Żadnych starych ramoli.

Kelsey Coppetti kocha wiatr oraz wolność, jaką daje jazda.

Zaczęło się, gdy przyszła świadomość. Kelsey wciąż mieszkała w San Francisco kiedy zauważyła, że coraz więcej kobiet jeździ na motocyklach. Skończyły się czasy, kiedy tylko mężczyźni przemierzali miasto na dwóch kołach. Czemu jeszcze nie kupiła sobie motoru? Myśl o zakupie motocykla nie dawała jej spokoju.

Jej motocykl nazywa się „Grandpa Magnet”. Ale nie wydaje mi się, bym jeździła jak babcia. #MAKEITSPEZIAL ”

Szybko i spokojnie.

Szybko i spokojnie.

Jest menedżerem ds. marketingu, obecnie mieszka w Los Angeles i od 2012 roku kocha wyzwania dla umysłu, ciała i ducha związane z jazdą na motocyklu. "Czasami motocykl zabiera mnie do mojego własnego świata". Zdaniem Kelsey jazda koi duszę, daje wytchnienie od życia codziennego. Łyk przygody. "Czuję wiatr, czasem dość cichy. I wszystko wokół mnie w strumieniu".

+ Dowiedz się więcej

Kelsey zna zagrożenia związane z jazdą, zwłaszcza jako mieszkanka Los Angeles. Kask uratował jej życie. "Po wypadku zmienia się cała twoja psychika i może być trudno się potem przełamać". Ale nie zamierzała zaniechać swojego hobby. Tak bardzo przywykła do wiatru we włosach oraz wolności.

+ Dowiedz się więcej

Jej pierwszy motocykl miał w chwili zakupu przejechane 9000 mil. Miał przed nią dwóch właścicieli. "Teraz żyje ze mną". Przez te wszystkie lata Kelsey była wierna "Grandpa Magnetowi" – tak czule nazwała swój motocykl. To wdzięczna maszyna, choć sama z uśmiechem przyznaje, że czasem go zaniedbywała. "Kiedy mogę już dłużej tego odkładać, chwytam za wiadro z wodą".  

+ Dowiedz się więcej

Jak lubi jeździć? "Szybko i spokojnie", mówi Kelsey ze śmiechem. To dla niej żadna sprzeczność. W niedzielę lubi udać się na spontaniczną przejażdżkę w samotności - wtedy często słucha muzyki "The Black Angels". Rzecz jasna lubi też jeździć z przyjaciółmi. Udaje się na weekendowe wypady ze sprzętem kempingowym w kufrze. Jej chłopak także jeździ na motorze – Kelsey szczerze poleca taki układ. "Jest wiele fajniej, kiedy twój partner to też motocyklista".

+ Dowiedz się więcej

Więcej ciekawych portretów osób.

Może być Twój.

spinner