Wyzywający

W pełni przycięte do jazdy w terenie

Na bezdrożach jesteś w swoim żywiole? Wybierz F 850 GS Rallye. Wyjdź naprzeciw wyzwaniom jazdy w terenie z oponami przystosowanymi do off-roadu, aluminiową osłoną silnika enduro i osłonami reflektorów. Dzięki wysokiej kierownicy i podnóżkom enduro jazda terenowa w pozycji stojącej nie stanowi żadnego problemu, a regulowane dźwignie zmiany biegów i hamulca nożnego utrzymują motocykl pod kontrolą. Tryby jazdy Pro i Dynamic ESA pomogą Ci bez wysiłku opanować każdy teren, a z asystentem zmiany biegów zmienisz bieg nawet bez użycia sprzęgła podczas szybkiej jazdy.

+ Dowiedz się więcej
Do konfiguratora external-link-arrow-slim
Podstawy jazdy w terenie

Opony terenowe

Potencjał terenowy motocykla można w pełni wykorzystać dzięki opcji darmowej opony terenowej.

 

Aluminiowa osłona silnika Enduro

Ta wytrzymała aluminiowa osłona silnika Enduro została specjalnie skonstruowana do użytku w terenie i zapewnia optymalną ochronę dolnej części silnika.

 

Osłona reflektora

Osłona reflektora, która została zatwierdzona do użytku w terenie, jest po prostu podłączana i skutecznie chroni reflektor przed uszkodzeniem w warunkach terenowych.

Dynamiczny ESA

Dynamic ESA (Elektroniczna Regulacja Zawieszenia) automatycznie dostosowuje amortyzację kolumny resorowej w zależności od warunków jazdy.

Profesjonalne tryby jazdy

Dzięki trybom jazdy Pro, reakcję przepustnicy i systemy sterowania maszyny można łatwo dostosować do różnych sytuacji drogowych.

Profesjonalny asystent zmiany biegów

Asystent zmiany biegów Pro umożliwia wygodną zmianę biegów bez użycia sprzęgła.

Wysoka kierownica

Wyższa o 14 mm kierownica zapewnia wygodę zarówno w pozycji siedzącej, jak i stojącej, zapewniając zauważalnie bezpieczniejsze prowadzenie motocykla w terenie.

Podnóżki enduro

Szersze i dłuższe podnóżki enduro zapewniają lepsze trzymanie i ułatwiają sterowanie pojazdem w trudnym terenie.

Ergonomiczna regulacja

Regulowana dźwignia hamulca nożnego

Dźwignia hamulca nożnego z regulacją wysokości ma szerszy pedał i opatentowany mechanizm klap.  

 

Regulowana dźwignia zmiany biegów

Dźwignia zmiany biegów z regulowanym pedałem zapewnia jeszcze lepszą obsługę, szczególnie podczas jazdy w terenie w pozycji stojącej.

Ekspresyjny

Pokaż #SpiritOfGS

Cenisz nie tylko zaawansowaną technologię, ale także wyraźne wzornictwo? W takim razie BMW F 850​GS w wersji Triple Black jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. W czarnym aluminiowym kufrze możesz schować wszystko, czego potrzebujesz podczas podróży w nieznane. Dzięki ikonicznym reflektorom LED z diodowym światłem do jazdy dziennej masz pełny przegląd sytuacji, nawet gdy zjedziesz z drogi. Czarny sportowy tłumik gwarantuje nie tylko szlachetne wykończenie, ale także potężne brzmienie. Dzięki Keyless Ride kluczyk pozostaje w kieszeni.

+ Dowiedz się więcej
Do konfiguratora external-link-arrow-slim
System bezkluczykowy

Dzięki systemowi bezkluczykowemu - Keyless Ride, kluczyk od teraz pozostaje w Twojej kieszeni. Po prostu usiądź i odjedź - to takie proste.

Reflektory LED ze światłami do jazdy dziennej LED

Ikoniczne, stylowe reflektory sprawiają, że Twój motocykl się wyróżnia. Zintegrowane światła do jazdy dziennej zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo.

Aluminiowy czarny kufer

Kufer centralny z anodyzowanego na czarno aluminium o pojemności 32 litrów zapewnia miejsce na kask BMW i robi wrażenie nawet w ekstremalnych warunkach.

Frezowana dźwignia ręczna

Dźwignia sprzęgła

Ergonomicznie zoptymalizowana i regulowana dźwignia sprzęgła jest wykonana z anodowanego na czarno aluminium podkreślającego wyjątkowość tej maszyny.

Dźwignia hamulca

Ergonomicznie zoptymalizowana i regulowana dźwignia hamulca postojowego wykonana jest z anodowanego na czarno aluminium podkreślającego wyjątkowość tej maszyny.

