Z miłości do motocykli.

Gdy customizacja zamienia się w styl życia.

Nie tylko zapach benzyny i dźwięk silników fascynują entuzjastów motocykli podczas festiwalu Pure&Crafted; interesują ich także poszczególne dzieła sztuki – wykonane ręcznie, z niezwykłą starannością. Podczas festiwalu możesz cieszyć się dobrą muzyką, niezwykłymi motocyklami oraz debatami na temat motorów customowych. Zobacz, z jakimi mistrzami customizacji możesz się spotkać.

Berham Customs

Berham Customs

Berham Customs to miejsce, w którym wytwarzane są wyjątkowe motocykle. Żaden projekt nie jest wdrażany dwa razy. Ekipa z warsztatu w Berlinie jest przekonana: „Możesz zrobić coś pięknego z wszystkiego, co ma dwa koła”. Wraz z KRT Framework Berham Customs projektuje, produkuje i sprzedaje krótkie serie customowych części pod wspólną etykietą #bhckrt. Obecnie skupia się na dwuzaworowych modelach BMW – staje się to oczywiste podczas festiwalu Pure&Crafted.  

+ Dowiedz się więcej

Herzbube

Herzbube

Utrzymywanie przy życiu dobrych starych stylów motocyklowych – to właśnie jest celem motocykli Herzbube.  Przywracając dawne motory do życia, berliński mistrz customizacji chce wprowadzić różnorodność na ulice i wysyłać kreatywne impulsy. Motocykliści są włączeni w ten proces, gdyż człowiek i maszyna są postrzegani jako jedność. Herzbube skupia się na klasycznych motocyklach z okresu od lat dwudziestych do późnych lat siedemdziesiątych. Na festiwalu Pure&Crafted będzie oldschoolowo!  

+ Dowiedz się więcej

Karoo

Karoo

Karoo Motorcycles jest warsztatem customowych motocykli, który specjalizuje się w dostosowywaniu nowoczesnych klasycznych motocykli do osobowości i stylu kierowcy. Nazwa „Karoo” pochodzi od półpustynnego regionu na płaskowyżu w Prowincji Przylądkowej Zachodniej w Republice Południowej Afryki, słynącego z jednych z najlepszych drogowych i terenowych tras motocyklowych. Gadso Hautmans, który pochodzi z Prowincji Przylądkowej Zachodniej, założył Karoo Motorcycles w Hamburgu jako niepełnoetatowy projekt. Oferuje swoim klientom możliwość jazdy na neoklasycznym motorze z nowoczesnymi układami technicznymi, ale o silnym indywidualnym charakterze i niepowtarzalnym projekcie. Witamy na festiwalu Pure&Crafted!

+ Dowiedz się więcej

Kradwahn

Kradwahn

Kradwahn to grup entuzjastów motocykli z niemieckiego regionu Münster. Ich głównym impulsem do działania jest pasja do złomowanych metali, które mogą stać się prawdziwymi skarbami. Społeczność Kradwahn wyrusza na przejażdżki, odwiedza wydarzenia poświęcone customizacji, bierze udział w wyścigach, a przede wszystkim: zajmuje się customizacją motorów. W swoich warsztatach zajmują się głównie customizacją motocykli BMW z lat sześćdziesiątych, siedemdziesiątych i osiemdziesiątych. Są one przekształcane, z zachowaniem poczucia estetyki i staranności, w zindywidualizowane pojazdy. Wpisuje się to doskonale w charakter festiwalu Pure&Crafted.  

+ Dowiedz się więcej

Krautmotors

Krautmotors

W walkach w przeszłości o najlepsze silniki i najszybszych ludzi to „Krauts” wyprzedzał wszystkich o jeden krok. O to właśnie chodzi w Krautmotors: historyczne tradycje wymieszane ze stylem naszych czasów. Zgodnie z tą maksymą, customowe motocykle Krautmotors przełamują schemat. Ich motocykle są nieporównywalnie wyjątkowe i są od lat przedmiotem pożądania w branży customizacji.

Niekonwencjonalność i wyjątkowość definiują także ich nowy projekt: sztandarowy motor Pure&Crafted, który Rolf Reick z Krautmotors opracował na bazie elektrycznego maksi skutera BMW Motorrad C evolution. Zostanie on ukończony i zaprezentowany podczas tegorocznego festiwalu Pure&Crafted. 

+ Dowiedz się więcej

KRT Framework

KRT Framework

KRT Framework nie jest warsztatem w zwykłym znaczeniu tego słowa. Jest to fabryka, która wytwarza indywidualne, ręcznie wykonane pojazdy w tradycyjny sposób. We współpracy z Berham Customs KRT Framework projektuje, produkuje i sprzedaje krótkie serie customowych części pod wspólną etykietą #bhckrt. Obecnie skupia się na dwuzaworowych motorach BMW. Podczas festiwalu Pure&Crafted zaprezentuje klasyczne rzemiosło połączone z poświęceniem dla motocykli.

+ Dowiedz się więcej

Motorworld

Motorworld

Trzej mężczyźni z Berlina ślubowali wierność bardzo szczególnemu stylowi życia. Jako ambasadorzy kultury motocyklowej osiągają ideał, który polega na czymś więcej niż „tylko” jeździe na motocyklach. Prowadzą wybrany przez siebie styl życia, który obejmuje kilka ważnych elementów. Miłość do customowych motocykli stanowi fundament tej pasji oraz podstawę dla każdej nowej przygody. Z tego względu na pewno będą mieć wiele historii do opowiedzenia podczas festiwalu Pure&Crafted.  

+ Dowiedz się więcej

Omega Kraftrad

Omega Kraftrad

Wiele lat praktycznego doświadczenia sprawia, że czterej entuzjaści motocykli z Omega Kraftrad są ekspertami w swojej dziedzinie. W swoim warsztacie konstruują oni i remontują motory. Podczas festiwalu Pure&Crafted zaprezentują fascynujące motory customowe, a także odzież i części zamienne.

+ Dowiedz się więcej

The Curves

The Curves

Dysponujący dużą mocą silników, przeznaczony "wyłącznie dla kobiet" klub motocyklowy o nazwie The Curves celebruje kobiecą stronę świata motocykli i customowych motorów. Kobiety te w wieku od 25 do 50 lat, wyznające motto „podekscytowane podróżami”, spotykają się na przejażdżki i organizowane samodzielnie warsztaty mechaniczne. W 2016 r. panie zorganizowały wydarzenie Petrolettes poświęcone stylowi życia współczesnych motocyklistek. Czas, by kobiety zabrały głos podczas Pure&Crafted.  

+ Dowiedz się więcej

Urban Motor

Urban Motor

Urban Motor nie uczestniczy w szalonej walce o osiągnięcia. Ekipa z Berlina jest natomiast znana z ekskluzywnych motocykli wykonanych ze starych i nowych metali. Tradycyjne wartości, lecz zawsze najnowocześniejsze rozwiązania – tak ekipa spełnia swoje marzenie w centrum Berlina. Jej szczególną pasją jest tradycyjne rzemiosło i czysta estetyka. Zobaczmy, jakie niespodzianki szykuje dla nas Urban Motor na tegorocznym festiwalu Pure&Crafted.  

+ Dowiedz się więcej

Więcej ciekawych historii.

Odpowiednie motocykle.

spinner