Impreza i program.

Spektakularne wyczyny kaskaderów, wielkie show i mnóstwo muzyki na żywo.

Spektakularne pokazy kaskaderskie na terenie imprezy oraz mnóstwo muzyki na żywo: dzięki tegorocznemu programowi imprezy, nawiązującemu do wszystkich nowych produktów i światowych premier BMW Motorrad, czekają Cię trzy pełne wrażeń dni. Aktualna oferta produktów jest gotowa na liczne jazdy testowe, a w parku Enduro poznasz świat jazdy terenowej. U boku ekspertów będziesz mógł porozmawiać w międzynarodowej strefie motocykli customowych.

Wszystkie informacje w jednym miejscu.

Więcej informacji i regularne aktualizacje dotyczące Dni BMW Motorrad 2018 w Garmisch-Partenkirchen dostępne są na naszej witrynie. Wprowadziliśmy kilka atrakcji, których nie powinienieś przegapić. Możesz pobrać kompletny przegląd programu, klikając  na poniższy przycisk. Życzymy miłego przeglądania i planowania!

+ Dowiedz się więcej
Pobierz program external-link-arrow-slim

WSZYSTKO O BMW MOTORRAD

Wszystkie aktualne produkty wystawione w jednym miejscu.

Wszystkie aktualne produkty wystawione w jednym miejscu.

W wielkim namiocie wystawowym czeka na Ciebie aktualna oferta bieżących modeli i odzieży motocyklowej. W tym miejscu dotykanie jest wyraźnie dozwolone – możesz nawet dosiąść najnowszych motocykli i na miejscu kupić nowości z kolekcji BMW Motorrad. Ponadto pracownicy BMW Motorrad pokażą Ci, w jaki sposób użyć konfiguratora, aby stworzyć swój wymarzony motocykl. Poznasz także możliwości personalizacji dostępne fabrycznie w ramach oferty BMW Motorrad, dzięki którym możesz uczynić swój motocykl niepowtarzalnym przy zachowaniu najwyższego poziomu jakości. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, odwiedź znajdujący się naprzeciwko namiot BMW Motorrad SPECIAL/zakład w Berlinie.

+ Dowiedz się więcej

Udaj się w wirtualną podróż.

Udaj się w wirtualną podróż.

Obieżyświaty i motocyklowe legendy opowiadają o swoich doświadczeniach w kinie BMW Motorrad w US Lodge. Prezentacje filmów i zdjęć zabiorą Cię wraz z nimi w podróż i będą dla Ciebie inspiracją do wyruszenia w podróż na motocyklu.

+ Dowiedz się więcej

Świat pełen dodatków.

Tegoroczna impreza nie będzie wyjątkiem: czeka na ciebie około stu wystaw. Znajdziesz tu wszystko, czego pragnie motocyklista – od akcesoriów motocyklowych po międzynarodowy świat customizacji. Jeśli w następnym roku też chciałbyś zostać wystawcą podczas Dni BMW Motorrad, wszystkie potrzebne informacje znajdziesz tutaj: www.bmd-exhibitors.com.

+ Dowiedz się więcej

AKCJA I IMPREZA

Dreszcz emocji na asfalcie i na ścianie śmierci.

Dreszcz emocji na asfalcie i na ścianie śmierci.

Niewiarygodne, co można zrobić na motocyklu: podczas niezliczonych pokazów kaskaderskich Mattie Griffin i Dirk Manderbach budzą podziw widzów na całym terenie imprezy. Zespół Ritzmann Motorsport, prezentując BMW Drift Show na czterech kołach, popisze się doskonałym panowaniem nad pojazdem i oponami. Goście szukający jeszcze większych emocji muszą koniecznie odwiedzić "Oryginalny Motodrom": czterech śmiałków wykonuje tam akrobacje na motocyklach, jeżdżąc po ścianie śmierci z 1928 roku na czterech będących w idealnym stanie pojazdach BMW R 25s.    

+ Dowiedz się więcej

Skoki w powietrze na dwóch kołach.

Skoki w powietrze na dwóch kołach.

Na zabawy motocrossowe przeznaczono większy obszar: Kai Haase z Niemiec i Davide Rossi z Włoch naprawdę latają na swoich maszynach. Podczas zapierającego dech w piersiach pokazu FMX dwóch utalentowanych freestylerów demonstruje swoje najlepsze sztuczki i skoki.    

+ Dowiedz się więcej

Muzyka na żywo wewnątrz i na zewnątrz.

Muzyka na żywo wewnątrz i na zewnątrz.

