*Wyposażenie seryjne standardowe, cena zalecana niewiążąca, fabryczna bez kosztów transportu, z 23% podatku VAT. **Rata miesięczna netto w ofercie BMW Leasing 3asy Ride z opłatą wstępną 33%, okres leasingu 36 miesięcy, wartość końcowa 33%. Szczegóły oferty u Dealerów BMW. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. BMW Leasing 3asy Ride jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o.

Kalkulator rat F 850 GS Adventure

WSZYSTKIE MODELE
ZNAJDŹ SWÓJ MOTOCYKL
BMW MOTORRAD.

Oblicz ratę miesięczną, wybierz okres umowy.
Uzyskaj ofertę.

+ Dowiedz się więcej

BMW F 850 GS Adventure

Świat staje się przygodą.

Motocykl stworzony do długich podróży i trudnych warunków terenowych. F 850 GS Adventure świetnie odnajduje się w świecie i widać to na pierwszy rzut oka. Rozbudowane standardowe wyposażenie obejmuje również ekran TFT i system BMW Motorrad Connected, gniazdo ładowania USB oraz ABS Pro i DTC, co sprawia, że ten wycieczkowiec enduro jest teraz jeszcze lepiej przygotowany na długie podróżowanie po całym świecie. Przeżyj #spiritofGS z wiernym towarzyszem, z którym zaspokoisz ciekawość nieznanego.

 

Atrakcje dla prawdziwych globtroterów.

Gotowy do jazdy w nieznane. Na asfalcie czy w terenie, F 850 GS Adventure poradzi sobie z każdym rodzajem nawierzchni. Nowe rozwiązania dostępne w standardzie oraz bogata oferta wyposażenia dodatkowego oznaczają, że możesz dostosować motocykl GS do Twoich potrzeb.

+ Dowiedz się więcej
Dynamic ESA
Na zdjęciu: Dynamic ESA w zbliżeniu.
ABS Pro i DTC teraz w standardzie.
Na zdjęciu: układ hamowania F 850 GS Adventure.
Duży zbiornik na wielkie plany.
Na zdjęciu: zbiornik F 850 GS Adventure.
Rozbudowany tryb jazdy Pro
Na zdjęciu: wskazanie trybu jazdy Pro na wyświetlaczu TFT.
Regulowana szyba przednia i gniazdo ładowania USB.
Na zdjęciu: szyba turystyczna i gniazdo ładowania USB w F 850 GS Adventure.
Wszystko pod kontrolą dzięki BMW Motorrad Connectivity z kolorowym ekranem TFT 6
Na zdjęciu: wyświetlacz TFT 6,5“ w F 850 GS Adventure.
ECALL. Spokojny towarzysz.
Na zdjęciu: włącznik ECALL w F 850 GS Adventure.
Wygodna podróż na komfortowym siedzeniu.
Na zdjęciu: komfortowe siedzenie F 850 GS Adventure.

Świetne samopoczucie podczas każdej podróży.

Ten GS jest gotowy na każdy teren, który chcesz z nim przemierzyć. Seryjna osłona silnika i ochrona przed przegrzaniem sprawiają, że motocykl jest wytrzymały, nie ograniczając przy tym Twojej swobody podczas jazdy. Jeśli planujesz dłuższe trasy, możesz łatwo zwiększyć przestrzeń bagażową o aluminiowe kufry i topcase.

+ Dowiedz się więcej

Napęd dostosowany do Twojego instynktu odkrywcy.

70
kW (95 KM) maksymalnej mocy silnika przy 8250 obr./min
92
Maks. moment obrotowy 92 Nm przy 6250 obr./min
853
Pojemność skokowa 853 cm3
23
Pojemność zbiornika paliwa: 23 l
Dwucylindrowy czterosuwowy silnik rzędowy

Moc wystarczająca, aby sprostać każdemu off-roadowemu wyzwaniu

On już chce ruszać w świat:  Potężny, równoległy, podwójny silnik o mocy 70 kW (95 KM) daje prawdziwą moc Tobie i Twojemu instynktowi odkrywcy. Silnik zachwyca mocnym brzmieniem, dużą wydajnością wynoszącą 70 kW (95 KM) przy 8250 obr./min, jak również ulepszoną kulturą pracy – przy umiarkowanym zużyciu paliwa na poziomie 4,2 l na 100 km (wg WMTC). Moment obrotowy wynoszący 92 Nm przy 6250 obr./min daje temu wycieczkowcowi enduro moc wystarczającą, aby sprostać każdemu wyzwaniu – gdziekolwiek je podejmiesz. 

+ Dowiedz się więcej

Mocny dźwięk

Efektowny design, indywidualny styl

Twoja przygoda, Twój styl.

Charakterystyczny panel boczny i typowa opływowa linia GS definiują F 850 GS Adventure. Ponadto każdy styl pokazuje swój charakter, a także odkrywa część Twojej osobowości.

Ice grey

Poczuj GS w najczystszej postaci. F 850 GS Adventure zaznacza swoją obecność w silnym, podstawowym kolorze Ice grey z czarnymi obręczami i siedzeniem w kolorze czarno-szarym.

Styl Rallye

Lakier Kalamata metallic matt z anodowanymi na złoto obręczami kół i złotymi widelcami. Duże, kolorowe taśmy podkreślają jego smukłą sylwetkę i nadają sportowy styl.

Edition 40 Years GS

Hołd złożony historii GS. Wyrazista czarno-żółta kolorystyka przygotowana z troską o detale przypomina legendarny R 100 GS.

Odzież przygotowana na Twoje przygody

spinner