Za kulisami przyjemności z jazdy.

Film o przygotowaniach do Park ‘n’ Ride Challenge.

Nakręcenie filmu o Park ‘n’ Ride Challenge było wyzwaniem nie tylko dla G 310 R. Filmowanie trwało dwie noce, zamontowano niezliczoną liczbę rur neonowych, spalono longboardy, nakręcono wiele godzin materiału filmowego i oczywiście wypito hektolitry kawy. A intensywność zabawy za kulisami także nie zawiodła oczekiwań. Postarał się o to między innymi Chris Northover, który cały czas był w świetnym nastroju, nawet o czwartej nad ranem.

Film o kulisach powstawania dokumentu

W doskonałych nastrojach.

W doskonałych nastrojach.

Dzięki projektorom, mgle i oświetleniu, zwykły parking wielopoziomowy stał się miejskim hotspotem dla motocyklistów i longboarderów. Przez cały czas praca trwała jednocześnie na dwóch poziomach. Niezliczone pracowite dłonie brały udział w jednoczesnym montażu i demontażu, aby stworzyć idealne miejsce na Park ‘n’ Ride Challenge. Po zmontowaniu planu rozległ się okrzyk "Akcja!".

+ Dowiedz się więcej

Sarah, Guto, Chris i Sebastian – im nie było trzeba powtarzać tego dwa razy. Bo gdy motocyklowi kaskaderzy oraz mistrzowie świata i Europy w longboardzie dodają gazu, mamy pewność, że będzie się działo. Nawet przerwy wykorzystywano w pełni, aby osiągnąć maksymalną przyjemność z jazdy. Guto i Sebastian postarali się o zróżnicowaną rozrywkę dla wszystkich osób na planie, udzielając krótkich lekcji longboardingu. Sarah zaimponowała wszystkim kilkoma jazdami na jednym kole i obrotami w miejscu, które wykonała dla rozgrzewki.

Akcja dobiegła końca po upływie dwóch nocy i po doświadczeniu radości z jazdy, którą każdy może zobaczyć. Rezultat można zobaczyć tutaj:

+ Dowiedz się więcej
Od początku było wiadomo, że będzie to ubaw po pachy. ”

Sarah Lezito

Kaskader motocyklowy

Intensywna przyjemność z jazdy

Park ‘n’ Ride Challenge

Przejście na wyższy poziom na G 310 R.

Dowiedz się więcej

Więcej ciekawych historii.

Właściwe motocykle.

spinner