Społecznościowa jazda testowa.

Poznaj wszystkie najważniejsze informacje.

5 miast, 5 skuterów C evolution, 25 e-kierowców, 25 punktów widzenia – niezliczone pytania, wspaniałe widoki i nowe wrażenia. Lub całkiem po prostu: #SocialTestride.

Amsterdam, Barcelona, Mediolan, Monachium, Paryż – chociaż te miasta znacznie się między sobą różnią, ale mają jedną wspólną rzecz: wszystkie muszą sobie radzić z coraz większym ruchem każdego dnia, a jednocześnie chcą zachować swoją radość życia. Dokładnie z tego powodu zostały wybrane jako cele kampanii BMW #SocialTestride. Cele podróży do nowej ery mobilności miejskiej.

Najlepsze momenty #SocialTestride. Wszystkie najważniejsze momenty na filmie.

Pięć miast – światowe miasta ze stylem.

Pięć miast – światowe miasta ze stylem.

Każde z pięciu miast kampanii #SocialTestride ma własny szczególny wdzięk. Doświadcz różnorodności świata kultury Amsterdamu, umiejętności życia Paryża, designerskiej elegancji Barcelony, centrów urody i spa Mediolanu oraz fascynującej tradycji Monachium. Jednocześnie C evolution zapewnia pełną mobilność, czystą przyjemność z jazdy i maksymalne doświadczenie życia w mieście. W istocie to mobilność miejska przyszłości.

+ Dowiedz się więcej

Podróż nr 1: Amsterdam.

Podróż nr 1: Amsterdam.

W mieście kanałów starzy mistrzowie spotykają się z awangardą. A tłumy turystów przepływają przez miasto niezliczonymi wąskimi uliczkami. Idealny początek dla C evolution i #SocialTestride.

+ Dowiedz się więcej

Podróż nr 2: Paryż.

Podróż nr 2: Paryż.

Miasto miłości i dobrego jedzenia. Jak uczestnicy poradzili sobie tutaj? Czy naprawdę zakochali się po uszy w C evolution? A co z kulinarnymi rozkoszami?

+ Dowiedz się więcej

Podróż nr 3: Barcelona.

Podróż nr 3: Barcelona.

Od ponad stuletniej sali koncertowej do nowoczesnego studia projektowego jednego z uczestników. Od plaży po góry: Barcelona naprawdę ma sporo do zaoferowania. Także dlatego, że ludzie są tu tak otwarci na nowe rozwiązania w dziedzinie mobilności.

+ Dowiedz się więcej

Podróż nr 4: Mediolan.

Podróż nr 4: Mediolan.

Goście w mieście projektantów, Mediolanie. Miasto najsłynniejszego na świecie pokazu mebli i bezdyskusyjna stolica włoskiej mody. Nie należy zapominać, że dla Włochów skutery są niemal częścią tożsamości narodowej. Więc mamy powody, by ekscytować się tym, co tutaj czeka na C evolution.

+ Dowiedz się więcej

Podróż nr 5: Monachium.

Podróż nr 5: Monachium.

Witamy w siedzibie BMW Motorrad. A w centrum BMW World czeka szczere „Serwus”. Ostatnia przejażdżka w ramach #SocialTestride rozpoczęła się w tej wspaniałej budowli. Niezwykłe pojazdy BMW i prototypy można regularnie widywać nad Izarą. Czy ktoś będzie się tu więc oglądać za C evolution?

+ Dowiedz się więcej

Nowy ruch.

Szybkie tempo rozwoju miast na świecie wyznacza nowe wyzwania: ruch na drogach jest większy, odległości rosną, trudniej znajdować miejsce do parkowania. Dzięki skuterowi z napędem elektrycznym C evolution BMW Motorrad już dzisiaj przedstawia nowoczesne rozwiązania na potrzeby mobilności miejskiej jutra.
+ Dowiedz się więcej
Przejdź do C evolution external-link-arrow-slim

Więcej ciekawych historii.

Odpowiednie motocykle.

spinner