Cztery wizje. Cztery pojazdy przyszłości.

W roku swojego jubileuszu Grupa BMW spogląda naprzód: jak będą wyglądać pojazdy przyszłości?

Przez cały rok cztery wizjonerskie pojazdy pobudzają apetyt na to, co czeka nas w przyszłości. Marki BMW, Mini, Rolls-Royce i BMW Motorrad kreślą wizjonerski obraz przyszłego świata mobilności. BMW Motorrad w doskonały sposób uzupełnia ten obraz, przedstawiając wizjonerski motocykl w październiku w Santa Monica.

Na wydarzeniu otwierającym obchody jubileuszu w monachijskiej Olympiahalle można było podejrzeć inspirujące futurystyczne projekty. Na wielkich urodzinowych obchodach ujawniono pierwszy z naszych czterech pojazdów przyszłości. Marka BMW puściła maszynę w ruch i poprzez światową premierę futurystycznego samochodu BMW VISION NEXT 100 pokazała, jak będzie wyglądać mobilność w nadchodzących dekadach. Pozostałe pojazdy przyszłości będą ujawniane w nadchodzących miesiącach.

BMW Vision Next 100.

„Jeśli możesz to sobie wyobrazić, jest spora szansa, że będziesz w stanie to zrealizować” – mówi Adrian van Hooydonk, starszy wiceprezes ds. wzornictwa Grupy BMW. Jego projektanci stworzyli samochód BMW VISION NEXT 100, w którym połączono dwa tryby jazdy: jazdę autonomiczną, gdzie kierowca może po prostu siedzieć lub wykonywać inne czynności, oraz typowe doświadczenie z jazdy BMW, o którym nie należy zapominać w coraz bardziej zdigitalizowanym świecie.
+ Dowiedz się więcej

Oczekiwanie na wizjonerski motocykl.

Pojazdy BMW Motorrad są ucieleśnieniem przyjemności z jazdy na dwóch kółkach. Spojrzenie w przyszłość przekonuje, że jazda na motocyklu będzie dawać nieprzewidzianą wcześniej swobodę. Inteligentne technologie umożliwiają kierowcy najlepsze wykorzystanie każdej chwili, zachowując doskonałą równowagę pomiędzy ekscytującą przyjemnością z jazdy i maksymalnym bezpieczeństwem.
Inteligentne wyposażenie poszerza możliwości kierowcy i zachęca go do wybierania nowych tras. Wizjonerski pojazd BMW Motorrad zostanie zaprezentowany 11 października w Los Angeles w ramach Światowej Trasy Grupy BMW.
+ Dowiedz się więcej

Więcej ciekawych historii.

Odpowiednie motocykle.

spinner