BMW S 1000 R Custom

Przedstawiają BMW Motorrad i Orlando Bloom.

Monachium/Los Angeles: wiele osób zna Orlanda Blooma jako uznanego aktora. I oczekują całego blasku, jaki wiąże się z byciem gwiazdą Hollywoodu. Ale niewiele osób wie o jego drugiej wielkiej pasji: motocyklach. Jako wieloletni fan motocykli BMW Orlando Bloom posiada kilka modeli BMW i na nich jeździ, łącznie z kilkoma starymi klasykami.

Jestem niezwykle skupiony, gdy jadę na motocyklu. To jak medytacja. ”

Orlando Bloom

Wizja Orlando Blooma.

Wizja Orlando Blooma.

Specjalnie wybrał BMW S 1000 R na swój własny projekt customizacji motoru. Bloom chciał, by jego customowy motor łączył minimalizm i techniczne wyrafinowanie z silnymi emocjami. Tylko jeden człowiek mógł tego dokonać: Michael „Woolie” Woolaway, szef słynnego warsztatu customizacji Deus Ex Machina w Venice w Kalifornii i bliski przyjaciel Orlanda Blooma. Jego zadaniem było przeniesienie wizji BMW S 1000 R Orlanda Blooma do rzeczywistości.

+ Dowiedz się więcej

Wyjątkowy i gotowy na wielki ekran.

Wyjątkowy i gotowy na wielki ekran.

Wynik współpracy: BMW S 1000 R Custom. Zachwycający motor customowy. S 1000 R Custom i Orlando Bloom odbyli swoją pierwszą jazdę testową po wzgórzach Malibu podczas zdjęć do „4CYL”, produkcji Arthura de Kersausona i Clementa Beauvaisa we współpracy z BMW Motorrad.

+ Dowiedz się więcej

Bezkompromisowa dynamika.

S 1000 R

Więcej ciekawych historii.

Odpowiednie motocykle.

spinner