Pure&Crafted 2018

Muzyka, motocykle, nowa klasyka
24 - 25 maj 2018
Berlin, Niemcy

PURE&CRAFTED NA TRASIE!

PURE&CRAFTED NA TRASIE!

Po trzech udanych i wyprzedanych letnich weekendach w Berlinie festiwal Pure&Crafted robi sobie kreatywną przerwę w 2018 r. Ze wsparciem ze strony BMW Motorrad rodzina Pure&Crafted rusza na nowe trasy międzynarodowe, aby szukać nowych inspiracji, śledzić nowe trendy i skupić się na nowych wydarzeniach.  A gdzie najlepiej to uczynić? W TRASIE! Tam właśnie mają miejsce lifestylowe wydarzenia Pure&Crafted każdego dnia. 

+ Dowiedz się więcej

GRILL PURE&CRAFTED!

GRILL PURE&CRAFTED!

Pure&Crafted w trasie organizowany przez BMW Motorrad prezentuje sztandarowy motor Pure&Crafted 2018 w całej Europie z udziałem różnych kierowców w sezonie motocyklowym. Będą oni śledzić najbardziej ekscytujące trasy, nieznanych designerskich producentów, najbardziej utalentowanych mechaników, najlepsze jedzenie i najfajniejsze koncerty. 

Wydarzenie rozpocznie się w dniu 24 maja 2018 r. grillem Pure&Crafted w Festsaal Kreuzberg. Odwiedzający będą mogli cieszyć się tym, o co chodzi w Pure&Crafted: customowymi motorami i wystawcami, jedzeniem z grilla i mnóstwem innych smakowitych przekąsek – oraz oczywiście dawką dobrej muzyki.

+ Dowiedz się więcej
Adres
Am Flutgraben 2
Festsaal Kreuzberg
12459 Berlin
Deutschland
SPRAWDŹ TRASĘ external-link-arrow-bold

Jazda, zakupy i rock.

Muzyka, motocykle i nowa klasyka na festiwalu Pure&Crafted 2017.

Dowiedz się więcej

KLASYCZNE MODELE

spinner