* Wyposażenie seryjne standardowe, cena zalecana niewiążąca, fabryczna bez kosztów transportu, z 23% podatku VAT.
**Rata miesięczna netto w ofercie BMW Leasing 3asy Ride z opłatą wstępną 33%, okres leasingu 36 miesięcy, wartość końcowa 33%. Szczegóły oferty u Dealerów BMW. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. BMW Leasing 3asy Ride jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o.

Wszystkie motocykle dostarczane są wyłącznie z wyposażeniem wymaganym przepisami prawa (np. reflektory są zgodne z normą E4). Ilustracje na stronie mogą się różnić od stanu faktycznego.

Wszystkie motocykle dostarczane są wyłącznie z wyposażeniem wymaganym przepisami prawa (np. reflektory są zgodne z normą E4). Ilustracje na stronie mogą się różnić od stanu faktycznego.

BMW F 750 GS.

POCZĄTEK CZEGOŚ NOWEGO.

Sprawia, że nie zechcesz się zatrzymać. Twoje serce zaczyna bić w rytmie BMW F 750 GS. To Twoja przepustka do przygody. Dzięki zrównoważonemu i wszechstronnemu Enduro opanujesz wszystkie szlaki i poszerzysz swoje horyzonty, niezależnie od rodzaju nawierzchni - po prostu możesz więcej. F 750 GS to większa moc i komfort, więcej sportowego ducha GS Poczuj moc silnika i ciesz się znakomitym prowadzeniem motocykla F 750 GS. Odkrywając świat masz motocykl zawsze pod kontrolą dzięki układom automatycznej kontroli stabilności (ASC) oraz ABS. Dzięki opcjonalnej  funkcji Connectivity z 6,5 calowym ciekłokrystalicznym wyświetlaczem TFT, dowiesz się między innymi, na którym zjeździe masz zjechać oraz kto do Ciebie właśnie dzwoni. Prosto i jasno - nie odwracając uwagi od drogi. Zdobycie kolejnych doznań - również dzięki niskiemu siedzeniu - jest teraz możliwe jak nigdy wcześniej.  

DESIGN F 750 GS

Wybierz swój styl.

Tu możesz dostosować F 750 GS według własnych preferencji: masz do wyboru kolor podstawowy Light white, lakier metalizowany Austin Yellow metallic (za dopłatą) o sportowym zacięciu oraz styl Exclusive w eleganckim matowym kolorze Stereo metallic.

*/-->

Light white

Już kolor podstawowy sprawia, że Twój motocykl znajdzie się w centrum uwagi.

*/-->

Austin Yellow metallic

F 750 GS w tym niezwykłym metalizowanym kolorze wygląda jeszcze dynamiczniej.

*/-->

Styl Exclusive

Elegancki, przebojowy wygląd wersji Exclusive w matowym kolorze Stereo metallic.

Prawdziwe korzenie GS.

Elementy konstrukcyjne F 750 GS - począwszy od smukłego tyłu, przez charakterystyczny przód zbiornika paliwa aż po typowy dla serii GS błotnika - mówią same za siebie: ten motocykl ma gen GS. Typowa sylwetka GS jest oryginalna i niepowtarzalna. Przód zdobią nowe, imponujące reflektory LED - prawdziwa ikona. Dodatkowo ocynkowana osłona chłodnicy dostępna w wersji Exclusive podkreśla wysoką jakość, wszechstronność i jest ucieleśnieniem sportowego ducha GS. Odkrywaj więcej!  
+ Dowiedz się więcej

DWUCYLINDROWY SILNIK RZĘDOWY

57
kW (77 KM) przy 7500 obr/min
83
Nm maksymalnego momentu obrotowego przy 6000 obr/min
853
cm3 pojemności skokowej
815
mm wysokości siedzenia
Chłodzony wodą dwucylindrowy silnik czterosuwowy

Nowy dwucylindrowiec.

Gdy odpalasz F 750 GS, zaczyna się Twoja podróż w nieznane. Rączy rzędowy, dwucylindrowy silnik wywoła uśmiech na Twojej twarzy - 57 kW (77 KM) mocy przy 7500 obr/min daje nowemu F 750 GS ponadprzeciętny napęd na tylne koło - przy jednoczesnym utrzymaniu niskiego zużycia paliwa (4,1 l na 100 km według WMTC - światowego cyklu testowego dla motocykli).
Jest również idealny dla młodych kierowców z prawem jazdy kategorii A2: nawet wersja o zredukowanej mocy (48 KM) zapewnia uczucie jazdy w stylu GS.

