Make Life a Ride.

Każdego ranka budź się do życia przy pracującym silniku.

Nasze historie

Granie.

Granie.

Bądź wyrazisty. Bądź głośny. Bądź kim zechcesz. Meandruj między wolno posuwającymi się naprzód samochodami pełnymi udręczonych mieszkańców przedmieść i znajdź swój krąg. Stwórz swoje przesłanie i wykrzycz je z dachów. Świat słucha.

+ Dowiedz się więcej

Tworzenie.

Tworzenie.

Jesteś innowacją. Myślisz o rzeczach, o których nikt nie pomyślał wcześniej. Pokazujesz coś, czego nikt przed Tobą nie widział. I wyrażasz słowami coś, czego nikt wcześniej nie wypowiedział. Rozszczep swoje miasto jak piorun i znajdź ukryte płótno, na którym namalujesz obraz.

+ Dowiedz się więcej

Surfowanie.

Surfowanie.

Błękitne niebo nad głową, błękitne fale pod stopami – a między nimi wszystkie kolory życia. Jeździsz po planecie tak, jakbyś ślizgał się po falach. Nie ma dla Ciebie niemożliwego, żadne miejsce nie jest poza zasięgiem, możesz mieć to wszystko. Ten świat należy do Ciebie. Co zamierzasz z nim zrobić?

+ Dowiedz się więcej

Uchwycić obraz.

Uchwycić obraz.

Piękno jest wszędzie. Otacza Cię nawet wtedy, gdy inni go nie widzą. Ale ty jesteś w stanie je pojąć. Oni widzą motocykl – ty widzisz przygodę, jak niewyczerpany zbiornik paliwa, i o wiele więcej. Jesteś oczami ludzkości. Pokaż wszystkim, co widzisz.

+ Dowiedz się więcej

Konkurencja.

Życie jest dobre. A Ty chcesz być najlepszy. Nie możesz pokonać praw fizyki, ale przez to stajesz przed jeszcze większym wyzwaniem. Nie słuchasz nikogo – tylko stopera odmierzającego Twój cenny czas. Oto Twoja szansa, by go pokonać. Gotowy? Start!
+ Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej
Więcej ciekawych historii.
Odpowiednie motocykle.