Pojazdy przyszłości jeżdżą dookoła świata.

Po światowym debiucie podczas obchodów setnej rocznicy 7 marca samochód koncepcyjny BMW VISION NEXT 100 wyrusza w symboliczną podróż dookoła świata do Chin, Zjednoczonego Królestwa i USA, gdzie podczas wielkiego finału zostanie pokazany motocykl przyszłości. Temat tournée brzmi: „Iconic Impulses. Doświadczenie przyszłości Grupy BMW.” Grupa BMW jako wizjoner bada możliwości cyfryzacji i wpływ technologii na nasze życie prywatne i zawodowe.

Z Monachium BMW VISION NEXT 100 jedzie na swój azjatycki debiut w Pekinie. Pojazdy przyszłości marki MINI i Rolls-Royce debiutują w Londynie.

Finałowym zwieńczeniem będzie światowa premiera pojazdu przyszłości BMW Motorrad 11 października w Los Angeles. Motocykl przyszłości nabiera kształtów jeszcze przed oficjalnym ujawnieniem.

Wystawa Future Experience na BMW Welt.

Jednocześnie z wystawą „Iconic Impulses. Doświadczenie przyszłości Grupy BMW” rusza wystawa Future Experience na początku kwietnia w podwójnym stożku w centrum wystawienniczym BMW Welt w Monachium. Instalacja prezentuje przegląd tematów i eksponatów „Iconic Impulses” przez cały rocznicowy rok.
+ Dowiedz się więcej

Wystawa czasowa 100 arcydzieł

W ramach obchodów setnej rocznicy istnienia Grupy BMW na czasowej wystawie 100 arcydzieł prezentowane jest sto istotnych kamieni milowych w historii BMW. Od 7 marca odwiedzający muzeum BMW mogą podziwiać mistrzowskie dzieła z minionych stu lat istnienia firmy, takie jak BMW 328, BMW 507 czy BMW Turbo. Wystawa przedstawia również obrazy przełomowych decyzji, które kształtowały przedsiębiorstwo i jego ekscytującą historię aż do dzisiaj.
+ Dowiedz się więcej

Cztery wizje. Cztery pojazdy przyszłości.

Odwiedzający Halę Olimpijską mogą rzucić okiem na pojazd przyszłości BMW VISION NEXT.

Więcej o pojazdach przyszłości

Więcej ciekawych historii.

Odpowiednie motocykle.

spinner