Fast Start 2023

BEZPIECZNA OFERTA

GOTOWY NA NOWY MOTOCYKL?

Gotowy na nowy motocykl, który zawiera mnóstwo korzyści i bezproblemową jazdę? Kup swój ulubiony model BMW Motorrad między 01.01.2023 a 28.02.2023 i uzyskaj bezpłatne przedłużenie standardowego 3-letniego pakietu naprawczego do 5 lat!* Oferta ta oznacza, że możesz jeździć bez kosztów napraw związanych z usterkami, bez limitu kilometrów, przez dodatkowe dwa lata, za darmo. Ciesz się więc spokojem ducha i korzystaj z pełni możliwości swojego nowego motocykla.

ROZSZERZONY PAKIET NAPRAWCZY BMW MOTORRAD

Pakiet ten obejmuje opcjonalny, przedłużony pakiet naprawczy do czterech lub pięciu lat, obejmujący prace naprawcze i naprawy przy użyciu oryginalnych części BMW Motorrad.

  • Naprawa usterek technicznych w nowym motocyklu BMW (bez limitu przebiegu)
  • Najwyższa jakość plus bogate doświadczenie i wiedza
  • Utrzymanie wartości pojazdu 
  • Obowiązuje u wszystkich partnerów serwisowych BMW Motorrad na całym świecie
  • Możliwość przeniesienia na nowego właściciela

*Oferta ważna tylko przy zakupie między 01.01.2023 a 28.02.2023.

+ Dowiedz się więcej

BMW M

BMW M

Najwyższe standardy — opracowane z myślą o sportach motorowych, wypróbowane na torze wyścigowym i sprawdzone w wyścigach. Oto nasze modele M. Maszyny o bezkompromisowym wzornictwie i technologii zapewniającej najwyższą wydajność. Zaprojektowane z myślą o maksymalnej przyjemności z jazdy po profesjonalne zastosowania w wyścigach.

+ Dowiedz się więcej

SPORT

SPORT

Tworzymy bezkompromisowych sportowców. Świadczą o tym moc i dynamika, ale także perfekcyjne prowadzenie naszych sportowych modeli. To, czego nie może zabraknąć w wysokich standardach: dynamiczny design, który wyraźnie odzwierciedla DNA wydajności.

+ Dowiedz się więcej

ROADSTER

ROADSTER

Budujemy prawdziwe Naked Bikes – bez kompromisów i z naciskiem na solidność: nasze motocykle są wydajne, zwinne i precyzyjne. Z krótkim przodem, charakterystycznym tyłem i sportową ergonomią zorientowaną na przednie koła w celu najlepszej kontroli.

+ Dowiedz się więcej

HERITAGE

HERITAGE

Niektórzy określają te motocykle mianem Retro, Vintage lub Classic. My nazywamy je Heritage. Już samo spojrzenie na kultowy design i niezrównany silnik typu bokser pokazuje, że chodzi o design, wrażenia z jazdy, redukcję. O sposób na to życie. A dla tych, którzy chcą pójść dalej: nasze modele Heritage stanowią doskonałą podstawę do dostosowywania.

+ Dowiedz się więcej

TOUR

TOUR

Budujemy coś więcej niż tylko motocykle na długie wyprawy. Budujemy wycieczkowce z mocnymi napędami sześciocylindrowymi i typu bokser. Prawdziwie turystyczne motocykle, których luksus i bezpieczeństwo nie pozostawiają nic do życzenia. To motocykle, które na każdym kilometrze dają o wiele więcej, niż można się spodziewać.

+ Dowiedz się więcej

ADVENTURE

ADVENTURE

Odkrywajcie daleki świat dzięki naszym enduro i turystycznym enduro i bądźcie gotowi na każdy klimat i każdą ewentualność. Lub ciesz się każdym przejechanym po asfalcie kilometrem i każdym zakrętem, dynamicznie, a jednocześnie komfortowo. Nie ma znaczenia, czy chodzi o GS czy XR: Konstruujemy motocykle Adventure przygotowane na wszystkie wyzwania. Zawsze o wyrazistym wzornictwie, wygodnej ergonomii i perfekcyjne pod względem prowadzenia.

+ Dowiedz się więcej

URBAN MOBILITY

URBAN MOBILITY

Od skuterów elektrycznych i spalinowych po wizję przyszłości: Budujemy skutery i przyszłościowe pojazdy, które pozwalają przeżyć miasto na nowo. Progresywne wzornictwo, zwinne napędy i przemyślane rozwiązania zapewniają większą przyjemność i komfort w codziennym życiu w mieście.

+ Dowiedz się więcej

ODKRYJ BMW MOTORRAD

spinner