Razem jesteśmy silniejsi.

Na czym polega wkład sponsorów w International GS Trophy.

Przygoda terenowa z International GS Trophy stawia duże wymagania ludziom i maszynom. Potrzebne są nie tylko absolutnie wytrzymałe i niezawodne motocykle GS, ale także doskonałe wyposażenie motocyklisty i jego pojazdu. Na szczęście firma BMW Motorrad ma niezawodnych partnerów, których wkład w postaci dostarczanych produktów i doświadczenia decyduje o sukcesie tej wyjątkowej imprezy.    

Metzeler.

Metzeler.

METZELER to oficjalny partner oponiarski BMW Motorrad International GS Trophy od 2008 roku. Wszystkie motocykle używane podczas imprezy będą wyposażone w opony METZELER KAROO™ 3. Te terenowe opony wysokiej klasy zostały zaprojektowane tak, aby zapewniać doskonałą przyczepność podczas rajdowej jazdy w terenie, regularne zużycie (i tym samym większy przebieg) oraz wysoki poziom stabilności podczas jazdy po drogach. METZELER KAROO™ 3 mogą sprostać najsurowszym wymogom wyczynowej jazdy na motocyklu i dlatego stanowią idealny wybór na ciężkie warunki panujące podczas International GS Trophy. METZELER KAROO™ 3 to bezwzględnie najlepsza opona enduro do jazdy mieszanej.     

+ Dowiedz się więcej

Shell.

Shell.

Od stepów Mongolii po wiejskie drogi w Twoim ojczystym kraju, dla tych, którzy kochają cieszyć się osiągami podczas jazdym i dla tych, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności: Shell podziela twoją pasję jazdy motocyklem. Byliśmy i jesteśmy partnerami najlepszych kierowców w historii automobilizmu i motocykli. Każdego dnia staramy się przesuwać granice innowacji technologicznych i dostarczać naszym klientom i partnerom na całym świecie najnowocześniejsze produkty i usługi. Shell to działający w skali globalnej dostawca energii, zaangażowany na rzecz dostarczania większej ilości coraz czystszej energii kierującym pojazdami na całym świecie. Dlatego ekscytuje nas International GS Trophy.

+ Dowiedz się więcej

Oryginalny olej silnikowy BMW ADVANTEC.

Oryginalny olej silnikowy BMW ADVANTEC.

Oryginalny olej silnikowy BMW ADVANTEC został stworzony specjalnie z myślą o silnikach BMW Motorrad o wysokiej mocy. W trakcie tego procesu olej poddawany był przez BMW regularnym testom, jak również specjalnie opracowanym, wymagającym procedurom testowym, które przyniosły znakomite rezultaty. Nazwa ADVANTEC oznacza nasze zaangażowanie na rzecz jakości i na rzecz uczestników – mogą oni całkowicie polegać na swoich motocyklach podczas International GS Trophy.     

+ Dowiedz się więcej

Oryginalne akcesoria BMW Motorrad.

Oryginalne akcesoria BMW Motorrad.

Błoto, żwir i pył – będąc w trasie w wymagającym terenie, trzeba mieć zaufanie do zabranego ze sobą sprzętu. Jako wyłączny dostawca części do motocykli biorących udział w International GS Trophy, przykładamy ogromną wagę do stworzenia wszystkim uczestnikom idealnych warunków wstępnych, aby mogli skutecznie sprostać wyzwaniom International GS Trophy. Dzięki oryginalnym akcesoriom BMW Motorrad, które uczestnicy imprezy wykorzystują w obszarach bezpieczeństwa, ergonomii, komfortu i magazynowania, możesz również zmodernizować swój motocykl GS z myślą o kolejnej przygodzie.     

+ Dowiedz się więcej

Leatt.

Leatt.

Wiemy, dlaczego to robisz. I wiemy, że pogoń za dreszczykiem emocji ma swoją cenę. Dlatego zapewniliśmy Ci osłonę. Dzięki stale ewoluującej ofercie kasków, pancerzy, szelek, osłon, systemów nawadniających, odblasków i wszystkiego, co zapewnia poszukiwaczowi przygód bezpieczeństwo. Ta zabawa polega na zaufaniu. A naszym zadaniem jest sprawić, abyś miał zaufanie i pewność by jechać szybciej, ostrzej i dalej niż uważałeś za możliwe. Bo właśnie z tego bierze się dreszcz emocji.     

+ Dowiedz się więcej

Marmot.

Marmot.

Marmot Mountain Europe GmbH jest oficjalnym dostawcą sprzętu do zastosowań zewnętrznych i partnerem International GS Trophy od 2012 roku. Dla tego podtrzymującego tradycje producenta z Kalifornii największy priorytet mają innowacja, jakość, osiągi i funkcjonalność. Dlatego uczestnicy International GS Trophy będą mogli w pełni zaufać dwuosobowym namiotom Vapor Tent oraz śpiworom Trestles Elite 20.

Dzięki zastosowaniu wodoszczelnego i oddychającego materiału elastycznego, kurtka Magus zapewni całkowitą ochronę przed czynnikami atmosferycznymi i optymalny komfort. W przypadku gwałtownego spadku temperatury kurtka Featherless Hybrid Jacket będzie gwarancją ciepła. Plecak Kompressor Meteor jest lekki i wystarczająco pojemny, by spakować do niego wszystkie przedmioty niezbędne podczas jazdy. Dodatkowo wytrzymała torba Duffle Bag i torebka Mini Hauler zapewnią miejsce na sprzęt należący do uczestnika.

+ Dowiedz się więcej

Więcej ciekawych historii.

Odpowiednie motocykle.

spinner