawracają, Ty jedziesz dalej. Pokonuj granice. Przeszkody zamieniają się w możliwości. Przygoda płynie w Twoich żyłach. Z F 850 GS łatwo pokonasz każdy szlak dzięki 21-calowej przedniej oponie. Liczy się Twoja postawa i ciekawość, która Cię gna – nieważnie jak daleko chcesz zajechać na swoim F 850 GS. I nieważnie, czy akurat przedzierasz się przez błoto: z montowanym fabrycznie systemem Connectivity masz dostęp do nawigacji, telefony, mediów oraz danych o motocyklu przez cały czas. Wyraźnie i zwięźle na 6,5-calowym wyświetlaczu TFT – bez rozpraszania uwagi. Zyskujesz więcej czasu na to, co ważne. Możesz odkrywać to, co czeka za horyzontem.  

DESIGN F 850 GS

Wybierz swój styl.

Wybór należy do Ciebie: F 850 GS w stylu Exclusive, w matowym kolorze Pollux metallic matt jest elegancki i przyciąga spojrzenia. Natomiast w stylu Rallye, w kolorze Light white, Racing red i Lupin blue metallic motocykl zyskuje jeszcze bardziej sportowy charakter. Możesz też wybrać F 850 GS w podstawowym kolorze Racing red.

*/-->

Styl Rallye

Oto jak wyglądają sportowe akcenty F 850 GS: w stylu Rallye występują kolory Light white, Racing red i Lupin blue metallic. Dynamikę maszyny podkreślają również obręcze kół anodowane na złoto.

*/-->

Racing Red non-metallic

Nieodparcie piękny i nigdy nudny: w podstawowym kolorze Racing red uni nadasz mu każdy look.

*/-->

Styl Exclusive

niezbity dowód paski: styl Exclusive w kolorze Pollux metallic matt nadaje motocyklowi niezwykle elegancki wygląd.

Jeszcze bardziej GS.

Silny image: Ty Twój F 850 GS ze swoją charakterystyczną sylwetką. Jeżeli chodzi o wzornictwo, to na każdej powierzchni, na każdym załamaniu i na każdej linii tego motocykla można wyczuć ducha przygody. Począwszy od tyłu, poprzez przód zbiornika paliwa aż po typowy dla serii GS przedni reflektor z opcjonalnym światłem do jazdy dziennej przypominającym położony kamerton - wszystkie te elementy są przystosowane do jazdy terenowej, a Ty wczuwasz się w niezwykłą wyprawę całym sobą. Ocynkowana osłona chłodnicy dostępna w wersji Rallye i Exclusive uatrakcyjnia wygląd motocykla zarówno w terenie, jaki na szosie.

+ Dowiedz się więcej

DWUCYLINDROWY SILNIK RZĘDOWY

70
kW (95 KM) przy 8250 obr/min
92
Nm maksymalnego momentu obrotowego przy 6,500 obr/min
853
cm3 pojemności skokowej
860
mm wysokości siedzenia
Chłodzony wodą dwucylindrowy silnik czterosuwowy

Wewnętrzna jazda.

Wewnętrzna jazda.

Napędza Cię ciekawość i pragnienie odkrywania. Rzędowy dwucylindrowiec o mocy 70 kW (95 KM) pomoże Ci pokonać każde wyzwanie - jego zalety o wysoki moment obrotowy oraz zrywność. Silnik imponuje potężnym brzmieniem, choć jest ekonomiczny i oferuje znakomite osiągi przez cały czas. Odkrywaj nieznane z F 850 GS!  

+ Dowiedz się więcej

POSŁUCHAJ, JAK BRZMI F 850 GS

W swoim żywiole.

W swoim żywiole.

Twój umysł jest wolny, a Twoje spojrzenie skupione na drodze przed Tobą. Kierujesz, zmieniasz biegi i hamujesz niemal instynktownie: F 850 GS to niezrównane prowadzenie. Jesteś w swoim żywiole, w pełni skoncentrowany na przygodzie. Dzięki ergonomii właściwej dla GS siedzisz pionowo i pewnie - oraz zawsze chcesz jechać naprzód.  

+ Dowiedz się więcej

Najważniejsze cechy F 850 GS

Komfort i przyjemność jazdy.

Komfort i przyjemność jazdy.

Dla każdego typu motocyklisty znajdzie się coś: możesz idealnie dostosować F 850 GS do własnych potrzeb – dostępna jest cała gama siedzeń o rożnych wysokościach siedziska. Dostępne jest także niskie, podwójne siedzenie oraz komfortowe siedzenie. Wedle życzenia możesz nawet obniżyć zawieszenie motocykla.

+ Dowiedz się więcej

Dodatkowy impuls.

Dodatkowy impuls.

  F 850 GS ma koła typu „cross-spoke” z bezdętkowymi oponami na wymagające warunki terenowe. Pozwolą Ci dotrzeć w nowe miejsca, na nowe poziomy, po kolejny łyk adrenaliny. Jednocześnie Twoja wyprawa w nieznane jest teraz bezpieczniejsza dzięki funkcji "inteligentnego połączenia alarmowego" – zwanego eCall: w sytuacji poważnego zagrożenia motocyklista uruchamia zamontowany na kierownicy system przez naciśnięcie przycisku, aby wezwać pomoc. Zależnie od sytuacji eCall uruchamia się automatycznie, co przyspiesza reakcję służb ratunkowych - gdziekolwiek się znajdujesz.  

 

+ Dowiedz się więcej
Więcej najważniejszych informacji o F 850 GS.
  • Na koła „cross-spoke” możesz założyć opcjonalne opony enduro do brawurowej jazdy w terenie.  

  • Standardowa osłona silnika jest wykonana z tworzywa sztucznego i chroni silnik BMW F 850 GS przed uderzającymi kamieniami podczas jazdy w terenie. Dla podkreślenia sportowego stylu można założyć osłonę spodnią wykonaną z aluminium dostępną w bogatym asortymencie wyposażenia.  

  • Szeroka aluminiowa kierownica wygodnie leży w dłoniach i ułatwia prowadzenie BMW F 850 GS. anodowana powierzchnia podkreśla walory motocykla.  

Completely in his element.

Sterling Taylor loves to push his own limits.

As he feels his way upward, he finds a foothold with his toes and grabs hold of a protruding rock with his hands: Sterling Taylor is a climber and is not deterred by his fear of heights. He loves challenges – and his motorcycle.

Dowiedz się więcej

Władca motocykli Enduro.

Władca motocykli Enduro.

Dirk Thelen pokonuje przeszkody na Enduro d'Agadir na BMW F 850 GS.

Dla Dirka Thelena istnieją tylko jeden kierunek: do przodu i wzwyż. Podczas gdy inni uczestnicy czterodniowego wyścigu Enduro d’Agadir pokonują skaliste żwiry, piaszczyste zjazdy i gliniaste błoto na swoich terenowych enduro, czterokrotny mistrz świata z Niemiec bez wysiłku nadaje tempo, jadąc na nowym F 850 GS. Długodystansowe turystyczne enduro zostało poddane brutalnemu sprawdzianowi w trudnym terenie, na trasie wiodącej wprost przez Maroko.

+ Dowiedz się więcej

Skrojony do potrzeb F 850 GS.

Czy chcesz spersonalizować swojego F 850 GS? Pomoże Ci w tym szeroka gama wyposażenia specjalnego i akcesoriów. Możesz dostosować swój motocykl idealnie do własnych preferencji.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Akcesoria do F 850 GS

Odzież odpowiednia na Twoją przygodę

Więcej modeli Adventure

  • Katalog F 850 GS
    PDF   |   3.22 MB