*Wyposażenie seryjne standardowe, cena zalecana niewiążąca, fabryczna bez kosztów transportu, z 23% podatku VAT.
**Rata miesięczna netto w ofercie BMW Leasing 3asy Ride z opłatą wstępną 33%, okres leasingu 36 miesięcy, wartość końcowa 33%. Szczegóły oferty u Dealerów BMW. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. BMW Leasing 3asy Ride jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o.

Wszystkie motocykle dostarczane są wyłącznie z wyposażeniem wymaganym przepisami prawa (np. reflektory są zgodne z normą E4). Ilustracje na stronie mogą się różnić od stanu faktycznego.

Wszystkie motocykle dostarczane są wyłącznie z wyposażeniem wymaganym przepisami prawa (np. reflektory są zgodne z normą E4). Ilustracje na stronie mogą się różnić od stanu faktycznego.

BMW F 850 GS Adventure.

Świat staje się przygodą.

Daleko, jak najdalej stąd! I nie tylko po utwardzonych drogach. Dzięki BMW F 850 ​​GS Adventure pokonywujesz nowy teren i jesteś gotów na nowe przygody - gdziekolwiek jesteś. Ta podróż jest stworzona dla prawdziwych odkrywców. Dla ludzi, którzy myślą, że żaden cel nie jest za daleko. Odkryj nowe BMW F 850 ​​GS Adventure.  

Design F 850 GS Adventure

Wybierz swój styl.

F 850 GS Adventure prezentuje geny większych modeli GS z dumą. Pochwal się swoim osobistym stylem dzięki możliwościom personalizacji i poddaj się przygodzie z F 850 ​​GS Adventure!

*/-->

Ice grey

Niech rozpocznie się przygoda: Twoja F 850 ​​GS Adventure w podstawowym kolorze lodowo-szarym.

*/-->

Styl Rallye

Sportowa sznyt już na pierwszy rzut oka: lakier metaliczny Lupin blue z ekspresyjnymi taśmami w kontrastowych kolorach. Charakterystyczne elementy stylu Rallye to krótsza sportowa szyba przednia, siodło rajdowe, złoty anodyzowany widelec oraz złote anodowane obręcze.

*/-->

Styl Exclusive

Wyraziste i ekskluzywne: Twój F 850 ​​GS Adventure w kolorze metalicznym Granite grey z efektownymi taśmami. Złoty anodyzowany widelec i felgi zapewniają bardzo elegancki wygląd.

Dwucylindorwy silnik rzędowy

92
Nm maksymalnego momentu obrotowego przy 6,500 obr/min
23
l zbiornik paliwa
550
km maks. zasięgu
211
kg maksymalnego obciążenia
Chłodzony cieczą dwucylindrowy silnik czterosuwowy

Masz w sobie wolę odkrywania.

Masz w sobie wolę odkrywania.

Potężny, nowo opracowany rzędowy silnik dwucylindrowy o mocy 70 kW (95 KM) daje Twojemu pragnieniu odkrywania właściwy napęd. Nowa koncepcja silnika imponuje mocnym dźwiękiem, lepszą wydajnością  i płynną pracą - przy umiarkowanym zużyciu paliwa: 4,1 l na 100 km (zgodnie z WMTC). Dzięki momentowi obrotowemu wynoszącemu 92 Nm przy 6250 obr / min, motocykl ma wystarczającą moc do każdego wyzwania w terenie - gdziekolwiek chcesz go wziąć.  

+ Dowiedz się więcej

POSŁUCHAJ JAK BRZMI F 850 GS ADVENTURE

Nowości.

Najważniejsze cechy F 850 GS Adventure

Ergonomiczny. Dostrojony do jeźdźca.

Ergonomiczny. Dostrojony do jeźdźca.

