Rzuć wyzwanie miastu.

Na G 310 R przez São Paulo.

We wszystkich miastach na świecie czekają te same wyzwania: czerwone światła, zakorkowane przejazdy podziemne, długie sznury pojazdów, w których przesuwasz się do przodu w żółwim tempie. Wyzwanie te nie stanowią problemu dla G 310 R. Na tym motorze Twoja codzienna jazda do pracy stanie się przyjemną przejażdżką, dzięki której zobaczysz miasto z nowej perspektywy.

Motocyklowy kaskader Chris Northover zabiera G 310 R na przejażdżkę przez São Paulo w godzinę największego ruchu. Potrafi lekko i zwinnie meandrować motocyklem w gorączce i zgiełku wielkiego miasta. Szybko biorąc zakręty, zostawia miasto z tyłu i jedzie dalej, by zdefiniować na nowo miejskie ograniczenia. Na nowym BMW Roadster Chris pokazał, że 313 cm3 to tylko liczba, a prawdziwe osiągi mierzy się w trasie.

Jazda motocyklem to dla mnie powód wielkiego uśmiechu na twarzy i źródło wielkiej radości. ”

Chris Northover

Longboarding i jazda na motocyklu.

Longboarding i jazda na motocyklu.

Jazda na motocyklu i longboarding to sposób życia – radość ze wspólnej jazdy to często występujący związek między nimi. Chris, który od wczesnej młodości jest entuzjastą motocykli, oraz Guto Negao, mistrz świata w zjeździe na longboardzie, spotkali się z przyjaciółmi, aby odbyć ekscytującą przejażdżkę po drogach w okolicach São Paulo. Zostawili za sobą miejskie ulice na rzecz ekscytujących zjazdów. Podążaj za ruchem ulicy.

+ Dowiedz się więcej

W miejskiej dżungli

Chris Northover odbył podróż do São Paulo, aby spędzić czas w towarzystwie Guto Negão, pojeździć nowym G 310 R i świetnie się bawić. Jest pod wrażeniem miasta, a zwłaszcza jego mieszkańców. Wszyscy są wyluzowani pomimo zgiełku i tłumów. Guto mieszka w São Paulo i jest częścią brazylijskiego kręgu longboardingowego. W weekendu często można natknąć się na niego w południowej Brazylii – rzecz jasna na longboardzie. Chris i Guto jadą razem przez ogromną metropolię. São Paulo jest głównym ośrodkiem komunikacyjnym prowincji São Paulo. Ponad 11,9 miliona ludzi przemierza codziennie ulice miasta. „Paulistanos”, jak określa się mieszkańców São Paulo, to wielokulturowa grupa. W tym ogromnym mieście liczne są wpływy portugalskie, włoskie, niemieckie, libańskie i japońskie.
Jadąc w kierunku gór, przejeżdżają po moście Estaiada Octávio Frias de Oliveira, jedną z głównych atrakcji miasta. Ten wantowy most łączy ze sobą brzegi rzeki Pinheiros. Liczący 1600 metrów długości i 138 metrów wysokości most to imponujący widok, zwłaszcza nocą, wart odbycia motocyklowej wycieczki. Przejeżdżają przez most i opuszczają miasto. Prawdziwa przygoda zaczyna się, gdy Guto wskakuje na swój longboard i nabiera prędkości. Razem cieszą się górami, wspólną jazdą i zrelaksowaną brazylijską atmosferą. Gdy pojawiają się widoki z góry na miasto, jedno staje się jasne: ta przejażdżka była zaledwie początkiem.
+ Dowiedz się więcej

Wywiad z Chrisem Northoverem

„Jestem bezlitosnym entuzjastą.”

Wywiad z kierowcą kaskaderem i autorem Chrisem Northoverem.

Dowiedz się więcej

Intensywna przyjemność z jazdy

BMW G 310 R.

Ten zwrotny pakiet mocy to esencja przyjemności z jazdy. Zbudowano go do jazdy po tętniących życiem miastach i dla wszystkich, którzy po prostu kochają jazdę na motocyklu. Jest on bardzo zwrotny i łatwo się prowadzi, a jednocześnie wykazuje sportowy charakter. Zarówno niscy, jak i wysocy kierowcy poczują się na BMW G 310 R jak w domu!

O G 310 R

Więcej ciekawych historii.

Odpowiednie motocykle.

spinner