Granie.

Twoim zadaniem nie jest stabilizacja. Lecz znalezienie własnej drogi do szczęścia. Make Life a Ride.

Intro

Próba. Raz dwa.

Próba. Raz dwa.

Słońce zanurza się w morzu domów, a jego zanikające promienie wpadają przez okno. To nie nasze miasto. Ale to nasz czas. Bo to nasz pierwszy i ostatni dzień tutaj. I jesteśmy gotowi. Jeszcze raz powtarzamy sekwencję w głowach, pakujemy rzeczy i wyruszamy na podbój sceny. Wstawaj. Wyjdź. Bądź wyrazisty. Bądź głośny.

+ Dowiedz się więcej

Refren.

Kaski na głowę. Silniki w ruch.

Kaski na głowę. Silniki w ruch.

I zanurzmy się w ruchu ulicy. Podróż jest naszą próbą kostiumową, prąd powietrza naszą publicznością, a dźwięk silników naszym aplauzem. To nasza siła napędowa. Do przodu. Nikt i nic nas nie powstrzyma. Wstawaj. Wyjdź. Bądź wyrazisty. Bądź głośny. Jesteśmy tutaj. Maszyny zaparkowane. Wchodzimy tylnym wejściem, wąskimi korytarzami. Scena czeka na nas. Fani również. Stajemy w kole. Próba dźwięku. Weź oddech. I ruszaj. Dajemy z siebie wszystko. Ekipa szaleje. Piosenki grają się same. Adrenalina narasta. Klub pogrąża się w ogniu. Jesteśmy jednością. Z nami. Z fanami. Z muzyką. Wstawaj. Wyjdź. Bądź wyrazisty. Bądź głośny.

+ Dowiedz się więcej

Outro

Bis. Bis. Bis.

Bis. Bis. Bis.

I koniec. Ocieramy pot z czoła. Instrumenty teraz należą do włóczęgów. A ulice po raz kolejny do nas. Prąd powietrza nas chłodzi. Prześlizgujemy się po morzu neonowych świateł. Jesteśmy krwią krążącą w żyłach miasta. Dbamy o to, by nikt nie zasypiał. A jutro odkryjemy nową rzecz. To nasze życie. Wstawaj. Wyjdź. Bądź wyrazisty. Bądź głośny.

+ Dowiedz się więcej

Więcej ciekawych historii.

Odpowiednie motocykle.

spinner