Nie ma imprezy bez muzyki: wieczory podczas Dni BMW Motorrad upływają na świętowaniu i najwyższej klasy rozrywce. W piątkowy wieczór koncert w namiocie imprezowym zagra zespół Bogus Brothers, znany z żywiołowego zachowania na scenie i wymyślnych strojów. Jimmy Roggers będzie zabawiał publiczność przy ognisku, a poprockowy zespół Dreirad w US Lodge oraz Rob Ryan Roadshow w Motodromie zapewnią wszystkim świetną zabawę. W sobotę scena stanie otworem dla duetu Gerry & Gary w namiocie imprezowym, Jimmy'ego Roggersa przy ognisku, kobiecego duetu Push It Up w US Lodge oraz Jimmy'ego Cornetta w Motodromie. Muzyka na żywo zabrzmi po oraz ostatni w niedzielny poranek w ogródku piwnym za sprawą Metropolitan Jazz Band. Aby wszyscy obecni fani futbolu nie byli rozczarowani, mecz będzie transmitowany na żywo. Dołącz do nas!    

+ Dowiedz się więcej

DOŁĄCZ

Przetestuj nowe motocykle i kaski.

Przetestuj nowe motocykle i kaski.

Wolisz motocykle turystyczne czy sportowe? Czy może roadstery? A może twoja ulubiona kategoria to Heritage? Albo motocykle wyczynowe? Bez względu na swoje preferencje podczas Dni BMW Motorrad można wybrać motocykl do jazdy próbnej spośród szerokiej oferty aktualnych modeli. Jest to dla Ciebie szansa i doskonała pomoc w podjęciu decyzji o wyborze nowego motocykla. Dodatkowo podczas jazdy próbnej możesz wypróbować także najnowszy kask BMW Motorrad.

+ Dowiedz się więcej

Trenuj w parku Enduro.

Trenuj w parku Enduro.

Jeśli chciałbyś przetestować swoje umiejętności jazdy terenowej, trafiłeś we właściwe miejsce w tymczasowym parku Enduro. Wystarczy przejść szkolenie i poddać próbie swoje umiejętności w terenie. 

+ Dowiedz się więcej

Aktywne zabawy dla dzieci.

Nie zapomnieliśmy o naszych najmłodszych; w końcu Dni BMW Motorrad to impreza dla całej rodziny. Po raz pierwszy uczestnicy w wieku od 6 do 14 lat będą mogli wziąć udział w szkoleniu na Dzięcięcym Szlaku na terenie imprezy i spróbować jazdy na elektrycznych motocyklach trialowych. Jednak młodzi uczestnicy muszą dysponować solidnym obuwiem i długimi spodniami oraz zabrać ze sobą odzież ochronną, jeśli taką posiadają (kask, ochraniacz pleców, rękawice). Odzież ochronną można jednak również wypożyczyć na miejscu. Oferta Kinderland oraz Kids Parcours (znajdujących się na obszarze festiwalowym) również adresowana jest do różnych grup wiekowych. Przybądź, zobacz i weź udział!    

+ Dowiedz się więcej

Przejedź się bez prawa jazdy.

Przejedź się bez prawa jazdy.

Jeszcze nie masz prawa jazdy na motocykl, ale w niedalekiej przyszłości chciałbyś odkryć świat jazdy na dwóch kołach? W takim razie jazdy dla początkujących podczas Dni BMW Motorrad to okazja, na którą czekasz. Tu możesz po raz pierwszy spróbować jazdy na motocyklu BMW na parkingu toru łyżwiarskiego.

+ Dowiedz się więcej

Wycieczki w świecie gór.

Wycieczki w świecie gór.

Czym byłyby Dni BMW Motorrad bez wycieczek prowadzących przez piękne górskie krajobrazy? Wraz z motocyklistami z całego świata możesz wziąć udział w paradzie motocyklowej lub klasycznej. Podczas trzydniowej imprezy organizowane będą także wyjazdy całodniowe i kilkugodzinne oraz szczególnie urozmaicone wycieczki panoramiczne    

+ Dowiedz się więcej

Więcej ciekawych historii.

Odpowiednie motocykle.

Naucz się czegoś nowego podczas warsztatów.

Dni BMW Motorrad to doskonała okazja do rozmów z fachowcami i majsterkowania, dlatego na podczas imprezy zaplanowano warsztaty. Na przykład pracownicy BMW Motorrad pokażą, na co należy zwracać uwagę podczas kontroli pojazdu oraz co brać pod uwagę podczas doboru i montażu akcesoriów. Aby uczestniczyć w warsztatach, nie musisz dysponować żadną wiedzą. Ponadto BMW Motorrad oferuje szkolenie z obsługi nawigatora oraz wskazówki i sztuczki umożliwiające maksymalne wykorzystanie możliwości urządzenia BMW Motorrad Navigator VI, dzięki któremu zawsze dotrzesz na miejsce. Możesz zapisać się na obydwa warsztaty na miejscu.

+ Dowiedz się więcej
spinner