Podróżnik terenowy

Bez wysiłku przez teren

Lubisz objazdy, czy Twoja trasa zazwyczaj prowadzi przez wyboiste tereny? F 850 GS Adventure in Style Rallye czuje się tak samo komfortowo na asfalcie, jak w terenie. Opony terenowe i tryby jazdy Pro z systemem Dynamic ESA zwiększają zwinność, a asystent zmiany biegów Pro zapewnia jeszcze większą kontrolę w nieoczekiwanych sytuacjach. Regulowana dźwignia hamulca nożnego i dźwignia zmiany biegów gwarantują pewny chwyt. Reflektor i osłony silnika zapewniają motocyklowi optymalną ochronę, nawet w trudnych sytuacjach.

+ Dowiedz się więcej
Do konfiguratora external-link-arrow-slim
Opony terenowe

Bezpłatna opcja opon terenowych w pełni wykorzystuje potencjał terenowy motocykla.

Dynamiczny ESA

System Dynamic ESA (Elektroniczna Regulacja Zawieszenia) automatycznie dostosowuje działanie tłumiące kolumny zawieszenia w zależności od warunków jazdy.

Profesjonalne tryby jazdy

Dzięki trybom jazdy Pro, systemy przepustnicy i sterowania maszyny można łatwo dostosować do różnych sytuacji drogowych.

Asystent zmiany biegów

Asystent zmiany biegów Pro umożliwia wygodną zmianę biegów bez użycia sprzęgła.

Aluminiowa osłona silnika Enduro

Ta wytrzymała aluminiowa osłona silnika enduro została specjalnie skonstruowana do użytku w terenie i zapewnia optymalną ochronę dolnej części silnika.

Osłona reflektora

Osłona reflektora, która została zatwierdzona do użytku w terenie, jest po prostu podłączana i skutecznie chroni reflektor przed uszkodzeniem w warunkach terenowych.

Ergonomiczna regulacja

Regulowana dźwignia hamulca nożnego

Dźwignia hamulca nożnego z regulacją wysokości ma szerszy pedał i opatentowany mechanizm klap.

 

Regulowana dźwignia zmiany biegów

Dźwignia zmiany biegów z regulowanym pedałem zapewnia jeszcze lepszą obsługę, szczególnie podczas jazdy w terenie w pozycji stojącej.

Stylowy

Przygoda w każdym szczególe

Duch przygody w każdym wymiarze. Reflektory LED, czarny sportowy tłumik oraz wysokiej jakości frezowane dźwignie sprzęgła i hamulca ręcznego podkreślają uderzający design. Przyciemniana przednia szyba turystyczna chroni nie tylko przed wiatrem i pogodą, ale także pokazuje mocne strony tego motocykla. Czyste pragnienie przygody. Dzięki Keyless Ride możesz trzymać klucze w kieszeni – wystarczy rozpocząć jazdę.

+ Dowiedz się więcej
Do konfiguratora external-link-arrow-slim
Jazda bez kluczyka

Dzięki Keyless Ride klucz od teraz pozostaje w Twojej kieszeni. Po prostu usiądź i odjedź – to takie proste.

Reflektory LED ze światłem do jazdy LED

Kultowe światłowody tworzą charakterystyczną prezencję, a zintegrowane światło do jazdy dziennej zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo.

Dodatkowy reflektor LED

Mocne dodatkowe reflektory LED zapewniają jeszcze lepszą widoczność w złych warunkach oświetleniowych.

Frezowana dźwignia ręczna

Dźwignia ręczna sprzęgła

Ergonomicznie zoptymalizowana dźwignia sprzęgła wykonana z anodowanego na czarno aluminium jest regulowana i podkreśla indywidualność motocykla.

 

Dźwignia hamulca

Ergonomicznie zoptymalizowana dźwignia hamulca wykonana z anodowanego na czarno aluminium jest regulowana i podkreśla indywidualność motocykla.

Tłumik sportowy czarny

Sportowy tłumik, wykonany z tytanu, z nasadką z włókna węglowego, zapewnia solidny dźwięk i zamienia każdą jazdę w wizualne i akustyczne wrażenia.

Przyciemniana przednia szyba turystyczna

Przyciemniana przednia szyba turystyczna jest odporna na zarysowania i zapewnia kierowcy lepszą ochronę przed wiatrem i warunkami atmosferycznymi.

Oryginalne akcesoria BMW Motorrad

Chcesz, aby Twój motocykl był jeszcze bardziej wyjątkowy? W naszym katalogu akcesoriów znajdziesz mnóstwo inspiracji i pomysłów.

+ Dowiedz się więcej

Katalog oryginalnych akcesoriów

Pobierz katalog akcesoriów BMW Motorrad
PDF   |   4.40 MB   |   PL
This is disclaimer text for gpx download files.

Stwórz swój własny F 850 GS Adventure

Od lakieru po funkcjonalności. Konfigurator umożliwia złożenie indywidualnego motocykla.

Do konfiguratora
spinner