Ścigam mocne wrażenia.

Ciekawość i entuzjazm to motywacje Isaaca Johnstona.

Sam jest dla siebie szefem. Przed laty Isaac Johnston zamienił pracę w biurze na żywot pisarza i fotografa. Dziś ten Amerykanin pochodzący z Montany żyje dla niespodziewanych doświadczeń i kocha ekscytujące, inspirujące miejsca. Szczególny urok ma dla niego przede wszystkim świat przyrody.   

Przygoda nie musi być czymś wielkim i cechować się epickim rozmachem. Może nią być wszystko, co Cię fascynuje. Gdy opuszczasz swoją strefę komfortu, doświadczasz czegoś nowego i ekscytującego. ”

Isaac Johnston

Gdy inni zawracają, Isaac podąża dalej.

Gdy inni zawracają, Isaac podąża dalej.

Isaac od dzieciństwa przezwycięża trudności, jeżdżąc motocyklem. W wieku sześciu lat nauczył się uruchamiać motocykl swojego wujka, a zanim skończył 13 lat, był już posiadaczem własnego motocykla. Dziś jego BMW F 750 GS to klucz do świata pełnego możliwości i niezwykłych momentów. To właśnie w miejscu, gdzie inni zawracają, Isaac zaczyna odczuwać zainteresowanie, zarówno podczas spływu tratwą lub kajakiem, jak i jazdy rowerem górskim. Jest zawsze ciekawy, a nagrodą są dla niego niespodzianki.

+ Dowiedz się więcej
183
Wzrost (cm)
33
Wiek
25
Doświadczenie w dziedzinie jazdy na motocyklu (w latach)
1100
Motocykl o największej mocy (w cm sześc.)

Motywacja: ekscytujące momenty.

Gdy Isaac pracował w biurze, odczuwał niedostatek pasji. Próbował brać na siebie odpowiedzialność, ale uważał, że nie odniósł sukcesu. Teraz zaspokaja swoją żądzę przygód. "Niewygody są dla mnie ekscytujące. Gdy robi się wygodnie, wiem, że zmierzam w niewłaściwym kierunku". Telewizja i gry wideo nudziły go. Najbardziej cieszą go spontaniczne formy aktywności. "Wszystko, co mnie inspiruje, pochodzi z natury. Muszę wychodzić, robić fajne rzeczy i opowiadać komuś o nich – z udziałem motocykla lub bez".

+ Dowiedz się więcej
Życie w wybrany przez siebie sposób oznacza niewiedzę o tym, co przyniesie jutro. ”

Isaac Johnston

Co napędza silnik Isaaca.

Co napędza silnik Isaaca.

"Ludzie są naprawdę sobą wtedy, gdy są czymś podekscytowani", mówi Isaac. Sam żyje takimi momentami i czerpie z nich siłę. "To jak główna motywacja do działania". Gdy czuje energię innych osób, ma to na niego motywujący wpływ. Z tej samej przyczyny Isaac kocha wypady w poszukiwaniu przygód i wycieczki motocyklowe z przyjaciółmi. Dzieli się swoimi opowieściami na Instagramie, dzięki czemu opisy jego doświadczeń i zdjęcia mogą być inspiracją dla większej społeczności. Jego opowieści ekscytują innych, a on czerpie z tego energię.  

+ Dowiedz się więcej

Nowe perspektywy, zaskakujące doświadczenia.

Nowe perspektywy, zaskakujące doświadczenia.

Isaaka nudzi to, co powtarzalne. Nigdy nie odwiedza żadnego miejsca po raz drugi. "Ale powtarzam te same formy aktywności: wędrówki, pływanie, jazda na motocyklu, jazda na rowerze górskim". Nie chciałby robić niczego innego. Jednocześnie stale zmienia punkty widzenia będące częścią jego opowieści. Jego zdaniem nie chodzi o wielkie przygody. Nawet spacer wzdłuż rzeki może przekształcić się w zaskakujący moment. "Może zdecydujesz się popływać, mimo że rzeka jest niemal w całości zamarznięta. Jeśli zrobisz coś szalonego lub niespodziewanego, nawet spacer może być ekscytujący". 

+ Dowiedz się więcej

Jeżdżenie motocyklem oznacza spotkania z przyjaciółmi.

Wyruszając, Isaac nie zawsze ma na myśli konkretny cel. Uważa, że udanie się w drogę pod wpływem impulsu jest początkiem przygody. "Po prostu dosiadam motocykla i kończę gdzieś w górach". Niektórzy ludzie idą pobiegać, gdy chcą oczyścić umysł, a Isaac dosiada w tym celu motocykla. Lubi spotkania z innymi poszukiwaczami przygód i motocyklami ze społeczności, którzy mają podobne nastawienie. "Aby znaleźć miejsca, do których docieramy na motocyklach, musiałbyś wędrować przez tydzień. Tego rodzaju jazda sprawia mi największą przyjemność".  

+ Dowiedz się więcej
Co napędza mój silnik? Widok ekscytacji u innych. ”

Isaac Johnston

INNA PRZYGODA

Żywot Byrona.

Z Republiki Południowej Afryki na drugi koniec świata dzięki GS Trophy.

Dowiedz się więcej

Odpowiednie motocykle.

spinner