Elektryzująca przyjemność z jazdy.

Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom X2City zajmuje jeszcze mniej miejsca niż większość składanych rowerów. Pomimo to mała hulajnoga elektryczna robi duże wrażenie w ruchu miejskim – dzięki pośredniemu napędowi można ją także używać jak zwykłą hulajnogę, gdy bateria wyczerpie się. Po naładowaniu baterii BMW Motorrad X2City może przyspieszać do 25 km/h. Na panelu sterowania na kierownicy można wybrać między pięcioma poziomami prędkości (8, 12, 16, 20 i 25 km/h). Silnik elektryczny jest zasilany energią z odpornej na deszcz i bryzgi wody baterii litowo-jonowej o pojemności 408 Wh, zintegrowanej w ramie pojazdu. 

+ Dowiedz się więcej
BMW Motorrad X2City zabierze Cię wszędzie tam, gdzie inne pojazdy elektryczne nie mogą dotrzeć. ”

W zależności od stylu jazdy możesz przemieszczać się z prędkością od 25 do 35 km. Wystarczy, aby przejechać przez miasto od punktu A do punktu B i z powrotem. Ponadto aby nie było konieczne wyjmowanie baterii za każdym razem, X2City posiada zewnętrzny wtyk do ładowania, umożliwiający łatwe ponowne naładowanie baterii za pomocą zwykłego domowego gniazdka – naładowanie do pełna trwa jedynie 2,5 godziny. Dzięki X2City zarówno Twój smartfon, jak i Ty jesteście cały czas mobilni: można go naładować przez zintegrowany port mikro-USB podczas jazdy lub gdy tylko jest to konieczne. Przy okazji: przepisy nie nakazują jeżdżenia w kasku na BMW Motorrad X2City, choć jest to zalecane.   

+ Dowiedz się więcej

Czy jesteś gotów, by odkryć nowe ścieżki?

BMW Motorrad X2City zabierze Cię wszędzie tam, gdzie inne pojazdy elektryczne nie mogą dotrzeć. I świetnie przy tym wygląda: dostępny jest w czterech różnych kolorach, z których jeden na pewno przypadnie Ci do gustu. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zatem dowiedz się więcej od firmy Kettler, naszego autoryzowanego dealera, w najbliższym specjalistycznym sklepie rowerowym, i odkryj zupełnie inną stronę miejskiej mobilności.

Przejdź do witryny firmy Kettler external-link-arrow-slim

Odpowiednie motocykle.

spinner