Czarny sportowy tłumik

 

 

Sportowy tłumik, wykonany z tytanu, z nasadką z włókna węglowego, zapewnia solidny dźwięk i zamienia każdą jazdę w wizualne i akustyczne wrażenia.

Regulowany podnóżek kierowcy

Sprężynowe podnóżki kierowcy gwarantują pewność stąpania, są regulowane w trzech pozycjach i zapewniają maksymalny komfort na drodze i w terenie.

The explorer

Gotowy na nowe przygody

Czy zawsze chcesz odkrywać nowe rzeczy? W takim razie F 850 ​​GS w kolorze Racing Red z zestawem naklejek dekoracyjnych „New Ways” jest dla Ciebie idealny, bezbłędnie pokazując, że wkraczasz na nowe tereny. Przechowuj swój sprzęt w kufrach Vario, przypnij je do bagażnika i ruszaj. System Navigator zapewnia, że ​​zawsze wiesz, dokąd się udać, a wygodny tempomat pozwala cieszyć Ci się każdą chwilą podróży. Przejrzysta przednia szyba turystyczna i zamontowane dodatkowe reflektory LED zapewnią dobrą widoczność przy każdej pogodzie. Bez względu na to, dokąd zaprowadzi Cię podróż, „Intelligent Emergency Call” jest uspokajającym towarzyszem.

+ Dowiedz się więcej
Do konfiguratora external-link-arrow-slim
ECALL

W razie wypadku Inteligentne połączenie alarmowe automatycznie kontaktuje się z centrum obsługi BMW, aby jak najszybciej uruchomić łańcuch ratunkowy.

Tempomat

Elektroniczny tempomat można aktywować przy prędkości powyżej 30 km/h i utrzymać stałą prędkość jazdy.

Ładowność

Bagażnik z uchwytem na walizki

Bagażnik z uchwytem na walizkę zastępuje standardowy bagażnik i umożliwia zamontowanie systemu bagażowego Vario.

 

Kufry Vario

Po lewej wodoszczelna walizka Vario z opatentowanym mechanizmem regulacji oferuje zmienną pojemność od 30 do 39 litrów. Po prawej oferuje zmienną pojemność od 20 do 29 litrów.

 

Kufer Centralny Vario

Wodoszczelny kufer centralny Vario z opatentowanym mechanizmem regulacji oferuje zmienną pojemność od 25 do 35 litrów.

 

Uchwyt kufra centralnego

Wytrzymały mostek bagażowy o atrakcyjnym wyglądzie umożliwia niezawodne zamocowanie kufra centralnego lub innych większych sztuk bagażu.

 

Nakładka na oparcie kufra centralnego Vario

Wyściółka oparcia kufra centralnego Vario zapewnia pasażerowi dodatkowy komfort zarówno na krótkich, jak i długich trasach.

Ochrona przed wiatrem

Przezroczysta turystyczna szyba przednia

Turystyczna szyba przednia posiada odporną na zarysowania powłokę po obu stronach, a jej podwyższona konstrukcja zapewnia maksymalną ochronę przed wiatrem i warunkami atmosferycznymi dla kierowcy i pasażera.

Nawigacja

Zespół nawigacyjny

Zestaw nawigacyjny obejmuje kontroler wielofunkcyjny, uchwyt i uchwyt do montażu na zacisku kierownicy.

 

Navigator VI

Navigator VI nie jest przeznaczony wyłącznie dla fanów turystyki. Oprócz doskonałej nawigacji, system oferuje wiele dodatkowych funkcji

Okleiny dekoracyjne “New Ways”

Zestaw naklejek dekoracyjnych "New Ways" jest idealnie dopasowany do maszyny i tworzy atrakcyjny, niepowtarzalny wygląd.

Dodatkowe reflektory LED

Dodatkowe reflektory LED o dużej mocy zapewniają jeszcze lepszą widoczność w słabych warunkach oświetleniowych.

Oryginalne akcesoria BMW Motorrad

Chcesz, aby Twój motocykl był jeszcze bardziej wyjątkowy? W naszym katalogu akcesoriów znajdziesz mnóstwo inspiracji i pomysłów.

+ Dowiedz się więcej

Katalog oryginalnych akcesoriów

Pobierz katalog akcesoriów BMW Motorrad
PDF   |   4.40 MB   |   PL
This is disclaimer text for gpx download files.

Zaprojektuj swój własny F 850 GS

Skorzystaj z szerokiej gamy opcjonalnych dodatków i oryginalnych akcesoriów BMW Motorrad, aby zindywidualizować swój motocykl zgodnie z własnymi preferencjami.

Do konfiguratora
spinner