Sam spróbuj ducha GS.

Przygoda dla każdego.

Chcemy podróżować dookoła świata lub po prostu poznać smak przygody. Chcemy stać się lepsi lub po prostu wyjechać na kilkudniową wyprawę. Albo po prostu chcemy pojeździć na GS tu i teraz. Przygoda nie zna granic. Przygoda nie wybiera. Każdy może przeżyć przygodę. Bo GS jest wszędzie i dla każdego.

Doświadczenie GS z bliska

Podróże GS – w trasie dookoła świata.

Podróże GS – w trasie dookoła świata.

Czy chcesz udać się na najlepsze szlaki i trasy na planecie? Jeśli tak, czeka na Ciebie globalna sieć certyfikowanych partnerów podróżnych BMW Motorrad. Każda podróż jest prowadzona przez doświadczonych partnerów podróżnych i instruktorów, którzy bezpośrednio nadzorują motocyklowe przygody. Początkujący, zaawansowani i eksperci – mamy właściwą wycieczkę dla każdego, aby zapewnić, że podróż bez wątpienia stanie się niezapomnianą przygodą.

+ Dowiedz się więcej

Wynajem GS – zanurz się w przygodę tu i teraz.

Wynajem GS – zanurz się w przygodę tu i teraz.

Jeśli jesteś na wakacjach w otoczeniu najpiękniejszych zakrętów i tras motocyklowych, nie martw się – nie musisz mieć własnego GS! Nie ma potrzeby, by obejść się bez ducha GS. Wielu usługodawców posiada flotę motocykli BMW Motorrad bezpośrednio przy hotelu. Po prostu wsiądź i jedź. Ubezpieczone i serwisowane. Do tego zawsze najnowsze modele. Idealne, by od razu zanurzyć się przygodę tu i teraz.

+ Dowiedz się więcej

Krajowe oferty – przeżyj przygodę u siebie.

Krajowe oferty – przeżyj przygodę u siebie.

Na świecie jest dużo do zaoferowania w zakresie jazdy na GS. Dla początkujących i ekspertów. W Europie, Azji, Afryce i dookoła świata. Krótkie wycieczki lub długie wyprawy. Wszystkie oferty mają certyfikat BMW Motorrad i są realizowane przez przeszkolonych instruktorów. Zapewniamy najlepszych ludzi i najnowsze modele. Gdziekolwiek zaprowadzi Cię przygoda, znajdziesz tam ducha GS.

+ Dowiedz się więcej

Coraz lepiej

Parki GS – lepiej i bardziej intensywnie.

Parki GS – lepiej i bardziej intensywnie.

Maszyna jest sprawna, podobnie jak Ty. Indywidualne szkolenie w jednym z naszych parków lub centrów, prowadzone przez doświadczonych partnerów i instruktorów. Bez względu na to, czy jesteś początkującym, czy profesjonalistą, masz szansę doświadczyć ducha GS. Każde szkolenie sprawia, że jesteś lepszy, a przygoda – bardziej intensywna. Zapewniamy wszystko, czego potrzebujesz!

+ Dowiedz się więcej

Szkolenie GS – witamy na szutrze.

Szkolenie GS – witamy na szutrze.

Owładnięty duchem GS, zostaniesz przeszkolony, jak prawidłowo jeździć na GS, zgodnie z najwyższymi standardami i na różnych poziomach. Specjalne szkolenie przygotuje Cię do następnej podróży i zapewni Ci bezpieczeństwo podczas obsługi motocykla – w terenie, na stromych zboczach, błotnistych pojedynczych szlakach, leśnych szlakach pokrytych korzeniami, wąskich trasach szutrowych, w koleinach oraz na małych, ale niezasługujących na zlekceważenie podjazdach i zjazdach. Poznasz od podszewki podstawowe techniki jazdy w terenie – to więcej niż jedynie podstawa.

+ Dowiedz się więcej

Warsztat podróżny – podstawy przygody.

Warsztat podróżny – podstawy przygody.

Upajaj się wielką wolnością i odkrywaj obce kraje, jeżdżąc na GS. Ucieknij od codziennej rutyny, zostaw wszystko, oczyść umysł, i po prostu dobrze się baw. Nie zawsze musi to być podróż dookoła świata; wspaniała weekendowa wycieczka także zawiera obietnicę przygody. Podczas warsztatów podróżnych nauczysz się, jak jeździć bezpiecznie w terenie całkowicie załadowanym motocyklem i jak radzić sobie z potencjalnymi awariami. Wszystko, czego potrzebujesz, aby ruszyć na wyprawę, i co stanowi podstawę podróży przygodowych.

+ Dowiedz się więcej

International GS Trophy.

Razem przez pyły, szutry i żwiry.

Razem przez pyły, szutry i żwiry.

Manewrowanie motocyklami na zepsutych mostach. Pokonywanie rzek na GS. Montaż opon pod presją czasu. International GS Trophy to Liga Mistrzów dla motocyklistów jeżdżących na GS, w trakcie których oni i ich maszyny są poddawane brutalnemu testowi.

+ Dowiedz się więcej

Zespoły z całego świata przedzierają się przez nieprzebyte tereny w ciągu siedmiu kolejnych dni i konkurują ze sobą, podejmując niezwykłe wyzwania od 2008 roku. Wymaga to nerwów ze stali, umiejętności jazdy i przede wszystkim ducha zespołowego. I tak się zaczyna; niezapomniana przygoda życia.

+ Dowiedz się więcej

Nie dla bojaźliwych.

Nie dla bojaźliwych.

Czegoś brakowało podczas International GS Trophy 2016, 19 zespołów pokonywało dżungle, lasy deszczowe, rzeki i tamy, jadąc przez północną część Tajlandii. W ciągu siedmiu dni profesjonaliści jadący na GS pokonali łączny dystans 1400 kilometrów i sprostali 19 niezwykłym wyzwaniom na R 1200 GS. Niepożądanymi towarzyszami podróży były upał i wilgoć, które uczyniły z wyzwania w Azji Południowo-Wschodniej najgorętszą imprezę w historii International GS Trophy.

+ Dowiedz się więcej

Twoja szansa, aby stać się legendą GS.

Twoja szansa, aby stać się legendą GS.

Rozbrzmiał sygnał do rozpoczęcia kwalifikacji. Harmonogram dni próby, wypełnionych emocjami i adrenaliną, jest teraz dostępny dla każdego kraju. Skorzystaj z szansy, aby dostać się do finału International GS Trophy podczas jednej z sesji kwalifikacyjnych. Umiejętność jazdy, zręczność, sprawność, umiejętność współpracy zespołowej i spryt są w cenie.

Zapisz się teraz na newsletter, aby być zawsze na bieżąco.

+ Dowiedz się więcej

F 750 GS

Więcej ciekawych historii.

Odpowiednie motocykle.

spinner