International GS Trophy 2018

Mongolia wzywa.

Odkrywaj świat. Zbadaj nieznane. Nawiąż trwałe przyjaźnie. I podejmij każde wyzwanie na swoim GS. International GS Trophy to motocyklowa przygoda, dzięki której cały świat jest u Twoich stóp. Zespoły z całego świata rywalizują, pokonując intensywne etapy dzienne i podejmując liczne wyzwania oraz odbywają podróż życia w dniach 3–10 czerwca 2018 roku.

Fascynacja narasta.

Fascynacja narasta.

BMW Motorrad organizuje tę imprezę dla spragnionych przygód motocyklistów od 2008 roku. Piękne, spektakularne krajobrazy przyprawiają każdego motocyklistę o szybsze bicie serca. Dotychczas uczestnicy International GS Trophy ścigali się w Tunezji, RPA, Patagonii, Kanadzie i Tajlandii. Podczas pierwszego GS Trophy linię startową przekroczyło pięć zespołów. W ostatniej edycji uczestniczyło już 19 zespołów. Do tego w wyczynowej jeździe terenowej udział biorą już nie tylko faceci: w 2016 roku do rywalizacji po raz pierwszy włączył się zespół kobiecy. Ich duch niezłomnego współzawodnictwa i błyskotliwy talent do jazdy na motocyklu zdobyły uznanie widzów. W imprezie w Mongolii udział wezmą nawet dwa międzynarodowe zespoły z udziałem kobiet.

+ Dowiedz się więcej

Trudne wyzwania.

Tylko motocykliści, którzy przeszli wcześniej przez ciężkie kwalifikacje, reprezentują swój kraj jako zespół i biorą udział w International GS Trophy 2018 w Mongolii. Wymagające zadania czekają zawodników Enduro: będą manewrować swoim GS po zepsutym moście, jechać w głębokim piachu i pchać motocykl po kamienistym korycie rzeki i pniach drzew. Ponadto uczestnicy będą musieli wykonać ćwiczenia z zakresu nawigacji GPS, odpowiedzieć na pytania kwizowe dotyczące GS i sprostać wyzwaniom technicznym, takim jak wymiana opony na czas.

+ Dowiedz się więcej

Zwiastun Challenges Int. GS Trophy 2018.

Zespoły

Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego.

Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego.

Poznaj wszystkie zespoły, które zakwalifikowały się do Int. GS Trophy 2018.

+ Dowiedz się więcej

Dwa kobiece zespoły zakwalifikowały się na imprezę w Mongolii.

Dwa kobiece zespoły zakwalifikowały się na imprezę w Mongolii.

Po czterech dniach rywalizacji w Country Trax Off Road Riding Academy w Republice Południowej Afryki nie jeden, lecz dwa kobiece zespoły zakwalifikowały się do szóstej edycji imprezy BMW Motorrad International GS Trophy, która odbędzie się w Mongolii w czerwcu 2018 roku. Ze względu na ich wysoki poziom umiejętności, entuzjazm i ducha zespołu, zespół BMW Motorrad podjął spontanicznie decyzję o podwojeniu liczby biorących udział w imprezie kobiet i zabraniu sześciu jeżdżących na GS motocyklistek do Mongolii.

+ Dowiedz się więcej

ODKRYWAJ I POZNAWAJ

Ludzie i miejsca

Ludzie i miejsca

Skauci są podekscytowani. Po dokonaniu eksploracji terenów w Mongolii są już pewni: czeka Cię wspaniała przygoda na GS, bez względu na to, czy bierzesz udział w International GS Trophy 2018, czy też pałasz żądzą przeżycia kolejnej przygody. Chłoń ducha GS w Azji Środkowej.

+ Dowiedz się więcej

Podążaj szlakami Trophy.

Podążaj szlakami Trophy.

Zazdrościsz uczestnikom International GS Trophy 2018 i chciałbyś sam odkryć trasy, którymi podążają motocykliści? Nie musi to pozostać w sferze marzeń: Enduro Park Andalusia to wyjątkowa okazja na przejechanie łącznie 2200 kilometrów tras w fascynującej scenerii mongolskich krajobrazów na oryginalnym motocyklu biorącym udział w GS Trophy 2018, spędzenie nocy w typowej jurcie i poznanie kultury plemion koczowniczych.

+ Dowiedz się więcej

Oddychaj atmosferą przygody.

Oddychaj atmosferą przygody.

Może nie masz możliwości uczestnictwa w International GS Trophy 2018, ale masz w sobie ducha GS. W takim razie mamy rozwiązanie dla ciebie: BMW Motorrad organizuje indywidualne przygody motocyklowe z udziałem doświadczonych instruktorów, dostosowane do poziomu twoich umiejętności. Oferta obejmuje szereg warsztatów podróżnych, dzięki którym będziesz mógł zakosztować atmosfery przygody i wejść głębiej w świat GS. Portfolio propozycji jest bardzo zróżnicowane i adresowane zarówno do początkujących, jak i doświadczonych motocyklistów. W dowolnym miejscu na świecie. Ponieważ nie ma granic dla Ciebie i twojego GS.

+ Dowiedz się więcej

#GSTROPHY

GS Trophy 2016

Nie można jechać bardziej terenowo.

Nie można jechać bardziej terenowo.

Piękne, spektakularne krajobrazy przyprawiają każdego motocyklistę o szybsze bicie serca. Dotychczas uczestnicy International GS Trophy ścigali się w Tunezji, RPA, Patagonii, Kanadzie i Tajlandii. Podczas pierwszego GS Trophy linię startową przekroczyło pięć zespołów. W ostatniej edycji uczestniczyło już 19 zespołów. Do tego w wyczynowej jeździe terenowej udział biorą już nie tylko faceci: w 2016 roku do rywalizacji po raz pierwszy włączył się zespół kobiecy. Ich duch niezłomnego współzawodnictwa i błyskotliwy talent do jazdy na motocyklu zdobyły uznanie widzów.

+ Dowiedz się więcej

Przekraczanie rzek, manewrowanie swoim GS po zepsutych mostach, wzniecanie ducha zespołowej współpracy. Jazda po zakurzonych szlakach, błotnistych drogach i kamienistych ścieżkach. International GS Trophy 2018 to bez wątpienia jedno z największych wyzwań w świecie jazdy terenowej – a Ty możesz stać się jego częścią. Jeśli jesteś amatorem, nie ma to znaczenia. Wystarczy, że jesteś wystarczająco sprawny fizycznie, użyjesz swoich umiejętności oraz wiedzy i okażesz niezłomnego ducha walki, a odniesiesz sukces. 

+ Dowiedz się więcej
Przejdź do przeglądu GS Trophy 2016 external-link-arrow-slim

Więcej ciekawych historii.

Odpowiednie motocykle.

spinner