Nowości 2020.

Dowiedz się tu, co Cię czeka.

Płoniesz z ciekawości? Chcesz natychmiast wiedzieć, co przyniesie Nowy Rok? Wobec tego jesteś we właściwym miejscu:  mamy masę atrakcji dla fanów i kierowców. Są wśród nich zarówno nowości z gamy produktów BMW Motorrad, jak i fascynujące wydarzenia. Zajrzyj z nami do roku 2020 i pozwól nam pokazać Ci najbardziej ekscytujące nowe  motocykle.

#NeverStopChallenging

#NeverStopChallenging jest postawą życiową motocyklistów, którzy najchętniej nie rozróżnialiby pulsu i momentu obrotowego. Kierowcy, którzy nie boją się sportowych wyzwań, ponieważ zawsze wymagają nieco więcej – od siebie samych, ale także od swojej maszyny.

+ Dowiedz się więcej

Nowy BMW S 1000 XR.

Nowy BMW S 1000 XR.

Czy w każdym zakręcie widzisz również nowy impuls, a w każdej prostej tylko rozbieg przed kolejnym zakrętem? A przede wszystkim: nigdy nie masz dość?

To przygotuj się na S 1000 XR. Bezkompromisowo łączy on w sobie sportowy charakter i osiągi na długich dystansach. Wszystko po to, aby szukanie zakrętów jak najdłużej sprawiało Ci radość.

+ Dowiedz się więcej

Znakomita wydajność dzięki kombinezonowi ProRace.

Znakomita wydajność dzięki kombinezonowi ProRace.

Kombinezon wyścigowy dla wszystkich tych, którzy chcą sprostać wysokim wymaganiom sportowym. Jednoczęściowy kombinezon wykonany z bydlęcej skóry nappa oferuje dzięki ochraniaczom optymalne bezpieczeństwo. Jednocześnie, krój przylegający do ciała zapewnia komfort noszenia.
 

Dla tych, którzy lubią jeszcze większą indywidualność, istnieje możliwość dostosowania konfiguracji za pomocą ProRace Made-To-Measure.

+ Dowiedz się więcej

Nowy BMW F 900 XR.

Nowy BMW F 900 XR.

BMW F 900 XR łączy w sobie sportowy charakter i osiągi na długich dystansach z doskonałą przydatnością do codziennego użytku. Jego konstrukcja jest właściwa dla rodziny XR: agresywna i nastawiona na nieprzerwaną jazdę.

Typowa ergonomia XR pozwala kierowcy usiąść w zrelaksowanej pozycji pionowej i sprawić, że dłuższe podróże staną się przyjemnością. Dzięki bogatemu wyposażeniu kierowca jest równie dobrze przygotowany do krótkich wycieczek, jak i przejażdżek do miasta.

+ Dowiedz się więcej

Kombinezon XRide i XRide Pro – dla lepszego komfortu jazdy.

Kombinezon XRide i XRide Pro – dla lepszego komfortu jazdy.

Ten sprzęt zapewnia czystą radość z jazdy podczas sportowych wycieczek na długich dystansach. Oprócz sportowej stylistyki, głównym elementem kombinezonu jest koncepcja jego ergonomii, która wyznacza nowy standard komfortu jazdy na długich dystansach.

Obrobiona skóra zapewnia wysoką odporność na rozdarcia i ścieranie, dzięki czemu wysoki komfort noszenia łączy się z optymalną ochroną, zapewniając doskonałe wrażenia z jazdy.

+ Dowiedz się więcej

Nowy BMW F 900 R.

Nowy BMW F 900 R.

Tak musi wyglądać Dynamic Roadster: purystyczny i mocny, zawsze szukający kolejnych wyzwań. F 900 R natychmiast precyzyjnie reaguje na Twoje polecenia. W ten sposób Twoje myśli w ułamku sekundy przeradzają się w czystą przyjemność z jazdy.

 

+ Dowiedz się więcej

BMW Motorrad Vision DC Roadster.

BMW Motorrad Vision DC Roadster.

Vision DC Roadster łączy w sobie ikoniczną stylistykę boksera z wymaganiami, jakie rozwiązaniom konstrukcyjnym stawia technologia napędu elektrycznego.

Wysoki moment obrotowy od samego początku zapewnia zapierające dech w piersiach przyspieszenie. Ten niesamowity rozwój mocy jest źródłem zupełnie nowego doświadczenia dynamiki i pozwala nam spojrzeć w przyszłość motoryzacji.

+ Dowiedz się więcej

#Soulfuel

Brudne ręce pełne oleju, serce pełne pasji i wyobraźni: nasz R nineT wzbudził entuzjazm customizerów na całym świecie. Również nasze motocykle serii Concept Bike idą ścieżką tej sławy.

Lecz strawą dla ducha są nie tylko motocykle – inspiracją jest dla nas również stanowiące dziedzictwo odpowiednie wyposażenie kierowcy.

+ Dowiedz się więcej

Ponadczasowy styl z kolekcją Heritage.

Ponadczasowy styl z kolekcją Heritage.

Teraz, dzięki odpowiedniemu ubiorowi motocyklowemu, pasję do legend możesz poczuć na własnej skórze. Wszystkie części kolekcji Heritage są hołdem dla legend i wyrażają wolność, ponadczasowość, funkcjonalność i estetykę. Przeczytaj tutaj, co sprawia, że te ubrania są tak wyjątkowe.

+ Dowiedz się więcej

Dwie imponujące koncepcje niestandardowe.

Przeżyj tę fascynację z pierwszej ręki na naszych imprezach.

Wcielenie przygody: International GS Trophy.

Wcielenie przygody: International GS Trophy.

Co dwa lata, na wyścigu Int. GS Trophy, kierowcy GS stają przed wieloma nowymi wyzwaniami. Siódma edycja Pucharu odbędzie się  w lutym w Nowej Zelandii i zapowiada emocje w ich najczystszej formie. Zapierający dech w piersiach krajobraz z doskonałym terenem GS stawia przed uczestnikami nowe wyzwania i obiecuje wyjątkowe doświadczenie zespołowe.

Śledź 18 drużyn krajowych i międzynarodową drużynę kobiet, które pokonują obszary, które wcześniej eksplorowali tylko nieliczni zawodnicy.

+ Dowiedz się więcej

Dni pełne entuzjazmu: BMW Motorrad Days.

Dni pełne entuzjazmu: BMW Motorrad Days.

Na początku lipca, u podnóża Zugspitze, odbędzie się 19. runda legendarnych BMW Motorrad  Days. Ponad 40 000 odwiedzających przybywa do Garmisch-Partenkirchen, gdzie przez trzy dni świat kręci się wokół motocykli. Oprócz wielu nowości produktowych, akrobacji, gwiazd sportów motorowych i akcji, można oczekiwać żywiołowej atmosfery imprezy i cieszyć wzrok widokami alpejskiej panoramy.

+ Dowiedz się więcej

Concorso d’Eleganza Villa d’Este

Najbardziej ekskluzywny konkurs piękności dla dwu- i czterokołowców. Bądź na miejscu, gdy rzadkie pojazdy zabytkowe i piękności ze świata motocykli i samochodów pojawią się na wystawie nad jeziorem Como i będą rywalizować o upragnione pierwsze miejsca.

Dowiedz się więcej
spinner