Tworzenie.

Życie to nie autostrada. To droga składająca się ze skrzyżowań, wzniesień, dolin i zakrętów. Stworzona właśnie przez Ciebie. Make Life a Ride.

Inspiracja

Inspiracja wymaga kontrastu.

Inspiracja wymaga kontrastu.

Bez różnic i bez zmian nie byłoby inspiracji. Na początku każdego aktu tworzenia jest przełom. A każdy akt tworzenia sam w sobie jest przełomem ku czemuś nowemu. Dla mnie sztuka nie jest wygodny miejscem do parkowania, ale długą i krętą drogą przez górskie pasmo mojego życia. Podróżowanie tą drogą jest piękniejsze niż stanie w miejscu.

Promień słońca dzieli ścianę mojego warsztatu, oddzielając światło od ciemności i zaszczepia pomysł w mojej głowie. Czy ten pomysł rozwinie się i przyniesie owoce, zależy teraz tylko ode mnie. Wciąż jeszcze daleka droga do zakończenia instalacji, ale to podróż jest celem.

+ Dowiedz się więcej

Tworzenie

Wiele dni później: promień słońca dawno zniknął, ale inspiracja pozostaje.

Wiele dni później: promień słońca dawno zniknął, ale inspiracja pozostaje.

Pomysły są wieczne, bo zmiana nie ma końca. Żadna sytuacja nie jest status quo. Życie to przemiana. Liczy się to, że dzisiaj różni się od wczoraj. Właśnie po to żyję i pracuję.

Żółte światło mojej przedniej lampy i pomruk silnika dzielą drogę. Mój motocykl symbolizuje mojego ducha odkrywcy: obaj rzucamy światło w ciemności i dzięki temu rzeczy, które do tej pory były niewidoczne, stają się widoczne. Każda chwila jest nowa, bo kolejna sekunda to nowy świat, który czeka na odkrycie. A nasze najnowsze wielkie odkrycie jest tuż za następnym zakrętem.

+ Dowiedz się więcej

Instalacja

Pomysł żyje.

Pomysł żyje.

Światło świetlówek przecina cień pod mostem. Zawsze był przejściem między dwoma stronami, symbolem zmiany, codzienną drogą pokonywaną przez tysiące mieszkańców miasta. Jednak nawet jeśli nikt nie odczytuje tej wiadomości, most jest teraz czymś więcej: częścią dzieła sztuki. Niesie komunikat ukryty pod powierzchnią, który czeka na odkrycie. I zmienia każdego, kto go odkrywa.

Sztuka tworzy zmianę, a zmiana jest sednem moich dzieł. Więc moje życie jest moim dziełem sztuki. A dokądkolwiek zabierze mnie jutro mój motocykl, zabiorę zmianę ze sobą.

+ Dowiedz się więcej

Więcej ciekawych historii.

Odpowiednie motocykle.

spinner