Ergonomiczne cechy F 850 ​​GS Adventure zapraszają do naprawdę długich tras na całym świecie. Standardowa wysokość siedziska wynosząca 875 mm jest idealna na dłuższe trasy. Ale nie dla ciebie? Nie ma problemu: dzięki szerokiej gamie siedzeń, znajdziesz idealnie dopasowana do siebie. W końcu maszyna powinna dostosować się do Ciebie - a nie odwrotnie. W standardzie znajdują się również regulowane dźwignie zmiany biegów, sprzęgła i hamulców, a także podnóżki enduro i wysoki.  
+ Dowiedz się więcej

Ruszaj. Już.

Ruszaj. Już.

Gdziekolwiek chcesz - F 850 ​​GS Adventure Cię tam zabierze. Jego duży 23-litrowy zbiornik zapewnia zasięg ponad 500 kilometrów na jednym tankowaniu. O takich odległościach inni mogą tylko marzyć. Wyjątkowy komfort sprawia, że ​​jazda na F 850 ​​GS Adventure jest wyjątkową przyjemnością. Omożliwia to ulepszona ochrona przed wiatrem dzięki większej i dostosowanej do wzrostu szybie oraz ergonomicznie zaprojektowanemu siedzeniu. F 850 ​​GS Adventure oferuje również zaawansowane rozwiązania przechowywania bagażu jako specjalne akcesoria, takie jak wytrzymały aluminiowy system kufrów podróżnych.  

+ Dowiedz się więcej
Najważniejsze informacje o F 850 GS Adventure.
  • Zawieszenie Dynamic ESA (Electronic Suspension Adjustment) automatycznie dostosowuje amortyzację zawieszenia w zależności od warunków jazdy.

  • Dzięki trybom jazdy Pro, czułość przepustnicy i systemy bezpieczeństwa można łatwo dostosować do różnych sytuacji na drodze. Oprócz standardowych trybów jazdy "Rain" i "Road" dostępne są również tryby jazdy "Enduro" i "Enduro Pro", a standardowe ABS i ASC zastępione zostały przez ABS Pro i DTC z trybem jazdy Pro. Tryb "Enduro" charakteryzuje się łagodną reakcją przepustnicy. Ponadto, charakterystyka sterowania ABS Pro i DTC (Dynamic Traction Control) są przeznaczone do lekkiego użytkowania w terenie z oponami drogowymi. Masz również tryb "Enduro Pro", który oferuje optymalną reakcję przepustnicy, aby iść w parze z regulacją ABS Pro i DTC dostosowaną do pracy z oponami terenowymi. Ponadto, ABS tylnego koła jest dezaktywowany w tym trybie, co pozwala na wykonanie efektywnego hamowania w terenie.  

  • Podłącz smartfon do swojego motocykla przez Bluetooth. 6,5-calowy wyświetlacz TFT pokazuje informacje na temat motocykla i oferuje dodatkowe funkcje, takie jak nawigacja.  

  • Komputer pokładowy Pro zapewnia doskonałe zarządzanie informacjami na pierwszy rzut oka. Zaprojektowany do szybkiego i łatwego wyświetlania najważniejszych danych pojazdu.  

  • Ci, którzy wybierają się w podróże dookoła świata, potrzebują dużo miejsca na swój bagaż. Dlatego F 850 ​​GS Adventure (jako wyposażenie opcjonalne) posiada stelaż bagażowy ze stali nierdzewnej na aluminiową kufer centralny (wyposażenie opcjonalne) i uchwyty ze stali nierdzewnej na aluminiowe kufry boczne. Praktyczne akcesoria, takie jak, kieszeń na fotel pasażera i torba na zbiornik z przegrodą na mapę, a także duża przestrzeń pod siedzeniem, uzupełniają gamę opcji przechowywania.  

Twoja przygoda na miarę z F 850 ​​GS Adventure.

Więcej indywidualności

Dowiedź się więcej

Akcesoria do F 850 GS Adventure

Odzież odpowiednia na Twoją przygodę.