Całkowicie w swoim żywiole.

Sterling Taylor uwielbia przesuwać swoje granice.

Pnąc się do góry, znajduje podparcie dla palców stóp i chwyta dłońmi wystającą skałę: Sterling Taylor to wspinacz, którego nie odstrasza lęk wysokości. Kocha wyzwania – i swój motocykl.

Jazda na motocyklu i wspinaczka są do siebie podobne. Obie formy aktywności pozwalają ci być w swoim żywiole. ”

Sterling Taylor

Pokonując przeszkody.

Pokonując przeszkody.

Dwie rzeczy sprawiają Sterlingowi największą radość: wspinaczka i jazda na F 850 GS. "Wspinając się, pozostawiam za sobą strefę komfortu; w ten sposób więcej się uczę" – mówi. "Sądzę, że dla ludzi ważne jest przebywanie na łonie przyrody, odkrywanie jej i zgoda na to, by wszystko po prostu się działo". Jazda na motocyklu jest podobna. Uczy go sporo o życiu – każdego dnia. 

+ Dowiedz się więcej

Celem są nowe doświadczenia.

Celem są nowe doświadczenia.

Choć może się to wydać dziwne, podczas wspinaczki Sterling musi przezwyciężać swój lęk wysokości. Lęk ten nadal w nim tkwi, nawet po wielu latach wspinania się. "Właściwie myślę, że strach jest dobrą rzeczą, gdyż dzięki niemu czuję, że żyję". Skalne ściany o wysokości 600 metrów nie są dla niego przeszkodą. "Rozwijasz się jako człowiek, jeśli stawiasz sobie wyzwania". Jego celem jest nie tylko dotarcie na szczyt, lecz także doświadczenia, które spotykają go po drodze. Dla Sterlinga osiągnięcie wierzchołka jest dodatkową nagrodą.  

+ Dowiedz się więcej
Jazda na motocyklu także uczy cię wiele o życiu. Czuję, że to dość solidna filozofia. Osobista filozofia, której uczę się każdego dnia na motocyklu. Z miejsca na miejsce. Od przygody do przygody. ”

Sterling Taylor

185
Wzrost (cm)
30
Wiek
21
Doświadczenie w dziedzinie jazdy na motocyklu (w latach)
30.000
Rekordowa liczba mil przejechanych w ciągu roku
We wspinaczce fajne jest to, że wdrapując się na ścianę, znajdujesz spełnienie i jednocześnie dowiadujesz się sporo o sobie. ”

Sterling Taylor

Sterling stawia sobie wyzwania.

Sterling stawia sobie wyzwania.

Wspinaczka stawia przed Sterlingiem ogromne wymagania. Ciągły trening jest wyzwaniem przede wszystkim dla umysłu. Im ciężej trzeba pracować, tym większe obciążenie dla ciała. Sterling musi przygotowywać się do długich tras wspinaczkowych. Niemal codziennie wspina się na skalne ściany, aby szlifować swoje umiejętności. Stawia sobie wyzwania, trenuje coraz ciężej, przesuwa swoje granice. "To, co dzieje się później jest naprawdę zaskakujące. Po roku wspinasz się na urwisko, które wydawało ci się być poza zasięgiem". 

+ Dowiedz się więcej

Wielka, otwarta przestrzeń.

Wielka, otwarta przestrzeń.

Budząc się co rano, Sterling przypomina sobie, co jest jego motywacją. "Pozostało jeszcze mnóstwo do nauczenia się i wiele rzeczy, których trzeba spróbować". To jego motto. Jego celem jest uciec od banału i codzienności. Chce doświadczać świata inaczej i jak najczęściej czuć ten specyficzny dreszcz emocji. Wspinaczka i jazda na motocyklu to dla niego idealne ujścia. Kiedyś podróżował motocyklem przez cały rok. "Przejechał przez 47 stanów i ani razu nie nocował w tym czasie w hotelu. Zawsze spałem po prostu przy motocyklu. Czasami nawet w deszczu".  

+ Dowiedz się więcej

Uniwersalny motocykl.

Sterling, który młodość spędził w Teksasie, zaczął jeździć na motocyklu w wieku dziewięciu lat. Jego koledzy też mieli motocykle. W weekendy spotykał się z przyjaciółmi, aby ścigać się na odludziu. Gdy miał 15 lat, rozbił motocykl. Matka Sterlinga odebrała mu motor, ale spotkania z kolegami trwały nadal. "Moja matka nie wiedziała o tym, ale ja nadal ścigałem się". W tym czasie jeździł motocyklami terenowymi. Dzisiaj docenia motocykle, którymi można jeździć zarówno po drogach, jak i w terenie." Takie jak F 850 GS. To dla mnie ważne, zwłaszcza, jeśli muszę pojechać do innego miasta w związku z pracą.  Umożliwia mi to także poszerzanie horyzontów, gdy chcę pojechać rekreacyjnie z przyjaciółmi i zrobić coś szalonego".

+ Dowiedz się więcej

INNA PRZYGODA

Isaac Johnston

Ścigam mocne wrażenia.

Ciekawość i entuzjazm to motywacje Isaaca Johnstona.

Dowiedz się więcej

Odpowiednie motocykle.

Isaac Johnston
spinner