Dakar na motocyklu.

Wskazówki od wtajemniczonego – rajdowej legendy Huberta Auriola.

Hubert Auriol zna dawną metę legendarnego Rajdu Paryż-Dakar jak własną kieszeń w motocyklowej kurtce. Niedawno powrócił do swoich ulubionych miejsc w stolicy Senegalu. Wskazówki odnośnie motocyklowej wyprawy przez Dakar.

Rajdowa legenda Hubert Auriol znalazł w Dakarze swój drugi dom. Gdziekolwiek się tu pojawi, jest traktowany jak gwiazda. W istocie jest tu celebrytą do tego stopnia, że otrzymał tytuł honorowego obywatela miasta. Hubert od zawsze kocha powracać tutaj. Także dlatego, że urodził się w Etiopii i spędził tam niemal całe dzieciństwo. Nie jest zatem zaskoczeniem, że Afryka odgrywa dużą rolę w jego życiu. "Senegalczycy są niezwykle otwarci i przyjaźni" – mówi Hubert. Jego trasa przez Dakar prowadzi nas do miejsc, z którymi wiążą się jego szczególne wspomnienia.

+ Dowiedz się więcej
Trasa przez Dakar na stronie Rever external-link-arrow-slim

Jazda na motocyklu z aplikacją REVER

Zaplanuj swoją trasę za pomocą REVER.

Odkryj najlepsze trasy motocyklowe, rejestruj swoje doświadczenia i udostępniaj je przyjaciołom.

Przejdź do aplikacji REVER external-link-arrow-slim

Więcej ciekawych historii.

Odpowiednie motocykle.

Wyłączenie odpowiedzialności

Przedstawione pojazdy mogą być modyfikowane i wyposażane w akcesoria od dostawców zewnętrznych i/lub własne komponenty, które nie są produkowane, dystrybuowane ani testowane przez BMW. BMW nie ponosi żadnej odpowiedzialności za modyfikacje (w tym za montaż, właściwości i wykorzystanie przedstawionych akcesoriów). UWAGA: Modyfikowanie pojazdów seryjnych (w tym montaż i użytkowanie komponentów firm trzecich i własnych) może wpłynąć na właściwości jezdne! Prowadzenie naszych pojazdów w zmodyfikowanym stanie odbywa się na własne ryzyko.

spinner