Najważniejsze informacje 2018

Make Life a Ride.

Styl życia, przygoda lub podróże: bez względu na to, co jest Twoją motywacją i czego szukasz. BMW Motorrad wyposaży Cię w najważniejsze funkcje na każdą okazję, wyprawę i jazdę w terenie. Od nowatorskich produktów, poprzez innowacje do niezliczonych imprez – odkryj atrakcje przygotowane przez BMW Motorrad dla ciebie na rok 2018.  

Najważniejsze cechy produktu

Twoje miasto to coś więcej.

Twoje miasto to coś więcej.

Nowy C 400 X.

Czy chcesz odkryć, co Twoje miasto ma do zaoferowania, a nie tylko jeździć od punktu A do punktu B? Czy stale jesteś w kontakcie z przyjaciółmi i online? W takim razie nowy skuter średniej wielkości BMW Motorrad to doskonały partner dla ciebie. Oprócz nowej koncepcji silnika, doskonale dostrojonej do potrzeb wielkiego miasta, model C 400 X robi również wrażenie swoją lekkością i zwrotnością. Skuter średniej wielkości daje ci przewagę nad innymi użytkownikami dróg nawet na małych alejkach i wąskich ścieżkach.  

+ Dowiedz się więcej
C 400 X

Początek czegoś nowego.

Początek czegoś nowego.

Nowy BMW F 750 GS.

Więcej mocy, więcej komfortu, więcej ducha GS – nowy F 750 GS poszerzy twoje horyzonty. Wszechstronny enduro, z kompaktowym dwucylindrowym silnikiem rzędowym, to nie tylko moc dźwięku, lecz także niezliczone możliwości personalizacji. Motocykl idealnie pasujący to twojego gustu. F 750 GS umożliwia naprawdę żyć wolnością – następna przygoda nigdy nie była tak blisko.

+ Dowiedz się więcej

Przygoda we krwi.

Przygoda we krwi.

Nowy F 850 GS.

Pokonaj ograniczenia i podejmij wyzwanie. Nowy, sportowy GS nastawiony na jazdę w terenie sprawia, że przeszkody stają się możliwościami. Imponujący dźwięk dwóch cylindrów F 850 GS powoduje, że czujesz, jak przygoda pulsuje w twoich żyłach. Zmodyfikuj motocykl tak, by odpowiadał twoim potrzebom, i podejmij każde wyzwanie poza utartymi szlakami na tym uzdolnionym motocyklu do jazdy terenowej.  

+ Dowiedz się więcej
F 750 GS
highlights-2018-F750GS
F 750 GS
highlights-2018-F750GS
F 750 GS
highlights-2018-F750GS
F 750 GS
highlights-2018-F750GS
F 850 GS
highlights-2018-F850GS
F 850 GS
highlights-2018-F850GS
F 850 GS
highlights-2018-F850GS
F 850 GS
highlights-2018-F850GS

Poza horyzont.

Poza horyzont.

Nowy K 1600 Grand America.

Twoją motywacją jest bezkresność horyzontu. Na nowym Grand America nigdy nie byłeś bliżej drogi. Spokojnie płyniesz, połykając milę za milą – oto amerykański sposób podróżowania. W parze lub pojedynkę, ten motocykl turystyczny z pełnym wyposażeniem zapewnia największą przyjemność jazdy podczas każdej wyprawy, połączoną z najwyższym poziomem komfortu. Sześciocylindrowy silnik rzędowy o mocy 160 KM jest zawsze gotów na pokonanie kolejnej mili i będzie idealnym towarzyszem motocyklistów spragnionych podróżowania.  

+ Dowiedz się więcej

BMW Motorrad Spezial.

BMW Motorrad Spezial.

Zindywidualizowany wygląd, przekonująca technologia.

Uczyń swój motocykl wyjątkowym. Dzięki ogromnej trosce o szczegóły, BMW Motorrad oferuje wysokiej jakości customizację – fabrycznie. Zestawy frezowanych części Classic, Storm lub Club Sport oraz specjalne ręcznie szczotkowane lakierowanie uczynią twój klasyczny motocykl wyjątkowym. Amatorzy turystyki też mają powód do ekscytacji. Znakomite, wymyślne lakierowanie, eleganckie kute koła lub wysokiej jakości siedzenie – twój K 1600 GT, GTL lub R 1200 RT można spersonalizować fabrycznie.  

+ Dowiedz się więcej

Connectivity.

Connectivity.

Wyświetlacz TFT i aplikacja BMW Motorrad Connected.

Dzięki BMW Motorrad Connectivity podczas jazdy możesz skoncentrować się na odkrywaniu dróg i ścieżek w twoim mieście. Dzięki połączeniu Bluetooth między motocyklem, smartfonem i kaskiem, informacje istotne dla podróżującego są prezentowane w przejrzysty sposób i można je z łatwością wyświetlać za pomocą intuicyjnych elementów sterowniczych. Od nawigacji po multimedia: Connectivity otwiera cały zasób nowych możliwości.  

+ Dowiedz się więcej

Elektryczny dźwięk.

Elektryczny dźwięk.

Elektryczny motocykl o nazwie E-LisaBad robi dużo zamieszania w świecie customizacji.

Jak wygląda BMW C evolution od wewnątrz? Rolf Reick, właściciel Krautmotors, chciałby się tego dowiedzieć. Dlatego rozbiera na części elektryczny maksiskuter i przerabia go na dragster E-LisaBad. Właściciel warsztatu zajmującego się customizacją zamierza przetestować swoje dzieło w wyścigach równoległych. Może nie narobi dużo hałasu, ale na pewno wywoła poruszenie.

+ Dowiedz się więcej

HP4 RACE

HP4 RACE

Maksymalizacja najważniejszych osiągów.

HP4 RACE to więcej niż tylko suma części. Ten motocykl to czysta emocja. Od etapu projektowania po tor wyścigowy – pasja uczyniła ten motocykl tym, czym jest. Oto lider innowacji, zaprojektowany, by przesuwać granice. HP to pierwszy na świecie motocykl z ramą i kołami wykonanymi wyłącznie z karbonu. Przy mocy 158 kW (215 KM) waży zaledwie 146 kilo (masa na sucho). Ręcznie wykonane spełnienie marzeń 750 entuzjastów. Obejrzyj film, aby dowiedzieć się więcej o tym niezwykłym motocyklu.

+ Dowiedz się więcej

Pokazy i imprezy

International GS Trophy 2018

Mongolia wzywa.

Odkrywaj świat. Zbadaj nieznane. Nawiąż trwałe przyjaźnie. I podejmij każde wyzwanie na swoim GS. International GS Trophy to motocyklowa przygoda, dzięki której cały świat jest u Twoich stóp. Zespoły z całego świata rywalizują, pokonując intensywne etapy dzienne i podejmując liczne wyzwania oraz odbywają podróż życia w dniach 3–10 czerwca 2018 roku.

Dowiedz się więcej
spinner