+ Dowiedz się więcej

POSŁUCHAJ, JAK BRZMI F 750 GS

Każdy start jest łatwy.

Każdy start jest łatwy.

Zwinne prowadzenie, wysoki komfort i możliwość obniżenia zawieszenia uczynią Twoje wejście w świat GS łatwiejszym niż kiedykolwiek. Aby zapewnić idealny komfort siedzenia, F 750 GS można dostosować do różnych wysokości siedziska: od obniżonego poziomu 770 mm aż do 830 mm. Co więcej: zrelaksowana, a zarazem aktywna pozycja oraz zmienna ergonomia zwiększają Twoje aktywne bezpieczeństwo i sprawiają, że Ty i motocykl stajecie się jednością - na potrzeby komfortowej jazdy turystycznej.  

+ Dowiedz się więcej

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O F 750 GS

Styl Exclusive.

Styl Exclusive.

Chcesz zadawać szyku swoim F 750 GS? Wersja Exclusive w matowym kolorze Stereo metallic będzie zatem doskonałym wyborem. Dostępna w tej wersji ocynkowana osłona chłodnicy, szerokie taśmy GS oraz felgi w szarym kolorze granite grey to idealny pakiet wizualny dla F 750 GS. Czarno-szara kanapa, dwa protektory dłoni i srebrna, anodowana kierownica stanowią dopełnienie wysmakowanego wyglądu.  

+ Dowiedz się więcej

Elegancki start

Elegancki start

Z BMW F 750 GS podróżujesz inteligentnie – dzięki systemowi Connectivity: możesz podłączyć swój smartfon do F 750 GS poprzez Bluetooth, aby obsługiwać wiele innowacyjnych funkcji za pomocą intuicyjnego multikontrolera na kierownicy. Wszystko pojawia się na 6,5-calowym wyświetlaczu TFT. Nawigacja „krok po kroku” w systemie Connectivity wyjątkowo czytelnie pokazuje drogę - bezpośrednio na wyświetlaczu. Ponadto z systemem komunikacji BMW Motorrad obsługa połączeń telefonicznych to igraszka – odbieraj połączenia lub nawiązuj je sam. Dzięki podłączeniu smartfona do multikontrolera zyskujesz dostęp do swojej listy kontaktów i możesz wybrać dowolny kontakt. Dzięki systemowi komunikacji masz dostęp do swojej muzyki w smartfonie: możesz ją odtwarzać podczas jazdy. Zawsze intuicyjnie i bez rozpraszania uwagi – nigdy nie tracisz koncentracji.  

+ Dowiedz się więcej

Komfort i przyjemność jazdy.

Komfort i przyjemność jazdy.

Dla każdego motocyklisty znajdzie sie coś: F 750 ​​GS można dostosować do Twoich potrzeb - do wyboru jest wiele siedzeń o różnej wysokości. jest nawet podwójne siedzenie i siedzenie „komfort”.. Na życzenie można motor obniżyć.

+ Dowiedz się więcej
Więcej najważniejszych informacji o F 750 GS.
  • Nowoczesna tylna lampa LED podkreśla dynamikę sylwetki BMW F 750 GS. W pakiecie wyposażenia ABS Pro znajduje się dynamiczne światło stopu, które dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo.

     

  • BMW F 750 GS jest wyposażony w mała szybę przednią, która zapewnia dostateczną ochronę przed wiatrem i czynnikami pogodowymi podczas jazdy. Na życzenie można założyć większą szybę przednią (dostępną jako akcesorium).  

     

  • Dysponując standardowym pomostem bagażowym jesteś przygotowany na każdą ewentualność: zapewnia on dostateczna ilość miejsca na torbę lub kufer.  

Ścigam mocne wrażenia.

Ciekawość i entuzjazm to motywacje Isaaca Johnstona.

Sam jest dla siebie szefem. Przed laty Isaac Johnston zamienił pracę w biurze na żywot pisarza i fotografa. Dziś ten Amerykanin pochodzący z Montany żyje dla niespodziewanych doświadczeń i kocha ekscytujące, inspirujące miejsca. Szczególny urok ma dla niego przede wszystkim świat przyrody.   

Dowiedz się więcej

Dla Twoich potrzeb

W pełni GS: do modelu F 750 GS dostępna jest szeroka gama specjalnego wyposażenia i oryginalnych akcesoriów BMW Motorrad. Dzięki temu możesz idealnie dostosować swój motocykl do swoich potrzeb i wymagań.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Akcesoria do F 750 GS

Odzież odpowiednia na Twoją przygodę

Inne modele Adventure

  • Katalog F 750 GS
    PDF   |   2.93 MB