Festiwal Pure&Crafted 2017.

Muzyka, motocykle, nowa klasyka
26 - 27 sie 2017
Berlin, Niemcy

Rock and roll w Rummelsburg.

Rock and roll w Rummelsburg.

Nowa lokalizacja, starzy znajomi: po dwóch latach w Postbahnhof w Berlinie następny festiwal Pure&Crafted odbędzie się w historycznej elektrowni Rummelsburg w dniach 26 i 27 sierpnia 2017 r. Biorąc pod uwagę cały industrialny urok tak typowy dla Berlina, historyczne miejsce nad Sprewą jest doskonałą lokalizacją dla dwudniowego festiwalu poświęconego kulturze vintage, muzyce i customowym motocyklom. Po edycji festiwalu Pure&Crafted w 2015 r. nie ma już wątpliwości: muzyka i motocykle po prostu są sobie pisane. Nazwa mówi sama za siebie: na miłośników czystej, prostej gitarowej muzyki czeka prawdziwa uczta na trzecim festiwalu, który szczyci się listą międzynarodowo uznanych wykonawców. Tym razem w niedzielę podczas festiwalu w centrum zainteresowania znajdą się motocykle i nowa klasyka. Celebrowany będzie styl życia motocyklistów dzięki niezliczonym mistrzom customizacji, przejażdżkom motocyklowym i programowi dla dzieci. Jednak jedna rzecz jest także pewna: w niedzielę także będzie dużo muzyki. Brzmi nieźle? Więc weź udział!

+ Dowiedz się więcej
Adres
Altes Kraftwerk Rummelsburg
Rummelsburger Landstraße 2
12459 Berlin
Germany
SPRAWDŹ TRASĘ external-link-arrow-bold

Motocykle

Motocykle

Miłośnicy customowych motorów będą pod wrażeniem liczby uznanych producentów motocykli customowych, którzy wezmą udział w festiwalu Pure&Crafted. Ważne podmioty z branży, takie jak Krautmotors, Nagel Motors, Urban Motor i Berham Customs, prezentowały się podczas wcześniejszych festiwali. Nowa lokalizacja zapewnia miejsce dla jeszcze większej liczby wystawców.

Ciężarówka BMW Motorrad także prezentuje spektakularne motory customowe i koncepcyjne, natomiast w warsztacie BMW Motorrad prowadzone będą prace nad bieżącymi projektami customizacji. Zaraz obok w sklepie BMW Motorrad można znaleźć najnowsze wyposażenie i akcesoria motocyklowe. Wybrane bieżące modele są dostępne do jazdy próbnej. Powróci także zapierający dech w piersiach motodrom i po raz pierwszy nie dwa, nie trzy, ale cztery motocykle BMW R 25/0 będą jechać  jednocześnie po "ścianie śmierci". Aby zapamiętać to wydarzenie na dłużej, możesz uwiecznić się na zdjęciach w fotobudce, dostosować je do swoich potrzeb i zabrać ze sobą do domu.

+ Dowiedz się więcej

Elektryczny motocykl customowy.

Elektryczny motocykl customowy.

Krautmotors zaprezentuje zmodyfikowany przez siebie elektryczny motocykl BMW na tegorocznym festiwalu Pure&Crafted.

Szorstki, surowy i nieogładzony: Rolf Reick nadał także swój dobrze znany styl najnowszemu modelowi customowemu: motorowi customowemu opartemu na skuterze elektrycznym BMW C evolution, który jest także sztandarowym motorem Pure&Crafted 2017.  Pierwszy raz doświadczony mistrz customizacji pracował nad motorem elektrycznym. Nie były dostępne żadne wytyczne. W ten sposób powstał dragster, na którym szef Krautmotors będzie jeździć podczas Glemseck 101  – oczywiście w cichy sposób. Ukończony i zaprezentowany publiczności na tegorocznym festiwalu Pure&Crafted. Bądź tam, gdy Rolf Reick zaprezentuje swoją "E-LisaBad" publiczności po raz pierwszy! W sobotę,  na krótko przed występem głównego artysty na scenie głównej.

+ Dowiedz się więcej

Muzyka

Muzyka

Muzyka rockowa i dźwięk boxerów: brzmienie zespołów będzie mieszać się z charakterystycznym szumem płaskich silników typu twin, tworząc wyjątkową fuzję dźwięków w historycznej elektrowni Rummelsburg. Lista wykonawców została już ustalona. I robi duże wrażenie. Na głównej scenie amerykański zespół Interpol zaprezentuje muzykę post punk w najlepszym wydaniu, a wiele innych zespołów będzie rozgrzewać atmosferę na głównej scenie i scenie Motodrom. Gatunki muzyczne będą obejmować od psychodelicznej muzyki elektronicznej przez muzykę punkową po czyste, autorskie piosenki akustyczne.

+ Dowiedz się więcej

Nowa klasyka

Nowa klasyka

(Nowa) klasyka od stóp do głów: jeśli szukasz nowych ulubionych akcesoriów, wybierz się do głównego sklepu festiwalu Pure&Crafted. Znajdziesz tam wszystko, począwszy od butów vintage i ponadczasowej mody, przez biżuterię i akcesoria, po gadżety motocyklowe. A jeśli potrzebujesz odpowiedniej fryzury pasującej do nowego stylu, zajrzyj do barbera. Paliwo dla ciała będzie dostępne na całym terenie festiwalu: stoiska z żywnością i food trucki zaspokoją wszystkie potrzeby, od zdrowej żywności po pożywne dania sprzedawane tradycyjnie na ulicy.

+ Dowiedz się więcej

#pureandcrafted

Recenzja

Kolekcja Ride & Style BMW

Kolekcja RIDE BMW

Przyjemność z jazdy, która nie zna granic. Oznacza to pragnienie przygód. Ale oznacza również bycie przygotowanym na wszystko. Dzięki kolekcji RIDE firmy BMW Motorrad jesteś w pełni przygotowany do drogi. Zawsze, w każdej pogodzie. Na każdą przygodę.

Odkryj ją teraz

Kolekcja STYLE BMW

Dzięki kolekcji BMW Motorrad STYLE określasz się poza drogą. Niebieski/biały/czerwony. To jest pasja. Możesz ją poczuć. Droga Cię wzywa. Zaprasza Cię. To Twój wyścig. Codziennie. Wstawaj i wygraj dzień dla siebie. Ale to nie najszybszy rozstrzyga wyścig. Jedna rzecz podczas wyścigu liczy się bardziej niż wszystko inne: praca zespołowa. Poczuj ją w każdym włóknie – jesteś częścią społeczności BMW Motorrad.

Odkryj ją teraz

WIĘCEJ O KLASYCZNYCH MODELACH

spinner