Od 100 lat dajemy z siebie wszystko, aby wprowadzać na drogi rozwiązania, dzięki którym można pobijać rekordy, odkrywać nowe tereny i nieustannie kwestionować status quo. Dwie nowości jubileuszowe to modele edycyjne BMW R 18 100 Years i BMW R nineT 100 Years, każdy limitowany do ilości 1923 sztuk. Nie tylko my tu błyszczymy, ale także ekskluzywna technika Paint-on-Chrome. Świętuj z nami 100 lat Make Life a Ride Spirit.

+ Dowiedz się więcej
„ 

#SoulFuel w najbardziej ekskluzywnej formie: R 18 100 Years.

BMW R 18 100 Years 

Model BMW R 18 był, jest i pozostanie ikoną. Wiele jego cech jest motywem przewodnim przeplatającym się przez całą historię, na przykład silnik typu bokser czy niepowtarzalny zbiornik w kształcie kropli. BMW R 18 100 Years jest kultowym motocyklem już od momentu, w którym pojawił się po raz pierwszy. W modelu edycyjnym podkreślono historyczne elementy dzięki zastosowaniu dużej ilości chromu – to prawdziwy model kolekcjonerski. Plakietka jubileuszu 100-lecia z napisem „1 of 1.923” podkreśla tę ekskluzywność.

+ Dowiedz się więcej

Odkryj obydwa modele edycyjne 

Roadster z charakterem: R nineT 100 Years.

 ”

BMW R nineT 100 Years  

BMW R nineT 100 Years niewątpliwie ucieleśnia naszą historię, pozostając jednocześnie nowoczesnym. Jako twórca świata BMW Motorrad Heritage już dawno osiągnął status modelu kultowego. Ten motocykl to indywidualizm w czystym wydaniu. Szczególnie wyrazisty akcent modelu edycyjnego: dołączone części frezowane Option 719 w kolorze czarnym w celu uzyskania dominującego, wysokiej jakości wyglądu. Prawdziwe arcydzieło – rozpoznawalne dzięki ekskluzywnej plakietce jubileuszu 100-lecia na zbiorniku.

+ Dowiedz się więcej

Dwóch indywidualistów – teraz jeszcze bardziej wyjątkowych 

Dwóch indywidualistów – teraz jeszcze bardziej wyjątkowych 

BMW R nineT i BMW R 18 to motocykle dla indywidualistów, zawsze gotowe do personalizacji. Oba modele edycyjne jeszcze bardziej wyróżniają się na tle głównego nurtu dzięki ekskluzywnemu wzornictwu i ograniczonej liczbie egzemplarzy. Te motocykle są przeznaczone dla prawdziwych fanów. Który z nich pasuje do Ciebie?

+ Dowiedz się więcej

Najważniejsze informacje o jubileuszu

spinner