Kwalifikacje do Międzynarodowego Zespołu Kobiecego

Poszukiwana: potrafiąca grać zespołowo kandydatka do zespołu GS.

Jesteś dziewczyną, która czuje w sobie moc. Gdy Twój GS podczas jazdy wznieca tumany kurzu, jesteś w swoim żywiole. Kochasz wyzwanie, jakim jest jazda na dwóch kółkach, i nie chcesz oddać pola podczas International GS Trophy mężczyznom? W takim razie nadszedł czas na ekscytującą motocyklową przygodę w Mongolii. Stań się częścią zespołu i inspiracją dla fanów GS na całym świecie. 

Pierwszy krok polega na uczestnictwie w krajowej imprezie kwalifikacyjnej. Jeśli zakończysz kwalifikacje w pierwszej trójce, będziesz reprezentować swój kraj jako członkini zespołu narodowego. Oprócz tego dwie kobiety, które zajmą kolejne najwyższe lokaty i nie wejdą w skład zespołu narodowego, awansują do Kwalifikacji do Międzynarodowego Zespołu Kobiecego, aby walczyć o miejsce w międzynarodowym zespole kobiecym. Nie trzeba rejestrować się osobno, aby uczestniczyć w Kwalifikacjach do Międzynarodowego Zespołu Kobiecego.

Uczestniczki International GS Trophy 2016 w Tajlandii wiedzą, że warto podjąć ten wysiłek, gdyż podbiły serca fanów jazdy terenowej. W tym południowoazjatyckim kraju trzy kobiety pokazały niezłomnego ducha walki podczas International GS Trophy. Stéphanie Bouisson, Amy Harburg i Morag Campbell pokazały oszałamiające umiejętności. I co najważniejsze: wszystkie uczestniczki są zwyciężczyniami, doświadczają niezapomnianej obecności ducha GS i przeżywają jedyną w swoim rodzaju przygodę, jeżdżąc na motocyklu GS. Czy jesteś gotowa na niezapomniane przeżycia?    

+ Dowiedz się więcej

Więcej ciekawych historii.

Odpowiednie motocykle.

spinner