Park ‘n’ Ride Challenge

Przejście na wyższy poziom na G 310 R.

Oto następne wyzwanie z udziałem G 310 R – the Park ‘n’ Ride Challenge. Oznacza ono: dwa zespoły, dwa motocykle, dwa longboardy, parking wielopoziomowy i mnóstwo przyjemności z jazdy. Zakręt za zakrętem i poziom za poziomem, obydwa zespoły mają wrażenie, że płyną. Wyzwanie to wymaga kompetencji, umiejętności jazdy i sporej dawki zabawy. Coś w sam raz dla Sarah, Chrisa, Guto i Sebastiana. 

Następny poziom

G 310 R – Rzuć wyzwanie miastu.

Dynamiczny, zwrotny i sterowny; G 310 R jedzie przez światowe metropolie. Czy miasto codziennie rzuca Ci wyzwanie? W takim razie G 310 R jest stworzony dla Ciebie. 

+ Dowiedz się więcej
Przejdź do G 310 R
To ekscytujące, móc jeździć G 310 R w tak niezwykłym miejscu.

Chris Northover

Zespoły

Zespół Niebieski.

Zespół Niebieski.

Chris Northover

Chris Northover i Guto Negão znają się od dawna. Chris, doskonały kaskader motocyklowy, i Guto, aktualny mistrz świata w longboardzie, to prawdziwi ryzykanci, gdy chodzi o przyjemność z jazdy.

+ Dowiedz się więcej
Guto Negão

Razem tworzą Zespół Niebieski i podejmują wyzwanie Park ‘n’ Ride Challenge. To oczywiste, że biorą udział, by wygrać. Ale pod jednym warunkiem – że będzie to świetna zabawa. 

+ Dowiedz się więcej
Wyścig między motocyklami i longboardami – to będzie niesamowite!

Sarah Lezito

Zespół Czerwony.

Zespół Czerwony.

Sarah Lezito

Drugi zespół tworzą Sarah Lezito i Sebastian Hertler. Oboje są podekscytowani swoim udziałem w Park ‘n’ Ride Challenge. Sarah jest znana ze swoich spektakularnych wyczynów kaskaderskich, podczas których z łatwością sprawia, że maszyna zaczyna tańczyć.

+ Dowiedz się więcej
Sebastian Hertler

Sebastian to mistrz Europy i Niemiec w zjeździe na longboardzie, który jeździ na desce od kiedy nauczył się chodzić. Oboje są zgodni: "Chcemy wygrać i świetnie się przy tym bawić". 

+ Dowiedz się więcej

Miejski hotspot.

Wskazuj na motocykl i udaj się na przejażdżkę przez miasto. Spotykaj się z przyjaciółmi i uczyń z miasta hotspot – codziennie. Na wielopoziomowym parkingu samochodowym znaleźliśmy idealny miejski hotspot do rozegrania Park ‘n’ Ride Challenge. 

+ Dowiedz się więcej

Jak biegnie życie w Twoim mieście.

Jedź po najlepszych zakrętach, dobrze się baw i ciesz się biegiem życia w Twoim mieście. Oto co łączy motocyklistę i longboardera – sposób życia. Park ‘n’ Ride Challenge to połączenie tych wszystkich elementów: miejskiego hotspotu, wieczoru z przyjaciółmi i mnóstwa dobrej zabawy.

+ Dowiedz się więcej
Więcej ciekawych historii.

G 310 R

Roadster

Dowiedz się więcej
spinner