Zawsze w drodze.

Hing Yeung ma 12 motocykli, na których jeździ.

Na miejsca... gotów na przygodę... start: dla Hinga żyć po swojemu, to zawsze być w drodze. Podróżować, podróżować, jeszcze więcej podróżować. Na jednym z jego 12 motocykli. Hing wszędzie czuje się jak w domu - zawsze jest otwarty na świat. Urodził się w Hong Kongu, dorastał w Holandii, a teraz mieszka w Long Beach, Kalifornia.

Nie czyszczę motocykla. Jeżdżę w deszczu. #MAKEITSPEZIAL ”

Zawsze gotowy do jazdy.

Zawsze gotowy do jazdy.

Podczas swojej pierwszej wyprawy na motocyklu odwiedził 25 krajów. Azja Południowo-wschodnia, Kolumbia, Maroko, Europa zachodnia, USA i Meksyk - to niektóre z nich Jego idol: Norweg, Helge Pedersen. Podróżnik ten pokonał 250 000 mil i odwiedził 77 krajów w ciągu 10 lat.

+ Dowiedz się więcej

Hing Yeung i Helge Pedersen. Ci dwaj mężczyźni mają ze sobą coś wspólnego: BMW R 80 G/S. Ulubiony motor Hinga. To kultowy motocykl, legenda w świecie motocykli. "To najlepszy motocykl, jaki kiedykolwiek powstał", przekonuje Hing. Sześć z tuzina motocykli, które posiada, to motory enduro BMW: trzy R 80 G/S, R 80 G/S HPN Dakar Replica oraz dwa R 80 G/S Paris-Dakar. Wszystkie są legendarne. R 80 G/S to motocykl dla zwycięzców: maszyny te święciły triumfy w rajdzie Dakar w latach 1981, 1983, 1984 i 1985. Kiedy Hing dosiada jednej z tych legendarnych maszyn, to na nowo przeżywa jego historię.

+ Dowiedz się więcej

Hing kocha podróżować spontanicznie, bez większego planowania. Po prostu dodaj gazu i jedź. Lubi zatrzymywać się, gdzie i kiedy zechce. Bez myślenia o innych motocyklistach. "W drodze i tak zawsze spotyka się ludzi". Wtedy woli spędzać czas na rozmowach z nimi, niż na czyszczeniu motocykla. Jego sposób na czyszczenie motocykla jest nietypowy: "urządzam sobie przejażdżkę, kiedy leje deszcz. To bardzo łatwe i nie trwa dłużej niż 5 minut". Kiedy jeździ, słucha utworu Pharrella Williamsa "Come get it Bae": "Gonna pop a wheelie, don't try to high".

+ Dowiedz się więcej

Hing rzecz jasna nie może żyć bez motocykli. Ale jako dyrektor kreatywny byłby zgubiony również bez swojego smartfona. Używa go do nawigacji w miastach, rozmów ze znajomymi i robienia niesamowitych zdjęć. A że drodze szybko przychodzi apetyt, Hing szuka też pobliskich restauracji za pomocą aplikacji "Food Finder". Hing jest zawsze gotowy do jazdy. Chce "poznawać więcej" – takie motto skrobnąłby sobie na baku. Ten globtroter zamierza zwiedzić kolejne 25 krajów. Rusza więc.

+ Dowiedz się więcej

Więcej ciekawych portretów osób.

Może być Twój.

spinner