Nie przestawaj.

Świat nie ma granic.

Spakuj się i ruszaj w podróż w nieznane. Przepełnia nas ciekawość i wiemy, że przygoda czeka za każdym zakrętem. Każdy kilometr pokazuje to, co nieodkryte, każda sekunda daje nowe perspektywy, a każde spojrzenie zapisuje obraz w pamięci. Rozwijamy się z każdym doświadczeniem, każdą przyjaźnią i każdą przygodą – to jest #spiritofGS (duch GS) Poznaj ludzi, którzy kryją się za hasłem "duch GS". Sam wypróbuj GS lub doświadcz GS Action podczas GS Experience. A Wy wszyscy, którzy właśnie jesteście w środku przygody, opowiedzcie nam o tym i podzielcie się swoją historią pod hasztagiem #spiritofGS

Jeździmy na GS.

To nie oznacza tylko jazdy na motocyklu. To styl życia, podejście zakorzenione głęboko pod naszymi kaskami. Podróżowanie po świecie na GS oznacza bycie pionierem i zostanie częścią społeczności GS. #spiritofGS wita nas w każdym miejscu świata, dając nam najlepsze rady co do trasy, podając pomocną dłoń, zapraszając na dania obcej kuchni i do zawierania nowych przyjaźni.

+ Dowiedz się więcej

Fascynujące obrazy. Nieznane opowieści. Zbliżenia z nieznanym lub nowe spojrzenie na to, co znane. Każdy z nas ma swoje podejście do tego, co oznacza dla nas GS. Podziel się z nami swoim. Opowiedz nam swoje historie i pokaż nam swoje zdjęcia. Zostań częścią społeczności GS pod znakiem #spiritofGS

+ Dowiedz się więcej

Przygoda zaczyna się za Twoimi drzwiami.

Mongolia wzywa.

Mongolia wzywa.

Odkrywaj świat. Zbadaj nieznane. Nawiąż trwałe przyjaźnie. I podejmij każde wyzwanie na swoim GS. International GS Trophy to motocyklowa przygoda, dzięki której cały świat jest u twoich stóp. Zespoły z całego świata rywalizują, pokonując intensywne etapy dzienne i podejmując liczne wyzwania.

+ Dowiedz się więcej

Gotowy na poznanie ducha GS?

Gotowy na poznanie ducha GS?

Po zakończeniu GS Trophy następuje przygotowanie do następnego GS Trophy: w 2017 roku odbędą się krajowe kwalifikacje do GS Trophy. Nieodkryte światy. Obce kultury. Nowe przyjaźnie. Świat doświadczeń. Czy chcesz wkroczyć na nieznane terytorium, reprezentując swój kraj? Czy chcesz dać z siebie wszystko i zebrać mnóstwo doświadczenia? Czy rozumiesz, na czym polega duch zespołu i masz apetyt na przygody? W takim razie zgłoś się na kwalifikacje GS u siebie w kraju i pokaż, że też masz w sobie ducha GS.

+ Dowiedz się więcej

Legendy GS

Wskocz w środek przygody.

Legendy GS jadą dalej.

Oto ikona. Zwiastun. Pionier. Żaden inny motocykl nie jest tak niezawodnym kompanem przygód jak GS. Podobnie jak motocykle, także ich twórcy stali się prawdziwymi legendami. To oni dali początek GS. Dzięki nim wielu motocyklistów doświadcza niezapomnianych przeżyć. Właśnie to nazywamy duchem GS.

Dowiedz się więcej

Więcej ciekawych historii.

Odpowiednie motocykle.

spinner