Everyday Adventures G 310 GS

Twoja przygoda zaczyna się tu i teraz.

Codziennie. Każdy dzień jest inny. Każdy dzień jest przygodą. O to właśnie chodzi w projekcie Everyday Adventure – a model G 310 GS to idealny towarzysz. Zaskoczyliśmy dwóch wyczynowców z RPA, pokazując im model G 310 GS, i wysłaliśmy ich na szlak Everyday Adventure. Zobacz, jakie mieli wrażenia z jazdy G 310 GS i dowiedz się, jak wziąć udział w projekcie Everyday Adventure.  

Zdecydowaliście

Głosowanie dobiegło końca.

Spośród wszystkich zgłoszeń wybraliśmy najbardziej ekscytujące i inspirujące sugestie dotyczące Everyday Adventures. Teraz od Ciebie zależy, którą z nich uznasz za najbardziej godną zobaczenia. Po prostu dołącz i zagłosuj. Wówczas wprowadzimy w życie najlepsze zgłoszenia z udziałem zwycięzców i modelu G 310 GS.

 

+ Dowiedz się więcej
Przejdź do listy Everyday Adventure external-link-arrow-slim
Gmol R 1200 GS
Osłona lampy przedniej R 1200 GS
Stelaż bagażowy R 1200 GS
Aluminiowa osłona silnika R 1200 GS
Podnóżek R 1200 GS HP Enduro
Koła ze szprychami krzyżowymi R 1200 GS
Keyless Ride R 1200 GS
Reflektor ledowy R 1200 GS

Odcinek #1: Znajdź swoje bezdroże

Wyobraź sobie, że wracasz do domu z porannej przebieżki, a tu pod drzwiami czeka motocykl G 310 GS, na którym umieszczono twoje nazwisko i wyzwanie "Znajdź swoje bezdroże". Właśnie to przydarzyło się Fhatuwaniemu. Zaskoczony, lecz gotów podjąć się wyzwania, wyruszył na swój własny szlak Everyday Adventure. Poniżej możesz przeczytać o tym, co go spotkało.

+ Dowiedz się więcej
Ważne są dla mnie nowe doświadczenia. To one sprawiają, że jestem tym, kim jestem. ”

Fhatuwani Mukheli

Odcinek #2: Zrób coś, czego wcześniej nie próbowałeś

Brad na ogół nie czeka, aż przygoda sama do niego przyjdzie. Sam stara się, by jego życie było bardzo różnorodne. Ale pewnego dnia, gdy wyjrzał przez okno, zobaczył motocykl G 310 GS w ogrodzie przed domem. Na motocyklu umieszczona była kartka z jego nazwiskiem i wyzwaniem: Zrób coś, czego wcześniej nie próbowałeś. Dziś to projekt Everyday Adventure uczyni jego życie bardziej urozmaiconym, i Brad bez wahania wyrusza na spotkanie przygody.

+ Dowiedz się więcej
Życie jest podróżą. W jej trakcie zawsze zdarzają się nużące momenty. Ale to od ciebie zależy, czy w twoim życiu będzie równie dużo ekscytujących chwil. ”

Brad Klynsmith

Zdecydowaliście

Głosowanie dobiegło końca.

Spośród wszystkich zgłoszeń wybraliśmy najbardziej ekscytujące i inspirujące sugestie dotyczące Everyday Adventures. Teraz od ciebie zależy, którą z nich uznasz za najbardziej godną zobaczenia. Po prostu dołącz i zagłosuj. Wówczas wprowadzimy w życie najlepsze zgłoszenia z udziałem zwycięzców i modelu G 310 GS.

 

+ Dowiedz się więcej

#everydayadventures

Pragnienie przygód.

Każdego dnia jazda na G 310 GS.

Dowiedz się więcej

Odpowiednie motocykle.

spinner